Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Trotina Auto

hodnocení: 3.76hodnotilo: 443celkem recenzí: 43

 recenze

Miloslav Hájek

 S autobazarem TROTINA nejhorší skušenost v mém životě.

Koupil jsem v autobazaru Trotina vůz peugeot 308 najeto cca 80000km . Cesta domů 60km v pohodě.Auto jsem zaparkoval v garáži . Druhý den pod autem kaluž a nádobka od chladící kapaliny prázdná , dolil jsem kapalinu a nastartoval jsem a hned se rozeběhl větrák chlazení, po zahřátí vypnul. Tak jem  vyrazil do autobazaru vyřešit reklamaci, po cestě kapalina neubývala a auto se nepřehřívalo. V autobazru mě bylo řečeno, že je asi prasklá hadička, že si jí musím vyměnit a nebo stránkách Trotina auto vyplnit reklamační formulář, že oni jsou jen zaměstnanci, že stim nemůžou nic dělat . Objednal jsem se do autorizovaného servisu  peugeot na opravu . Po objednání, že vyrazím do servisu ,ale nešlo nastartovat, po chvilce, když to chytlo, tak jak když to běží na tři válce divný zvuk. Vyplnil jsem reklamační formulář,  auto je nepojíždné a požaduji opravu vozu . Po týdnu si pro auto přijeli , po dalším týdnu opravili hadičku, kterou jsem si musel stejně zaplatit . Cesta domu z autobazaru se mě nezdála, auto jako když nemá tah a zjistil jsem, že auto vůbec netopí. Do autobazaru jsem už nevolal a objednal se znovu do autorizovaného servisu Peugeot na kompletní prohlídku. Tam prošli auto a napíchli na diagnostiku . Zjistili vadný radiátor topení nový 7225,- kč.Na diagnostice fázový posun vačkového hřídele, nacenění a upřesnění závady až po rozdělání rozvodů . Poslal jsem do autobazaru závady zjištěné v servisu . Po telefonátu mě bylo řečeno, že to nejsou skryté vady. Zajmalo by mě, co podle nich jsou skryté závady na které mám podle zákona právo půl roku od koupi auta. Podle právníka, autobazar neplní svoje závazky, což mu ukládá zákon. A byla by velká šance to vyhrát . Ale je mi už 67 let a nestojí mě za to se tím zabývat . Jen chci upozornit, další kupujicí, aby si dali pozor na tento autobazar TROTINA. 

Tomáš Vlášek

V autobazaru Trotina auto jsem koupil už druhé auto, profesionální přístup, možnost kontroly mechanikem, příjemný personál a profesionální přístup, doporučuji! 

Alena Černá

V lednu jsme byli s přítelem v autobazaru Trotina, kde jsme si vyhlídli vůz Škodu Fabii. Ani jeden autům příliš nerozmíme,ale prodejce nám vše perfektně vysvětlil, udělal s námi delší trasu, abychom si oba automobil vyzkoušeli. Paní s námi v kanceláři sepsala smlouvu a uzavřela povinné ručení. Přepis vozidla zařídili za nás, což jsme velice ocenili, protože oba chodíme do práce a najít si čas a dostat se na úřad by pro nás nebylo jednoduhé. Bylo nám doporučeno nechat si vyměnit na vozidle olej a filtry, což nám prodejce zařádil v servisu v Holohlavech, takže opět jsme to měli bez práce :o) S autem jsme  velice spokojení. Tento autobazar doporučujeme!!!

Vladimír Šmejkal

 Před cca dvěma týdny jsme na Trotině kupovali Octavii. Takové množství Octávek jsme nikde nezaznamenali. Auto jsme vybrali, projeli, v kanceláři nám sjednali výhodný úvěr  a ještě ten denjsme odjeli. Auto zatím v naprosté pohodě

