Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Dodávky.com s.r.o.

Náchodská 193 00 Praha 9 - Horní Počernicehodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

Jan Jeřábek

Společnost DODÝVKY.COM má v nabídce vozidlo Ford Transit, L2H2, vin: WF0XXXTTFXAS85121. V popisu vozidla se píše, že vůz má kilometrový proběh k datu prodeje (2015-12-03) 167.452 km a nebylo havarováno. Dle CEBIA bylo vozidlo na servisu naposled 2015/07 a mělo najeto 459.500 km. Po dobu provozu bylo 2 x vážněji havarováno. 1 oprava za 6.015 EUR a druhá za 7.811 EUR.

Neváhal jsem, bazar DODÁVKY.COM na tuto skutečnost upozornil a žádal, aby napravili mylně uvedené informace. Bohužel tak prý neudělají. Navíc mi bylo řečeno, že to je normální, že se auta stáčí a že některé vozy jsou i 3 x stočené.

Udělejte si o autobazaru názor sami.

Praha, 03.12.2015

Jan Jeřábek

Karel Špaček

Velmi dobrá zkušenost, profesionální přístup, k vozidlu mi podali kompletní informace, perfektní znalost možností financování a pojištění. Odjel jsem s velmi dobrým úvěrem s úročením pod 10% a levnou pojistkou.

Moje hodnocení: kvalitní auta ve velmi dobrých stavech bez dalších investic s vyšším počtem nestočených kilometrů.

Karel Špaček

Radek Ullman

Na strankach Dodavky.com jsem si vyhlídl užitkový vůz Ford Transit, na fotkách vypadal skvěle. To, že si mě skoro půl hodiny nikdo nevšiml bych ještě pominul, ale naprostá neprofesionalita prodejce a skutečný stav vozu, už byl zaražející. Na polovinu mých otázek nebyl schopný odpovědět a za celou půl hodinu co jsem s ním strávil nebyl schopný auto ani nastartovat. Od takového bazaru bych očekával trošku profesionálního přistup. Sem už nepojedu!!!