Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 2.02hodnotilo: 70433celkem recenzí: 253

 recenze

Zdeněk Macháček

V Áčkách jsme koupili Lexus IS220 před čtyřmi lety.Teď sním jezdí dcera už rok. Jen výměna oleje atd.Vše perfektní jak jednání při koupi tak kvalitní vozidlo.Dnes si koupila kamarádka Mazdu3 r.v.2010. VšeO.K. Potvrdil autorizovaný servis Mazda.2.10.2020 Macháček

Václav Strnad

Hodně lidí mě odrazovalo od AAA Auto, všude jen samé pomluvy, jací jsou to podvodníci apod. Kupoval jsem pět let starou Octavii III v perfektním stavu. Přístup na pobočce v Sokolově skvělý, infolinka trochu mimo, ale lepší si zajet osobně. Auto jsem si nechal v servisu zkontrolovat a bez jediné vady. V plné výbavě a automatu jsem kupoval za skvělou cenu, plno bonusů navíc jsem dostal a auto šlape jako hodinky. Pokud jsou to tedy podvodníci a prodávají špatné auta, tak vás mohu naprosto vyvést z omylu. Doporučuji. 

Jana Pazderníková

 Díky za profesionální a zároveň lidský přístup prodejce pana Pavla Škabrahy z pobočky Praha 8, Dopraváku při koupi a prodeji auta. Postaral se o nás od začátku až do konce, víc takových profesionálů a fajn lidiček. Díky moooc :-)

Martin Kořínek

 Byl jsem nadšený, jak dlouhou převáděcí jízdu jsem mohl absolvovat v AAA auto, myslel jsem si, že to bude jen tak na 5 minut, ale mohl jsem s autem jezdit skoro hodinu, než jsem se pro něj rozhodnul.

Svyatoslav Zalutskyy

Ahoj,

 

nevím jak vy ale já mám dobrou zkušenost s prodejce aaa auto, i když první obchodní se choval jak ..., tak druhý se zachoval velmi profesionálně a na místě jsem si koupil passata za 50 tis CZK, auto už najelo 15 tis km, zatím pouze se objevila malá závada na kabeláží, ale vzhledem k najetým km a staří vozidla lze s tím počítat. Palec nahoru

Martin Novák

 Všude se píše jací jsou to zloději, a představte si, že když si vezmu auto na úvěr, že to nebude zadarmo... Nevím no... Přijel jsem, vybral jsem, složil jsem 80 tisíc hotově a 90 tisíc na úvěr, kdy mám vrátit 118 tisíc, odjel jsem a jezdím. Takže pokud tohle je zlodějské AAA auto, tak doporučuji všem...

Jan Kotlář

 Mám zkušenost s prodejem ojetého auto do AAA auto, kdy jsem byl domluvený po telefonu, po příjezdu už tam na mne jejich mechanik čekla, a začal mé auto kontrolovat, během toho už jsem vyřizoval papíry, a auto jsem ji odprodal za krátkou dobu.

Honza K.

Zdálo se mi, že AAA auto jsou na první pohled dražší. Nicméně, když jsem pustil do zjišťování tak s cenou se dá docela slušně hýbat. Speciálně v případě, že přivezete své staré auto a prodáte jim ho. Říkají tomu protiúčet a výsledná cena nového vezu se díky tomu může snížit až o 20%. Tím chci akorát říci, že není dobré je zatracovat na první dobrou kvůli vyšším cenám.

Daniel Horák

 Musím říct, že moje zkušenost je velice pozitivní, když jsem přišel na pobočku, hned se mne ujal šikovný prodavač, který mi pomohl s výběrem toho správného auta.

Jiří Královec

 Osobně mám velice dobrou zkušenost s autobazarem AAA auto, kde jsem koupil ojetého Passata, vš jsem vyřídil přímo v bazaru, a nemusel jsem se o nic starat.

Radoslav Kováč

Ať se o bazaru https://www.aaaauto.cz vykládá co chcece, já nemohu nic vytknout. Auto už jsem si tam koupil dvakrát. Poprvé jsem jezdil 8 let, a co mě překvapilo, tak ho ode mne rádi zase vykoupili. Samozřejmě cena výrazně nižší než kdysi, ale s tím se počítalo. Teď jezdím s Opel Astra H, a zase v pohodě, a to jsem ho kupoval za 110 tisíc, takže už nižší cenová, a problémy prakticky žádné.

Adam Kopeček

Jsem majitelem auta z AAA auto, jezdím s ním už 6 let bez poruch, takže za mne velice výhodná koupě.

Michal Kopeček

Potřeboval jsem koupit opravdu rychle auto, do AAA auto jsem přišel, a během dopoledne jsem odjel v novém autě.

Jakub Páleník

Docela jsem byl překvapen, když jsem viděl, kolik věcí se kontroluje na autě v AAA auto, než ho přijmou do výkupu.

Jiří Ptáček

Potřeboval jsem rychle do rodiny koupit nové auto, když jsem přišel do AAA auto, tak jsem koupi i úvěr vyřešil přímo na pobočce, nemusel jsem se starat ani o přepis, vše vyřeší za Vás.

Jiří Pospíšil

S manželkou jsem si koupil v AAA v Ostravě krásného rodinného Sharana, jezdíme s ním několikrát ročně na výlety, a také na delší dovolené.

Radim Hilgert

Když se dívám na hlasování, tak tu máme mnoho kladných hlasů, ale taky dost záporných. Osobně proti bazaru AAA auto nic nemám, ale kupovat v dnešní době ojeté starší auto je sebevražda. Rozhodně bych doporučil zánovní auto. Třeba i to co nabízí áčka: https://www.aaaauto.cz/predvadeci-vozy-mototechna/ to je podle mě nejlepší volba.

Radim Hilgert

Na druhou stranu, už jsem si zde kdysi před lety auto koupil, a na drobné opravy to nebylo špatné. Platil jsem ale hotově, tak nemohu posoudit úvěr, který je poslední dobou tolik vyzdvihován. Takže AAA auto asi udělali nějaký krok správným směrem.

Milan Peroutka

Před cca 15 lety jsem si zde, tedy v AAA auto chtěl koupi auto. Tehdy to nedopadlo, protože mě nabízeli super nevýhodný úvěr. Byla to škoda, protože auta už tehdy měli slušná. Minulý rok jsem zašel znovu, a světe divse, úvěry už mají velmi slušné... Díky akci na nízké splátky hned člověk vidí kolik zaplatí.

Milan Peroutka

 Takže i díky tomu jsou tentokrát auto pořídil. Za zmínku rozhodně stojí, že AAA auto jako jeden zmála bazarů umožňují přivézt si sebou vlastního automechanika. Samozřejmě obrovský výběr, včetně zánovních téměř nejetých aut (takové množství jsme nikde jinde neviděl) a v neposlední řadě, dlouhé zkušební jízdy. S jedním autem jsme na cestě strávili téměř 40min... 

Další názory >