Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Slaný

hodnocení: 3.50hodnotilo: 107celkem recenzí: 21

 recenze

Petr Bystrianský

 Zakoupené vozidlo odpovídalo atavu uvedeném v inzerátu, zatím maximální spokojenost. Profesionální jednání autobazaru. Mohu všem doporučit.

Eva Sedláková

Mohu určitě doporučit, rychlé jednání, informovanost, velmi vstřícné jednání. S autem jsem prozatím maximálně spokojena. Moc děkuji.

Václav Nový

 Profesionální a velmi vstřícné jednání, vřele doporučuji.

Ivana Tížková

 V bazaru jsem si vloni v létě koupila Toyotu Auris. Jeli jsme si pro ni až z Ostravy, čili kus cesty. Domluvili jsme se na sobotu, vlak měl zpoždění, a přijeli jsme asi o hodinu později, než jsme byli domluvení. Bazar neměl problém, počkal na nás, ještě pro nás osobně zajeli na zastávku. Auto jsme si v klidu prohlédli, projeli, a a odvezli. Velká spokojenost s vozem, ovšem při cestě domů jsem zjistili nefunkční klimatizaci, po nahlášení závady autobazaru jsme dostali jasné slovo, že vše v autě musí být funkční, a pokud není, opravu uhradí bazar. 

Jelikož jsem měla zdravotní problémy, a mohla jsem nechat opravit klimatizaci až téměř po roce, bála jsem se, zda vše proběhne podle domluvy. 

Bazar dodržel slovo, mechanikovi na základě předem dohodnuté ceny fakturu plně proplatil, i po tak dlouhé době. 

Děkuji velice těmto slušným a vstřícným lidem, za veškerou jejich péči, a čestnost. 

Radost jednat s těmito lidmi. 

Děkuji, a přeji další spoustu spokojených zákazníků. 

Zdeněk Kolář

 S autobazarem mám nejlepší zkušenost, veliká ochota a znalost při předvádění vozidla a podrobné procházení dokladů k vozidlu. Na místě sjednáno i výhodné pojištění. Všechna nabízená vozidla perfektně vyčištěná a vystavená v kryté hale. Při hledání vhodného vozidla, jsem prošel vícero bazarů, ale zdejší přístup byl špičkový. Pokud někdo zde vybere vozidlo, tak popis v inzerátu bude přesný. Pokud bych znova kupoval starší vozidlo, budou první kam půjdu. Děkuji Kolář

Karel Beznoska

 V autobazaru Slaný,přímo v Knovízi jsem si zakoupil vůz Kia Sportage.Byl jsem mile překvapen s ochotou a celkovým jednáním personálu.Vřele doporučuji všem zájemcům o ojeté vozy,je vidět že jsou to profesionálové,ne MONTE CARLO.

 

Radek Novák

 Děkuji, za velmi seriózní a rychlé jednání. Z nákupu auta mám velmi dobrý pocit. Mohu jen doporučit.

Jitka Veisová

s nákupem velmi spokojeni. prostředí příjemné, prodávající vstřícní a ochotní.

Veisová

Pavel Nazarov

 Auto Slaný mohu jenom doporučit kvalitní vozy , skvělé jednání,a servis přihlášení atd.

příjemné prostředí

Kvalitní a prověřené auta 

Jan Kluna

Po zkušenostech v jiných autobazarech jsem velice opatrný na koupi ojetiny, ale na nové není. Takže jsem se strachem šel na obhlidku dle popisu a fotek krásného Rapida. Prodávající mé obavy pochopil a na vše co jsem chtěl vědět mi odpověděl a pokud to šlo doložil i dokumentaci k vozu.  Nechal mne do detailu prohlednou vše klidně i třikrát a testovací jízda byla pouze na mne jak dlouho a co ve vyzkouším. Takže závěr...mám najeto od koupě 3500km, vše v pořádku pouze tankuju :-)

Milan Havíř

 Naprostá spokojenost, Auto má samozřejmě nějaké ty mouchy ale v bazaru se holt nekupují nová auta a s tím je třeba počítat. Pro mě, jednání SUPER, ochota, spolehlivost, já až budu kupovat něco dalšího jinam bych nešel

JAN CHOMIČ

 Dobry den chtel by jsem doporučit tenhle bazar s koupi vozu maximalni spokojenost personal vstřicny a ochotny DEJKUJI

