Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

BOCAR

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

Autobazar Bocar

Odpověď panu Kmecovi

dobrý den, pane Kmeci. dovolte mi, abych se k Vaší recenzi vyjádřil. Auto bylo po všech ohledech v pořádku a jediný nedostatek byl, že svítila kontrolka na brzdové obložení. O kontrolce jste věděl a z ceny uvedené na vozidle jste dostali 5 tisíc korun slevu a zároveň Vám náš autobazar ZPROSTŘEDKOVAL novou technickou v hodnotě čtyř tisíc korun.

STK bazar pouze zprostředkovává a dle ifnormací, na které jsem se na STK dotazoval neznamená svítící kontrolka brzdového obložení, že jsou brzdy špatné nebo že vozidlo je nepojízdné. STK provádí kontrolu na válcích a věřte mi, že vše si stanice dokumentuje on-line přes systémy ministerstva. Svítící kontrolka je pro uživatele vozu aby zajel do servisu a brzdy si nechal zkontrolovat, případně vyměnil, ale neznamená to, že jsou špatné.

Tímto vás prosím, pokud máte problém s technickým protokolem, řeště to přímo se stanicí technické kontroly a nikoli přes závádějící recenze na náš bazar. Z naší strany bylo vše standardní a vrháte neprávem na naší prodejnu negativní světlo.


S pozdravem a úctou,

Prodejce

Frantisek Kmec

Koupili jsme na dovolené 20.9.2017 golf 6 1.2 tsi v autobazaru Bocar v Karlových Varech. Auto prezentováno bez závad,dovezené z Německa,bez registračních značek, bez STK. U auta před koupí, zaměstnanec autobazaru provedl řádnou STK,kde bylo uvedeno v protokolu ,že je bez závad. Auto po nákupu,dodání provozní značky,převozu, bylo zaregistrováno v Ostravě a poté prověřeno v autoservisu. Přední brzdy sjeté,zadní úplně, s jen cenťimetrovou brzdici obvodovou plochou. V autě žádná povinná výbava. Podle nás, STK provedena jen papírově. I když auto kupované v autobazaru, kupní smlouva napsaná jako sprostredkovani prodeje, pri reklamaci bazar odkazuje na soukromou osobu Jiriho Bočana. O vadách brzd jsme nebyli informováni ani o sprostredkovani prodeje..V Autobazaru BOCAR koupi nedoporučujeme po osobní zkušenosti z důvodu klamavych praktik a nepravdivých informací

Martin Frydlant

Dobrý den,

kupoval jsem v autobazaru Bocar vozidlo Ford Mondeo 2009 v automatu a nemůžu si stěžovat. Vozidlo mi prohlídli na technické, protože na bazaru neměli zvedáky a při potvrzení koupě mi tu technickou rovnou udělali a bez problémů. Auto mám necelý rok a teď teprv budu měnit brzdy vpředu a před zimou i oleje.

Co mě ale zarazilo, tak jsme si chtěli do rodiny koupit ještě druhé vozidlo a jeli jsme vlastně na to samé do velkého červeného bazaru a o rok starší auto, to samé Mondeo jen v manuálu, bylo defakto za stejnou cenu, čemuž rozumím, ale přes úvěr bychom přepláceli skoro 150 tisíc. Což je vlastně cena toho vozidla. U pana Bočana jsme financovali taky a úvěr nás vyšel fakt s minimálním přeplatkem. Takže jsme se domluvili, že nám přiveze v průběhu měsíce z Německa auto a uvidíme, jak bude vypadat to druhé. Po tom prvním můžu dát hodnocení Bocar autobazaru jako kladné se samými pozitivy.