Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Bobok

U Výstaviště 21 Praha 7 - Holešovicehodnocení: 4.02hodnotilo: 49celkem recenzí: 15

 recenze

B. Š.

Koupě auta v bazaru Auto Bobok je pro mě natolik negativní zkušeností, že mě přiměla poprvé v životě napsat recenzi s cílem uchránit případné další zákazníky těchto prodejců od podobné nepříjemnosti. V bazaru jsem kupovala v lednu vůz Škoda Fabia. Na můj emailový dotaz, zda bylo auto bourané, pánové pro jistotu odpověděli telefonicky, že nikoli. Od prvního kontaktu z nich padala jedna vylhaná historka za druhou, každý navíc k autu vykládá něco jiného a dokonce i totožný prodejce řekne v jednu chvíli něco, co v zápětí jinou historkou popře. Pánové svorně tvrdili, že auto bourané nebylo, pouze stříkali plechy. Také se sami nabídli, že v autě vymění olej, protože se po nastartování rozsvítila příslušná kontrolka. Auto jsem bohužel dosti unáhleně koupila. Při podpisu smlouvy bylo chování zamětsnanců dosti podezřelé, do předávacího protokolu úmyslně uváděli horší stav vozidla pro případné pozdějsí reklamace.

Následná kontrola vozu technikem a výpis od Cebie prokázaly velkou havárii na levé straně vozu (hodnoceno jako totální škoda), která navíc byla velmi amatérsky opravena. Stav oleje dle technika rozhodně neodovídal vzhledu po údajné výměně. 

Nyní se pokouším vůz opět prodat, bohužel mi ho kvůli špatně provedené opravě odmítli v seriózním autobazaru odkoupit i za mnohem nižší částku, než byla kupní cena.

Finanční ztrátu beru jako daň za unáhlenost, nicméně zjevné a nehorázné lži obou pánů považuji za naprosto nepřijatelné v jakémkoli podnikání. 

Tomuto autobazaru se prosím ve vlastním zájmu opravdu obloukem vyhněte.

Jana Nov.

Auto Bobok, mohu všem jen doporučit! S nákupem i prodejem vozu jsem byla u nich velmi spokojena!

Je mi jasné, že lidé častěji píšou špatné recence, než ty dobré. Protože dobré jednání dnes už lidé berou spíše jako samozřejmost. Já naopak musím přidat jen pozitivní recenzi, protože tak dobrou zkušenost jsem ještě s autobazarem neměla!

Když jsem měla v plánu pořídit si nový vůz, prošla jsem opravdu hodně autobazarů, ale na dobré a solidní jednání jsem narazila až zde. V auto Bobok u pana majitele autobazaru.

O svém novém autě jsem měla jasnou představu. Chtěla jsem automat, staré do pěti let, v dobré výbavě, nehavarované a nejlépe Fabii combi. 

Prošla jsem x bazarů a neúspěšně! Kvalitních automatů prostě moc není. Navíc se mě jako ženskou, snažili všude "ukecat" a "narvat mi", co zrovna měli po ruce.

Pak jsem narazila na auto Bobok. Zdělila jsem jim svou představu o autě a šli jsme hledat.

Auto posle mých představ sice neměli hned k dispozici, ale domluvili jsme se, že mi dají vědět, pokud by auto dle mých představ k nim dorazilo. Netrvalo dlouho a auto se pro mě našlo! Jelikož jsem, ale ke všem autobazarům dost skeptická, chtěla jsem si auto před nákupem prověřit!

Neměli problém se zasláním VIN kódu, podle kterého jsem si na internetu prověřila historii vozidla, servis, najeté km a další. Vše sedělo!

Auto mimo pár drobných oděrek na laku, bylo v perfektním stavu! Před nákupem se na auto mohl jít podívat i můj automechanik. Auto bylo v super stavu a za super peníze!

Upřímně nechtěla jsem uvěřit tomu, jak dobře jsem nakoupila! V autorizovaném servisu mi také potvrdili, že auto je dobře servisováno a v pořádku!

Auto mám už skoro rok a stále velká spokojenost!

A navíc bonus, při nákupu ode mě i za slušný peníze odkoupili mé staré auto!