Jirka Bušek

 super tým a  auta jsou dobře připravený a vše funguje jak má 

Jindřich Kuba

 Dobrý den

připojuji se ke kladným hodnocením tohoto dealera. koupil jsem právě BMW 3, s majitelem panem Hruškou byla velmi dobrá komunikace, byl vstřícný a při prohlídce vozu mi dokázal odborně odpovědět na každou otázku, což není v době velkého podílu elektroniky na dnešních vozech vůbec jednoduché. Doporučuji

Jindřich |Kuba, Velké popovice

Mgr.Martin Tomasek

 Spokojenost...přístup...prostředí

leos javurek

Super prostredi na vyber auta,super kancelar na vyrizovani. Perfektni domluva po tel. + suprove jednani na pobočce.Nejlepsi Autobazar kde jsem byl a uz jinam nepujdu!!!!!!!!S autem je manzelka velice spokojena!!!!Diky moc a preji vam mnoho prodeju a spokojenych zakazni

Hana + Zdeněk

V autobazaru jsme se stavili letos v dubnu zcela náhodou. Chtěli jsme už delší dobu náš starší vůz vyměnit za něco mladšího - měli jsme i určitou představu. Prodejní prostředí, přístup personálu i připravenost vozů nás příjemně překvapily. Nakonec jsme se dohodli a odjížděli za necelý týden pro nás s novým vozem vybaveným nejen povinnou výbavou ale i novou SPZ. Transakce měla jediný stín a to nefunkční klima, i když při koupi jsme na to nebyli upozorněni. V rámci reklamace však došlo k oboustranné dohodě a brzké opravě. Nerozpakovali bychom se autobazar oslovit znovu.

Radek Myšák

V Auto slaný jsem se setkal jen s tím nejlepším. Už od prvního okamžiku, kdy jsem popsal jaký vůz bych asi chtěl a jakou cenovou relaci si představuji. Sice takový zrovna nebyl k mání ale asi za dva týdny jsem byl kontaktován s tím, že asi sehnali auto přesně pro mě. A skutečně pro mě měli auto zcela podle mých představ, navíc ve skvělém stavu a na spodní hranici mé ceny. Ihned jsem se domluvili na prodeji a za pár minut jsem odjížděl v novém autě. Samozřejmě se sjednaným povinným ručením. Navíc mi byly nabídnuty další možnosti pojištění a jiných služeb. Dostal jsem do auta povinnou výbavu a pár dalších věcí, jako bonus. O nic okolo převodu jsem se starat nemusel. Vše za pár dní vyřízeno. S Auto Slaný jsem byl maximálně spokojen a to jsem ještě nevěděl co mě čeká dál. Po několika dnech jezdění se objevila porucha, kterou nutno podotknout prodejce nemohl dříve odhalit. Znovu jsem tedy kontaktoval Auto Slaný a byl jsem opět příjemně překvapen. Bez otálení mi zdarma domluvili diagnostiku, sehnali potřebný díl a zajistili opravu k mé maximální spokojenosti. Někde jsem četl, že se snaží o to, aby jejich zákazníci od nich odjížděli s pocitem, jako by si koupili nové auto někde v autosalonu. A u mě se jim to povedlo v nejvyšší možné míře. Už jsem několik aut kupoval, ale pokud budu příště kupovat ojeté auto, tak jen v Auto Slaný.

Zdenka Říhová Říhová

 Dobrý den. Vřele doporučuji tento autobazar při koupi auta jsem byla velmi příjemně překvapena vstřícností a milým chováním zaměstnanců,skvělým stavem auta a ochotou s jakou vyřídili všechny záležitosti ohledně prodeje.Navíc jsem obdržela jako dárek lahev dobrého vína abych koupi mohla doma oslavit.Prostě skvělé . Říhová

Marie Nedvědová

V autobazaru Auto Slaný jsem si letos v dubnu zakoupila osobní vůz Seat Leon, který mi byl doporučen prodejci tohoto autobazaru. Vůz byl čistý, připravený na smluvenou zkušební jízdu a co se týče jízdních vlastností vše bylo v pořádku. To mohu říci i s odstupem čtyř měsíců a po ujetí 2000 KM. S vozem jsem naprosto spokojená, tak jako s přístupem a chováním majitelů autobazaru. Mají individuální a profesionální přístup ke každému zájemci a trpělivost. Při převzetí vozu jsem měla vše připraveno od doplnění kapalin až po převedení vozu a SPZ. Tento autobazar bych doporučila a bonus v podobě lahve bílého vína byl příjemnou tečkou za společným obchodem.

Další názory >