Tomáš Vopršal

 Před 6-7mi jsem v autobazaru Trotina Auto zakoupil vůz značky BMW  Auto na první pohled vypadalo hezky. Chovalo se i tak. Tak jsme si auto odvezli domů. Po častějším ježdění se přišlo na to že vůz má značně velkou spotřebu motorového oleje a dalších více neduhů. Podal jsem si reklamační formulář. Při čemž pánům z Trotina Auto trvalo cca 1mesic než jsem se s někým spojil. Po neustálém nahánění na telefonu to začali konečně řešit. Tak jsem dojel na jejich servis auto si bralo 1litr oleje na +-500km. Trotina Auto rozhodlo že se olej doleje a zjistí se kolik si vezme. Bohužel byly vánoční svátky a my jsme s rodinou opravdu potřebovali jezdit. Tak se dané kilometry přejeli max. O cca 200km. Při čemž Trotina odporovala i na veškeré další chyby jakkoliv řešit jelikož auto bylo použito více než mělo na dostavění k nim do servisu. Myslím si že jsme jen lidé a myslím si že jako lidé by toto pochopit mohly. Bohužel na autě se projevilo více a více nedostatků. Při čemž auto je více méně nepojízdné a v servisu řekli za hlavní opravu a to motoru díky spotřebě oleje a více věcí cenu mezi 80-130 tisíci korun.  

O jednání prodejců na ploše nepochybuji ale myslím si že pan servisní technik by mohl i něco pochopit a ne se díky drobnějším přejezdem se auto zbavit. 

 

Cyril Vinopal

 “Při prodeji svého auta jsem byl se službami velmi spokojený. Nemusel jsem se o nic starat a auto mi prodali velmi rychle. Přehlášení vozu na nového majitele jsem nemusel řešit. Vyřídili za mě. ”

Milan Zaňka

 Dobrý den, v Trotině jsem kupoval auto poprvé, bylo to na doporučení kamaráda a jsem spokojen. Chtěl jsem Sharana, s nízkým nájezdem km a ročník tak 2012. Vozidlo na bazaru neměli, ale po domluvě s prodejcem se mi věnoval pan vedoucí, s tím, že o jednom takovém autě ví, a že se mi ozve. Byl jsem tam v úterý a ve čtvrtek mě kontaktoval, že vozidlo bude k dispozici. Poslal pár fotek, ostatní parametry, které jsme si odsouhlasili, s tím, že když by se vozidlo z nějakého důvodu nelíbilo, není podmínkou ho vzít. V pondělí následující týden, jsem se na auto jel podívat a musím říct, že to byla láska na první pohled. Vozidlo jsem koupil a naprostá spokojenost, mám k tomu i druhou sadu pneu. Za mě dobrý pánové a samozřejmě dámy. Držte se

Iveta Mertlíková

 Po předchozí kladné zkušenosti jsem se opět obrátila na autobazar Trotina, kde jsem letos v červnu zakoupila "nový" vůz zn. VW Golf. Opět jsem se přesvědčila o velmi profesionálním přesto osobním přístupu, kdy mi bylo vše ohledně stavu vozidla vysvětleno, předvedeno a vyzkoušeno. Vůz jsem částečně financovala prostřednictvím úvěru, který mi zprostředkovali přímo v autobazaru. Se službami jsem velmi spokojená, auto slouží tak jak má. Všem moc děkuji za čas a trpělivost, kterou se mnou měli. Mohu jen doporučit!!!!

Eva Blažková

Protože jsme koupili již v minulosti osobní automobil v Autobazaru Trotina a byli jsme s ním spokojeni, v letošním lednu jsme opět sháněli nový vůz zas v tomto bazaru. V lednu 2018 jsme koupili opět Ford Mondeo, rok výroby 2010. Bohužel jsme nevybrali dobrý kus, od jeho zakoupení do července 2018 byl více v servisu než jsme s ním jezdili. Podali jsme tedy reklamaci, auto vrátili bazaru a požadovali vrácení kupní ceny. Vážím si toho, že naší reklamaci bylo vyhověno a peníze za auto vráceny zpět.Děkujeme za vstřícný přístup.

Petr Broulík

 Koupil jsem, jsem velmi spokojen, slušné vstřícné chovní, auto super za dobrou cenu, úvěr jak v bance, za moje auto slušná nabídky. Zas tam pojedu koupit i prodat a doporučuji

Esgire M

Cca před 2 lety jsem tu koupil auto a příště už jsem určitě nepojedu. Páni prodejci ani neví, zda má auto DPF, ani se nedivím, když jsem ho musel časem vyčistit, blikající xenon prý bliká jen za mokra (blikal vždy), oprava automatické převodovky a další. V kladné recenze i přesto věřím, protože já tam dával auto protiúčtem úplně v pořádku.

