Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AAA auto

Dopraváků 723 Praha 8hodnocení: 1.95hodnotilo: 76618celkem recenzí: 263

 recenze

Honza Zavr

 Dobrý den, byl jsem unešen kolik těch škodovek tam opravdu je, bylo těžké si vybrat a v tom případě platí, že je lepší si připlatit a já bych neměnil, nemůžu být spokojenější.

Petra Škaroupková

 Chtěla bych pochválit přístup technika pana Choutky jak po odborné stránce i lidské stránce. Dále slečnu Markétu Dražskou za profesionální jednání a příjemné vystupování. Za rychlost vyřízení smlouvy prodeje a rovněž lidský přístup.

Pobočka AAA auto Dolní Chabry Praha 8

Škaroupkovi

Michaela Balšánková

Dovoluji si napsat hodnocení nákupu automobilu v AAA AUTO / Ústí nad Labem.

Hned od první chvíle při jednání – nejprve telefonicky a následně osobně se nás ujala paní Nicol Hrušková (finanční poradce). 

Tato mladá dáma, měla lidský přístup, byla velmi ochotná.

 Vše mi vysvětlila a poučila jak a co se má, prostě příkladný přístup při koupi vozu.

Děkuji.

Milena Hradecká

 Koupili jsme u AAA již několik aut, naposledy včera Škoda Rapid v pobočce Hradec Králové. Původní auto jsme dali protiúčtem. Všichni pracovníci, a to jak v zákaznickém centru, tak i u výkupu, byli velmi příjemní, milí  a vstřícní. Byli jsme velmi spokojeni. Doufám, že budeme  spokojeni  s autem. 

Roman Janeček

 Koupený golf, který byl zánovní jsem dovezl domů a každý si myslel, že je to nové auto. 

Jiří Chocholáč

Dobrý den představitelé AAA AUTO Brno,děkuji za reali-

zaci odkupu mého auta  ze dne 1.4.2022.

Touto formou bych chtěl poděkovat panu Ladislavu Naje-

rovi za profesionální přístup v této oblasti.Jeho způsob jed-

nání a vystupování je na vysoké úrovni.Jsem přesvědčen,

že Pan Majer je vzorem všech pracovníků AAA a podivuji

se,že je pouze technik,když určitě patří do úzké skupiny

vedení firmy.Musím končit,aby to nevypadalo,že příliš

velká chvála smrdí.

Děkuji Pane Najer!!!

Eleonóra Katona

 Dobrý den, ráda bych pochválila sl. Denisu Polákovou a pan Milana Klika za vysokou úroveň profesního přístupu AAA v  Praze 8. Mohu doporučit jednání s nimi. Eleonóra Katona

Martin Vlk

 Dnes jsem v AAA auto Liberec kupoval auto (passat CC). Přístup personálu vynikající (Dominik Uhlíř), super přístup ,rychlé jednání. Určitě mohu doporučit.

Petr Dufek

 Měl jsem s AAA trochu strach, ale protože jsem Berlingo nikde sehnat nemohl, stavil jsem se k nim do Brna. Vybrali mi místo toho rok starou Dacia Dokker přes Mototechna. Naprostá spokojenost a děkuji jim za výborně odvedenou práci. Auto přesně mě na míru a klape jak hodinky.

Petříková Taťána

 

Vážený pane řediteli/ko, na podzim v roce 2017 jsem si u vás koupila vůz W Golf V. Už vyjetím za závoru začali problémy. Druhý den to pokračovalo. Řešila jsem ten den na pobočce Kladno, posléze s manželem ve vaší firmě AAA Dopraváků Praha 8. Přiznám se, že jsem byla velmi rozladěná a zklamaná, neboť na vozidle jsem denně závislá a vůz jsem byla nucena vrátit. No stane se. Náhradou jsme vybrali /nuceně/ vůz W Golf VI.  který byl právě čerstvě vykoupen. Přispěním všech zůčastněných  při reklamačním jednání jsme nakonec opravdu pořídili vůz, který slouží dodnes a zůstává i nadále v rodině. 

V dubnu 2018 byl zakoupen u vaší společnosti W Touran 2.0 automat/dovoz. Lepší auto jsem opravdu nikdy neměla. Sloužilo a slouží stále, bez jediné závady, kromě běžného opotřebení /olej, brzdy, pneumatiky, baterie.../ spolehlivé auto. To se ostatně dělá i u nových vozidel běžně. Člověk si musí auto hýčkat a dopřávat mu pravidelný servis, jako to dělám já s každým vozidlem, aby mi sloužilo včetně pravidelných zápisů o kontrole do servisních knih.

Pracovně jsem byla v Itálii - to auto šlapalo jako hodinky a nikde nás nikdy nenechalo. Byl to tak dobrý kup,  že jsem auto nemohla prodat cizím, jelikož se o něj starám velmi pečlivě a mám ho skoro jako dítě. Spolehlivé a příjemné vozidlo se všemi vymoženostmi a pohodlím. Opět skončilo v rodině u dětí poté, co jsem se k vám přijela 17.3.2021 podívat na KIA SPORTAGE. Znám to vozidlo a chtěla jsem si ho projet. Při čekání na KIU jsem však objevila svojí značku W, tentokrát SHARAN. Natolik se mi líbilo, že jsem neodolala a cca půl hodiny ho lustrovala, půl hodiny projížděla...  Odjela jsem s ním domů a přibyl tak do rodiny další v  pořadí 3 vůz během necelých 4 let. Auto SHARAN je na svůj věk v dobrém stavu a investice zatím téměř nulové. Stále existuje bazar, který má k zákazníkovi úctu a nesnaží se mu podstrčit vrak za každou cenu a vidinu zisku. I při sebemenších nejasnostech je možně se zpětně na vás obrátit, konzultovat a řešit nastalý problém, včetně připojištění vozidla na některé součástky po dobu cca dvou let. Toto velmi ocenuji, neboť jako žena nemám po odborné stránce takové zkušenosti.

