Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

ncar.cz

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 5

 recenze

Martin Přibyl

 Dobrý den ,nechtěl jsem psát recenzi po měsíci koupi,tak jsem si počkal.Ale za mně mohu jen doporučit ,sám mám už 3 roky auto od p.Novotného a jsem moc spokojen .Vše ochotně vysvětlí ,nabídne pomoc při řešení přepisu ,pojištění atd .

 

Vratislav Dítě

Děkuji panu Novotnému za ochotný a profesionální přístup při prodeji auta. S autem jsem naprosto spokojený a autobazaru ncar dávám jedničku. Děkuji VD

Tomáš Zeman

 Vynikající zkušenost. Auto i bez ohlášení předem ve skvělém stavu, vyřízení převodu,STK, i ostatní jednání na profesionální úrovni. Mohu jen doporučit !

Jan Landa

Vstřícný a klidný přístup, prohlídka vozu a doklady perfekně připravené včetně vozu k odběru. Mohu jen doporučit.

Martin Kovář

Oceňuji velmi rychlé jednání, které bylo bez jakýchkoliv problémů. Pan Novotný jednal upřímě bez zatajování důležitých informací a odpovídal na vše, co bylo potřeba. Sám upozornil na drobné nedostatky, které byly opravdu jen maličkosti. Jelikož auto bylo čerstvě dotaženo z Německa, tak nebyl problém udělat stk a emise. Vůz jsem následně nechal zkontrolovat v servisu včetně kompletní diagnostiky a v lepším stavu být ani nemohlo. Celkově mohu autobazar jen doporučit a příště vím kam jet.