Karel Novotný

 Musím říci, že jsem s autobazarem TROTINA i jejich servisem velmi spokojený. Za posledních 20 let jsem si vždy kupoval ojeté vozy soukromě i do firmy v různých autobazarech. Zkušeností mám tedy opravdu hodně a musím sdělit, že absolutně nejlepší mám s Trotinou. Koupil jsem zde již 4 auta a také je u nich servisuji. Ceny a stav vozů oproti bazarům v okolí Hradce vždy velmi zajímavé, navíc solidní a slušné jednání. Vždy mi auto popsali pravdivě včetně i těch negativních věcí a to velmi oceňuji. Takže všem autobazar Trotina DOPORUČUJI a moc jim fandím.

tomáš pilný

 dobrý den před časem jsem zakoupil již druhý vůz vždy bez problémů.Paní v kanceláři velice ochotná se vším poradit vyřešit auto jezdí zatím bez problému.jen výtka tu je a to na velice arogatního pána který se nás ujmul při návštěvě je to cikán---ROM nic proti nim nemám ale jeho arogance podle mě autobazaru moc neprospěje.Měl jsem sebou mechanika a  po něm něco chcete je mu to očividně proti srti.... takže platí pravidlo prostě si vše projít zkusit a jak něco nefuguje vyřešit ale určitě ne s ním.Jinak s bazarem není problém a autem zakoupeným u nich také né

alex c

 Nechápu jak se můžou živit jako autobazar. V minulosti měli v nabídce Citroen Xsara Picasso. Na fotkách auto vypadalo pěkně po telefonickém dotazu auto naprosto v pořádku. Když jsem přijel (cca 200km) auto bylo prolezlé rzí, a karoserie vypadala jako by auto vypadlo z mixéru. Samozřejmě naběhli se super výhodnou nabídkou na jiné auto.

Teď když uvažuji o koupi jiného auta Jeep Grand Cherokee mají napsano najeto 170tis. km, dle vin auto vyrobeno v americe kde v roce 2006 auto mělo najeto 100tis. mil. Poslední záznam má 141tis. mil. Dále se v autě nachází EU palubní deska.

Závěr ať si udělá každý sám, ale já osobně bych si u nich nekoupil ani balenou vodu.

Trotl Trotina

 Trotina: Po jedné zkušenosti s těmito podvodníky již  nikdy více!!! Koupil jsem tam Zafiru a poté co jsem zjistil že je bouraná, teče klima, žere jak tank, chybná váha vzduchu a ještě jiné skryté vady jsem ji reklamoval a chtěl od smlouvy odstoupit. Vyjádření těch zlodějů je - běžné opotřebení a můžu se soudit. 250 000Kč v hajz.u a verk doma. Oni se tlemí jak zas někoho pěkně podojili. Rda - Kupte auto kdekoli jinde!

Jan Váňa

 S Autobazarem Trotina mám dlouhodobě dobré zkušenosti. Koupil jsem tu už třetí vůz a po týdnu přestal startovat. Vše ale okamžitě vyřešili a neplatil jsem ani korunu. Na Trotinu nedám dopustit! 

Jan Váňa

Petra Vránová

Nejsem moc zvyklá psát, ale chci pochválit prodejce v autobazaru Trotina Auto. Kupovala jsem vůz poprvé a svou nerozhodnost jsem jistě dávala najevo. V práci mi doporučili Trotinu a věděli proč. S jakou trpělivostí se mi věnovali, až se sama divím. Jezdím v krásné Fábii a jsem moc spokojena. Pánové z Trotiny - děkuji - a jen tak dál. 

Oldřich Daněk

Před měsícem jsem prodával ojetou Mazdu CX 7 a samozřejmě jsem zvažoval, kam vůz odvezu, aby se mi rychle prodal. Zvolil jsem autobazar TROTINA a byl jsem velmi mile překvapen chováním personálu. Milé, vstřícné jednání a skutečně profesionální přístup k prodeji. Dali mi návrh na výkup a komisní prodej s vysvětlením výhod i nevýhod. Zvolil jsem komisi, v TROTINA vůz připravili do prodeje včetně umytí a lustrace a vůz skutečně do 10 dnů prodali. Jsem absolutně spokojen a mohu jen doporučit! Oldřich Daněk, Hronov

Roman Novák

Před dvěmi léty jsem si v tomto bazaru koupil auto.No auto?Spíše vrak.Na začátku byli všechny moc ochotný a po týdnu se na tom vraku začalo všechno sypat.A pak už se se mnou nechtěl nikdo moc bavit.Jsou arogantní.Tomuto A-bazaru se vyhýbám obloukem a vydělat už je nikdy nenechám.

