Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AGROTEC a. s.

hodnocení: 5.00hodnotilo: 3celkem recenzí: 6

 recenze

David Halfar

Pozoz na tento údajně značkový servis, který není schopen opravit auto fiat ducato...Můžete udělat videi kolik chcete a pak Vám dají papír s vyjádřením, že jsem dostatečně neprokázal závady!!! Jako by se dalo udělat abraka dabra a sekne se rádio, že přesatnovu fungovat hlídání jízních pruhu atd. Nicméně po poslední návštěvě mi došla trpělivost a oslovil jsem soudního znalce a výsledek auto je nezpůsobilé provozu a má se okamžitě opravit...Podotýkám, že auto je r.v.2019 a nemá najeto ani 50 tis km... Co je vrchol veškeré drzosti UKRADLI mi z auta USB disk !!! Snažil jsem se v dobré víře oslovit přímo výrobce a namísto toho, aby okamžitě začali auto opravovat, tak to přehodil na prodejce...

 

 

 

 

 

 

David Halfar

Tomuto servisu se vyhněte obloukem...Dne 16.11.2022 přijali Fiat ducato do servisu na opravy nefunkčních systému ( hlídání jízdních pruhů, přepínání denního svícení, problémy s rádiem, start stop systém) Auto mi vrátili 28.11.2022 s tím, že údajně přehráli software na rádiu ( dle kontroly aktuálního softwaru v rádiu je zde uveden datum 22.10.2019 !!! ) Auto neopravili vůbec ba naopak je to mnohem horší než jsem s tím autem přijel... Po oznámení technikovi, že auto vůben neopravili mi sdělil, že si mám zajít do servisu Fiat v Ostravě...

Magdalena Pízová

Pozitivní zkušenost na pobočce v Hustpečích, ochotné a vstřícné jednání, profesionalita. Mohu jen doporučit. 

Zdeněk Iš

Musím zde uvést velmi pozitivní zkušenost a autobazarem Agrotec Hustopeče. Na jaře jsem zakoupil automobil KIA Sportage 1,6 /2012. Vše probíhalo bez problémů, ale po asi 300km se projevila závada, motor se přehříval a ztrácela se voda. Přesto, že se zjistilo, že závadu nemohl nikdo odhalit ani očekávat, tak se autobazar a jeho vedoucí p. Půček postavili k mému problému čelem, a pomohli problém vyřešit k mé plné spokojenosti. Musím podotknout, že jsem chtěl řešení po autorizovaném servisu KIA v Hodoníně, ale bohužel nebyli schopni dát auto do pořádku za rozumnou cenu. Závěr z celé věci je jasný. Bazarů, které by Vás s takovým problémem poslali k šípku je většina, ale pokud kupovat ojeté auto, tak bych se znovu obrátil na p. Půčka. KIA nyní slouží k plné spokojenosti - bez problémů. Tomu říkám servis, který dělá značce dobré jméno. Hodně stěstí při nákupu.

Lukáš Chlebovec

 Update: Tak po odjazdení niekoľkých stovák kilometrov sa na aute prejavila skrytá závada. Išlo o pomerne závažný problém s motorom, ktorého oprava je finančne veľmi nákladná. Po dohode s autobazárom sa k danej veci postavili poctivo a zachovali sa tak, ako by sa mal správny predajca zachovať a pokryli časť nákladov na opravu. Poskytnutá čiastka pokryla všetky potrebné náhradné diely. Žiadne ťahanie za nos, na priamu otázku vždy priama odpoveď bez zbytočných kľučiek. Vyjadrenie k reklamácii trvalo len 2 dni! Ďalšia pozitívna skúsenosť aj keď v trochu nepríjemnej situácii. 

Lukáš Chlebovec

Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny prístup a veľkú ochotu personálu výjsť v ústrety osobným požiadavkam zákazníka. Kúpa prebehla bez akéhokoľvek problému dokonca mnoho vecí vybavili za mňa z vlastnej iniciativy. U mňa bezchybná skúsenosť a tento autobazar rozhodne vrelo odporúčam!