Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTO TS IMPORT BRNO, s.r.o.

hodnocení: 2.41hodnotilo: 91celkem recenzí: 6

 recenze

Marek Urban

Dobrý den,

vstřícný a korektní přistup. Je zde snaha problém řešit než ho vyrábět. Vše co bylo domluveno platilo.

Oldřich Malínský

Maximální spokojenost. Skvělá komunikace, co bylo domluveno tak také bylo. Vozidlo v avizovaném TOP stavu a to i přes to, jak starý vůz to je. Prodejce umí dobře vybírat kvalitní vozy ;) Měli jsme možnost jak prohlídky, tak delší projížďky. Auto bylo čisté, připravené, umyté a dokonce mělo i WOW efekt :) I prostředí a ostatní vozidla na bazaru byla v krásném stavu a čistá. Rozhodně zatím nejlepší nákup ojetého vozidla, co jsem kdy zažil... Prodej a předání proběhlo taktéž v pohodě, jasná smlouva i cena bez nečekaných dalších poplatků, jednání upřímné, na co jsem se zeptal bylo zodpovězeno a žádné pohádky jako jinde... Navíc je perfektní hromada fotek u vozidel i to, že je dostupné VIN k prověření... Za mě celkově velká spokojenost a rád doporučuji :)

 

Michal Petříček

Doporučuji bazar auto Ts import v Brně Popůvkach, auta bez koroze, čisté a přístup k zákazníkovi je na jedničku.

Pořídil jsem si tam nedávno audi a s vozem jsem spokojený, zatím žádný problém 

M. Petříček 

Vilem Pivonka

Zakoupeno již druhé auto a opět vše 100%. Výborný stav aut, komunikace a ochota. Vždy mi vyšli maximálně vstříc. Doporučuji a rád opět navštívím!

Eduard Sedlacek

“DOPORUČUJI! Vše od začátku transparentní, velmi ochotní prodejci, skvělé služby a dobrá káva :))”

Vladislav Zar

AUTO TS IMPORT BRNO s.r.o. autobazar doporučuji všemi deseti. Velice profesionální a osobní přístup majitele.Personál rovněž profesionální a velice příjemný. Dost co mi drželi auto 14 dní, aniž by chtěli zálohu, tak asi po třech týdnech ježdění se objevila závada, kterou nešlo odhalit ani při sebelepší kontrole, jak mi bylo sděleno v servisu. Zavolal jsem tedy majiteli bazaru, že mám závadu na vozidle, která mě bude stát 11500 Kč a jestli by se podílet na opravě. Ten si vyslechl o jakou závadu se jedná a aniž by se nějak snažil vykroucet chtěl po mě jen číslo účtu a poslal mi polovinu částky. Takový přístup se již dnes nevidí a chtěl bych mu tímto moc poděkovat. Doporučuji každému, který hodlá koupit ojeté vozidlo, že se se 100% jistotou může obrátit na tento bazar. Jste skvělí!!!!!!