Znechuceny  Zakaznik

Na konci srpna jsem u trotiny koupil focuse za 50tis., vzhledove supr, ale ten zbytek? To ze me pred nakupem informovali o nefunkcnosti zadnich oken a udajneho multifunkcniho volantu na radiu beru jako pozitivum. Ovsem "odbornici" evidentne nevedi, ze ford dela na volantu tempomat a cilene jsem je tuto hovadinu nechal napsat do kupni smlouvy. To, ze by bylo DO na central nefunkcni, se uz nikdo neobtezoval oznamit, stejne tak jako nefunkcni tuner autoradia. Ale beru to jako prkotiny za par tisic. Nicmene cestou domu z bazaru jsem si vsiml obcasnych vibraci volantu a tahnuti auta doleva. Pozdeji se ukazalo, ze je trefeny disk, rozhozena geometrie a cep na leve strane je jak figurka od deskove hry. Ani ne 24hod od koupe vozu zacala sviti zavada emisi - katalyzator je KO. Zadni tlumic tece, servo pumpa tece, nefunkcni cyklovac steracu, olej u svicek (pretesneni ventiloveho vika), obcas nejdou budiky, baterka po mesici KO, hladina oleje temer na nule. Reklamace arogantnim stylem za pritomnosti vysmesku od zacatku do konce, aby mi uz zavreli pusu a popravde, povedlo se. Na dohadovani nemam ani cas ani finance, abych resil reklamaci aspon pul roku s tim, ze nesmim na auto sahnout a vysledek nejasny. A dobre jsem udelal!

Takze to slo na vetsi servis - vymena vsech filtru, vymena oleje (cernej a tuhej, kovovej zvuk motoru, v dohledne dobe by se zadrel), vymena chladici kapaliny (i v techto nizkych teplotach motor varil uz po prvnim kilometru), vymena ventiloveho vika (ouha, zjistilo se, ze zadne tesneni tam ani nebylo), vymena svicek + zapalovacich kabelu (auto obcas nestartovalo, nekdy na 3 valce, jindy trhalo za jizdy), samozrejme rozvody + vodni pumpa (puvodni aby TOLIK netekla, tak tam nejakej sikula nastrkal do mezer kusy spejle a zalil to silikonem), vymena kuloveho cepu na leve strane, geometrie...aby toho nebylo malo, tak se pri prezuti na zimni plechace ukazalo, ze vsechny 4 kusy byly na pravou stranu, takze 2 se musely hodit na frezu, aby sly vubec nasadit. No suma sumarum tam jsem za cenu pres 20tis. A to porad neni vyresene servo, zadni tlumice a katalyzator, ktery sam o sobe stoji 9tis. (mimochodem jak panove z trotiny mohli udelat nove emise?).

Co na tom chapu, ze nekteri majitele aut jsou setrivy hovada, ale co vazne nechapu, tak jak neco takovyho muze trotina prodavat a jeste za 50tis. Nedovedu ai predatavit koupi focusu za 30tis, jak se u nich docela casto objevuje.

 

Timto jim dekuju maximalne za absolutne nechutnou zkusenost a doufam, ze konecne jim ten podnik spadne na hlavu, ale bohuzel k nasi skode se to asi nestane.

 

PS: Drazi umelci z trotiny, az budete mit touhu na tuhle recenzi odepsat, nabizet mi buh vi co, rady jak jsem mel postupovat a sami se tak absurdne obhajovat, tak si to strcte za klobouk! Nebudu to ani cist, natoz abych s vama jeste o necem jednal. Pro takovy nepoctivy vychcany hajzly fakt nemam chut chtit neco pochopit, dost na tom, ze uz vim co jsem od vas koupil. Ma ucta

Další názory >