Chtěla bych také zmínit, že při prodeji asistoval Váš zaměstnanec pan Klik starší, který je tam dodnes a dodnes velmi příjemně a ochotně spolupracuje. Získal si mou důvěru a sympatie nejen profesionálním přístupem, ale hlavně milým a spontánním přístupem. To se však nedá říct o slečně na recepci - arogantní, nepříjemná od pohledu, což dávala všem dobře najevo a potvrdil i další opodál stojící zákazník.  A to bohužel i v dalších  dnech, kdy jsem pobočku vyhledala znova. Nejednalo se tedy o náhodu... Je škoda, že tímto narušuje celkově slušný pohled na služby AAA, které se za ty roky pěkně rozrostly. V dnešní nelehké době pro nás pro všechny, není tato situace nijak snadná o to víc bychom si měli vážit toho co děláme a pro koho to děláme... 

Domnívám se, že zpětná vazba je zásadní vždy a ve všech sférách komunikace i vztazích, ale obávám se, že té pozitivní je stále poskrovnu. Chválím proto autobazar AAA AUTO za jejich přístup a určitě budu všude s radostí doporučovat a věřím, že se k vám opět vrátím 

Vaše spokojená zákaznice  

přeji pevné zdraví a co nejklidnější a nejbezpečnější dny  Jsem s pozdravem a přáním pěkného dne  Petříková Taťána

Zdeněk Macháček

V Áčkách jsme koupili Lexus IS220 před čtyřmi lety.Teď sním jezdí dcera už rok. Jen výměna oleje atd.Vše perfektní jak jednání při koupi tak kvalitní vozidlo.Dnes si koupila kamarádka Mazdu3 r.v.2010. VšeO.K. Potvrdil autorizovaný servis Mazda.2.10.2020 Macháček

Václav Strnad

Hodně lidí mě odrazovalo od AAA Auto, všude jen samé pomluvy, jací jsou to podvodníci apod. Kupoval jsem pět let starou Octavii III v perfektním stavu. Přístup na pobočce v Sokolově skvělý, infolinka trochu mimo, ale lepší si zajet osobně. Auto jsem si nechal v servisu zkontrolovat a bez jediné vady. V plné výbavě a automatu jsem kupoval za skvělou cenu, plno bonusů navíc jsem dostal a auto šlape jako hodinky. Pokud jsou to tedy podvodníci a prodávají špatné auta, tak vás mohu naprosto vyvést z omylu. Doporučuji. 

Jana Pazderníková

 Díky za profesionální a zároveň lidský přístup prodejce pana Pavla Škabrahy z pobočky Praha 8, Dopraváku při koupi a prodeji auta. Postaral se o nás od začátku až do konce, víc takových profesionálů a fajn lidiček. Díky moooc :-)

Martin Kořínek

 Byl jsem nadšený, jak dlouhou převáděcí jízdu jsem mohl absolvovat v AAA auto, myslel jsem si, že to bude jen tak na 5 minut, ale mohl jsem s autem jezdit skoro hodinu, než jsem se pro něj rozhodnul.

Svyatoslav Zalutskyy

Ahoj,

 

nevím jak vy ale já mám dobrou zkušenost s prodejce aaa auto, i když první obchodní se choval jak ..., tak druhý se zachoval velmi profesionálně a na místě jsem si koupil passata za 50 tis CZK, auto už najelo 15 tis km, zatím pouze se objevila malá závada na kabeláží, ale vzhledem k najetým km a staří vozidla lze s tím počítat. Palec nahoru

Martin Novák

 Všude se píše jací jsou to zloději, a představte si, že když si vezmu auto na úvěr, že to nebude zadarmo... Nevím no... Přijel jsem, vybral jsem, složil jsem 80 tisíc hotově a 90 tisíc na úvěr, kdy mám vrátit 118 tisíc, odjel jsem a jezdím. Takže pokud tohle je zlodějské AAA auto, tak doporučuji všem...

Jan Kotlář

 Mám zkušenost s prodejem ojetého auto do AAA auto, kdy jsem byl domluvený po telefonu, po příjezdu už tam na mne jejich mechanik čekla, a začal mé auto kontrolovat, během toho už jsem vyřizoval papíry, a auto jsem ji odprodal za krátkou dobu.

Honza K.

Zdálo se mi, že AAA auto jsou na první pohled dražší. Nicméně, když jsem pustil do zjišťování tak s cenou se dá docela slušně hýbat. Speciálně v případě, že přivezete své staré auto a prodáte jim ho. Říkají tomu protiúčet a výsledná cena nového vezu se díky tomu může snížit až o 20%. Tím chci akorát říci, že není dobré je zatracovat na první dobrou kvůli vyšším cenám.

Daniel Horák

 Musím říct, že moje zkušenost je velice pozitivní, když jsem přišel na pobočku, hned se mne ujal šikovný prodavač, který mi pomohl s výběrem toho správného auta.

Jiří Královec

 Osobně mám velice dobrou zkušenost s autobazarem AAA auto, kde jsem koupil ojetého Passata, vš jsem vyřídil přímo v bazaru, a nemusel jsem se o nic starat.

Další názory >