Takže já jsem maximálně spokojená a autobazar mohu všem jen doporučit!! :-)

 

 

Jana Kučerová

 Vybírali jsme vůz, prodejce neskutečně nekompetentní a drzý, snažil se auto prodat hned, nic nevysvětlí, neukáže sám od sebe - u modelu crdi nám tvrdil do očí, že je to benzín, pak zase něco, že moc neřídí. Druhý den se tvářil sklesle, jakmile jsme přišli s technikem, najednou o poznání víc autům rozumněl. Nekoupili jsme. Auto, které jsme vybírali na tom nebylo tak zle, ale přístup "prodejce" a rozčilení majitele, když jsme nekoupili (a to se nám de facto nikdo nevěnoval), nechápu. Přístup a la ranné devadesátky, vzhled pánů také. Nechoďte tam.

Václav Kučera

 NEDOPORUČUJI U AUTO BOBOK KUPOVAT JAKÝKOLIV AUTOMOBIL!! Volal jsem do Auto BOBOK s dotazem na historii automobilu Škoda Octavia. Pán (asi majitel) mi arogantně sdělil že neví co po něm chci že má najeto 24000 km a že je to vlastně nové auto tak co by mu asi mohlo být. Po lustraci v Cebia jsem se dozvěděl že zde byla "totální škoda na zadní část" v hodnotě 270 000Kč. Když jsem pánovi volal zpět, tak mi podsouval že jsem se na to neptal a že o tom ví. Opět arogance. Takové se zde prodávají auta. 

Tomáš Krejčí

 Po přečtení těchto hodnocení je mi z pana Boboka b* a zaplať Bůh jsem vozidlo nezakoupil. Několik měsíců jsem byl s pánem ve spojení. Nabízené vozidlo stále nebylo k mání. Nejprve si ho původní majitel půjčil, protože svoje naboural. Po měsíci ho půjčil filmařům takže ho bude mít za týden. Po dalších 14 dnech ještě 14dní filmaři a už se nikdy neozval a vůz v nabídce nemá. Pán zřejmě neskutečně lže nebo by si měl zařídit půjčovnu a ne prodejnu aut. Další myšlenka po přečtení komentářů se nabízí, zda nestáčel celou dobu kilometry nebo nedělal z vraku funglovku. Chudák ten co vozidlo koupil. Každopádně já mám zkušenost nic od tohoto pána nikdy nekupovat. Díky za vaše komentáře.

Vašek Nepodstatne

 Raději se tomuto bazaru vyhnout, pánové se chovají jako hulváti a mistři světa. Sami se do svých pohádek o autech zamotávají, každý tvrdí něco jiného. 

Michal Velíšek

Opravdu velký pozor na nabídky tohoto bazaru!!!

Měli jsme zájem o rok starou Octavii inzerovanou autobazarem Bobok (naproti holešovickému výstavišti). Auto bylo za velice zajímavou cenu a na první pohled vypadalo opravdu jako nové. Při první návštěve bazaru jsme se dozvěděli, že auto je nebourané (přesně tak jak inzerují), má prověřený původ a stav tachometru. Při druhé návštěvě už tvrdili, že byl stříkaný jeden blatník, ale nebyly měněny žádné díly,...

Na základě těchto vzájemně si odporujících informací jsme zbystřili a nechali si auto prověrit pres Cebii. Výsledkům jsme se nestačili divit. Vůz byl v březnu 2019 bouraný (čelní náraz) takovým způsobem, že z čelního pohledu byl vidět motor a Autobazar ho nabízel bouraný za cca. 200 000 Kč. O půl roku později ho již opravené nabízejí za 520 000 Kč a u inzerátu uvádějí, že vůz je nehavarovaný. Děkujeme nechceme.

Ceny v tomto bazaru jsou sice lákavé, ale na základě vlastní zkušenosti a recenzí, které jsem si zde přečetl doporučuji se tomuto místu buďto vyhnout obloukem, nebo opravdu velice důkladně prověřivat co kupujete. Pravdu o autě vám tady neřeknou.

