Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

BS auto Brno

Za opravnou 186/1, 150 00 Prahahodnocení: 3.01hodnotilo: 90celkem recenzí: 7

 recenze

Miroslav Kucera

 Absolutní katastrofa a vrchol arogance!!! Auto Opel Movano kupováno nové u BS Auto - po 12tis přestalo fungovat. Po týdnu keců nejsou schopni ani zavolat a říct něco o stavu vozu nebo opravy !!! Hanba !!! Už teď litujeme zde nákupu 2 nových vozů. Katastrofa.

Tomáš Rössner

 Dobrý den, rád bych chtěl přispět s kladnou recenzí na autobazar Opel BS Auto Brno. Na internetu jsem si vyhlédl auto, které se mi již dlouho líbilo a tak jsem si objednal zkušební jízdu. Druhý den jsem byl na prohlídce a jízda super. Potřeboval jsem,ale dát můj starší vůz jako protiúčet a bylo mi po domluvě vyhověno. Pan Krejčí  vypsal vše potřebné a druhý den jsem odjížděl v zakoupeném voze s prěvozní značkou a další den jsem měl již značky nové. Úžasná rychlost vyřízení a velice příjemné jednání. Tento autobazar mohu jen doporučit a při příští vyměně auta půjdu určitě nejpve do BS Auto Brno.  

Tomáš Rössner

Tomáš Rössner

 Dobrý den, rád bych chtěl přispět s kladnou recenzí na autobazar Opel BS Auto Brno. Na internetu jsem si vyhlédl auto, které se mi již dlouho líbilo a tak jsem si objednal zkušební jízdu. Druhý den jsem byl na prohlídce a jízda super. Potřeboval jsem,ale dát můj starší vůz jako protiúčet a bylo mi po domluvě vyhověno. Pan Krejčí  vypsal vše potřebné a druhý den jsem odjížděl v zakoupeném voze s převozní značkou a další den jsem měl již značky nové. Úžasná rychlost vyřízení a velice příjemné jednání. Tento autobazar mohu jen doporučit a při příští vyměně auta půjdu určitě nejprve do BS Auto Brno.  

Tomáš Rössner

Jana Kolaříková

Nákup ojetého vozidla u tohoto prodejce nedoporučuji, kdy neplní své závazky vyplývající ze smlouvy týkající se záruky, kterou Vám budou pří nákupu velmi často zdůrazňovat jako velkou výhodu a důkaz spolehlivosti oproti jiným prodejcům. Při nákupu ojetého voziidla bude ve smlouvě uvedeno, že kupující může uplatnít právo z odpovědnosti za vady do 12 měsíců. Po třech týdnech od převzetí vozidla v září 2017 mi přestal občas fungovat tachometr. Do firmy jsem volala a žádala o odstranění vady.  Posléze jsem tam musela dvakrát přijet,  a prodejci ve finále čekali na vyjádření právníka (což celé trvalo cca 2 týdny), která bylo, že jsem vadu nahlásila pozdě. To není pravda, leč do společnosti jsem volala do 4 dnů a navíc ve smlouvě samozřejmě není definováno, v jakém termínu máte  vadu nahlásit. Měla jsem štěstí, že se jednalo o auto za 70 tis.a náklady na opravu jsou velmi nízké, což mě vedlo k rozhodnutí, že dále nebudu postupovat právní cestou z časových důvodů.  Nicméně pokud tento autorizovaný prodejce nedokáže vyřešit takto banální nízkou opravu,a na vše potřebuje vyjádření firemního právníka, tak bych si zde rozhodně nekupovala dražší auto.Případně počítejte s tím, že na uplatnění záruky si budete muset najmout právníka.

Pavel Novák

Auto samotné bylo v dobrém technickém stavu, což bylo OK, ovšem na narázníku byla sloupaná barva, což by se taky dalo ještě snést, ale na čelním skle byla objevena prasklina a s tou se prodejce nechtěl vůbec zabývat, což mě velice zklamal. Přestože u autobazaru je přímo servis, nechtěl se tím vůbec zabývat, vzhledem k tomu, že nové stojí s prací téměř 20.000,- Kč, tak jsem koupi nerealizoval. Sklo nechtěl vyměnit a slevu taktéž nechtěl dát.

Doporučuji si pořádně prověřit stav vozidla !

Josef Straka

Chtěl jsem koupit Opel Astra 2012 za 240 000,-. Vozidla, která jsem měl vytypované měli dost závažné závady, na které jsem musel přijít sám (např. poblitá převodovka od oleje, který šel evidentně z potrubí od turba - na to mi řekli, že to není nové auto. Dále přirezlé brzdy takovym způsobem, že se s jednim autem dokonce nedalo ani rozjet - za to mi poděkovali, že jsem to objevil). Dozvěděl jsem se, že vozidla v bazaru jsou déle jak půl roku a nikdo s nima za tu dobu nehýbal. Baterie byli samozřejmě vyšťavený. Při rozpravách o ceně mi byla nabídnutá sleva 3000,- :-D. Ale pán byl velice ochotný a vytiskl mi i jejich kupní smlouvu, abych se na ní mohl doma podívat. Díky tomu jsem zjistil, že ve smlouvě uvádějí krásnou větu která zní: Kupující kupuje vozidlo jak STOJÍ A LEŽÍ!!! (přečtěte si §1918 NOZ)

Moris Réman

V roce 2011 jsme kupovali Mazdu 5 v tomto obchodě (bazaru). Myslím, že přístup prodejce byl korektní.

Stav tachometru (137tis) a opotřebení odpovídal stáří (r.v. 2007).Umožnili mi dlouhou zkušební jízdu a nechali mně s autem samotného dokud mně to nepřesatlo bavit prolízat. Až po koupi (vím, byl to risk) jsem nechal prohlédnout auto v servisu a vše bylo jak říkali, O.K.

Po zaplacení zálohy nachystali všechny papíry (vykoupili pro nás od majitele vybrané vozidlo tak, aby byli přímo majiteli vozu na mojí kupní smlouvě) a mně zůstalo pouze doplatit zbytek, zaevidovat a jezdit.

Vozidlo dosud nemá problém, pouze údržba. Podotýkám, že pořizovací cena byla 240tis, tzn. někde zde bych už očekával hranici, kde už bude vše bez problémů.

Navíc mám pocit, že mi tento bazar ručí tak nějak celou firmou (jedná se o autorizovaný servis Opel, ...) tedy se nejedná pouze o stavební buňku s oplocenkou a vyštěrkovaným pláckem.

Chválím a doporučuji.