Georgio V

 Dobrý den, doporučuji se tomuto bazaru opravdu vyhnout. Měl jsem zájem o jejich vůz a když jsem nabídl můj do protiúčtu, přišla neuvěřitelná arogance. Mluvili se mnou jak s póvlem, vůbec nechápu jak si od nich může někdo koupit auto když s ním takto jednají. Je to hnus. Na auto se ani nepodívali a jen jezdili po sauto a klikali na náhodné inzeráty a přitom trapné poznámky. Fakt tam nejezděte, zkazíte si den.

Standa Panda

 

Pája Karlos

 Dobrý den,

pozor na tento autobazar, neříkám, že jsou to podvodníci, ale moc dobře vědí o technickém stavu vozidel, které prodávají a ten není rozhodně dobrý.

Spíše prodávají vraky před nutnou obrovskou investicí do oprav.

Nekupujte a vůbec tam nechoďte, protože lákají na dobré ceny. Pája

Pavel Ondráček

V prosinci 2015 jsem zakoupil vozidlo VW Passat combi a vše co bylo anoncováno na internetu, to sedělo. Dokonce auto mělo víc věcí ve výbavě než bylo uveřejněno. Převod do 2 dnů, jednání super. Někdo psal že vozí a opravují havárky tak jem měl strach, ale když jsem se jen tak skusmo  ptal, zdali by mi nedovezli nějaký vůz, velmi slušně mi odepsali že vozidla ze zahraničí nedováží. Ani havárky ani nebouraná auta. Takže spokojenost. Asi se nejde zavděčit všem, aletento bazar doporučuji.

Rudolf Peterka

mohu potvrdit, že v tomto autobazaru nepracují prodejci, ale podvodníci.7,3,2015 mi prodali za 140000 Kč Opel Corsu -podle jejich slov_ jako novou.Skutečně tak na pohled vypadala.Už na místě jsem upozorňoval - samozřejmě po převzetí vozu - na to, že chybí náhradní kolo a ze dvou klíčů se dá k nastartování použít jen jedenAuto mi předali bez jakýchkoliv dokůmentů,jen s kopií tech.průkazu.Prý k tomu žádné další papíry nemají,s kolem a klíčem nic nemohou dělat.Moje hloupost, že jsem po tomto jednání auto hned nevrátil...Po příjezdu domů v odborné dílně zjistili, že vůz byl těžce havarovaný,předek je slepený z replik a částečně posvařovaný,celá kastle je hnutá.Od té doby dělá pan majitel mrtvého brouka,telefony mi nebere,na sms-ky ani na mejly neodpovídá.

Pavel Škandera

V roce 2006 jsem si tam koupil Fiat Punto, po 60 km cestou domu na moravu se na dálnici začalo kouřit z motoru. Autobazar se k tomu postavil tak, že je to moje chyba, že jsem musel prý jet moc rychle, vyměnili mi chladič a těsnění pod hlavou, práci jsem ale musel zaplatit. Jsou to neskuteční šmejdi, bylo to moje první auto, byl jsem mladý, naivní a nebránil jsem se.

Libor Nesvadba

Nemůžu si stěžovat. Příjemný přístup a fér jednání.

An De

Doporučuji se tomuto autobazaru naproti Výstavišti v Holešovicích vyhnout velikým obloukem. První dojem - neochotní zaměstnanci, kterým je očividně jedno, zda-li něco prodají nebo ne. Buď jsou velice nezkušení (při naprosto sjetých a ztrouchnivělých pneumatikách tvrdí, že jsou jako nové), anebo prostě jejich drzost nezná mezí.

Ve svých inzerátech uvádějí, že jsou auta nehavarovaná a garantují různé nesmysly. Vzal jsem s sebou technika na prozkoumání vozu a ten na první pohled poznal, že je auto celé přestříkané, kitované, bylo bouráno a vše je naprosto jinak, než jak uváděl inzerát. Při letmé prohlídce ostatních vozů bylo zřejmé, že většina aut, která Auto BB nabízí, je bouraná. Takže veliký pozor!! Vypadá to, a potvrzují to i ostatní potencionální zákazníci, kteří píší své zkušenosti s tímto autobazarem, že vozí do ČR bouraná auta ze zahraničí, zde je opraví, aby na oko vypadala krásně (což opravdu vypadají), a pak je prezentují jako nehavarovaná. 

Pořád nechápu, proč zákony takovéto praktiky stále tolerují a takoví "podnikatelé" nejsou již ve vězení.