Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Štěpánek Auto

hodnocení: 3.43hodnotilo: 801celkem recenzí: 26

 recenze

Jakub Müller

Nejlepší autobazar široko, daleko. Všechny kupované vozy v nejlepším pořádku, hlavně příjemný a ochotný personál. Vřele doporučuji :-)

 

 

 

Oldřich Burian

Osobně nemám s autobazarem žádnou negativní zkušenost. Při koupi byl přítomen externí technik, auto důkladně prohlédl a byla naprostá shoda stavu vozidla s inzerovanými údaji. Auto jsem koupil a jsem tomu rád. To, co na něm shledávám možná ještě k dořešení, ale uvidím časem, jak se to usadí, vyplývá ze stáří vozu a jeho nájezdu, ne jako vina prodejce. Přístup lidí z autobazaru považuji za velmi korektní a skutečně nemám, co bych vytkl. Řadu negativních recenzí jsem si jako opatrný člověk dopředu přečetl, ale koupi jsem si i tak domluvil. Důvodem, že jsem autobazar i přes to kontaktoval, bylo to, že z negativních recenzí mi jednoznačně nevyplynulo, za jakou částku co recenzenti chtěli. Pravdou ovšem je, že vůz přišel na 230 tisíc, což je podle mě částka, za kterou se už dá sehnat poměrně slušný kus. Za mě tedy spokojenost.

Jan Žižka

 

Václav Hrudka

 Přesně před rokem jsem zakoupili auto pro plně indvalidního pana ale boužel nejsme vůbec spokojeni ze stavem vozidla Peugeot Partner Tepee bez rezervy,následovala STK,dirava nádrž na plyn bez kontroly,prasknute pružení,spukřele startovací dráty,teť nám při jízdě se rosipal motor,vífuk v katrostifickým stavu,a po týdnu všech oprav,a po týdnu nám začal téct benzín kvůli neodborně udělané opravy.

Cena za všech oprav nás to stalo 60 000kč 

Cena za auto v bazaru byla 105 000kč

--------------------------------------------------------

Pane Hrudka, než něco napíšete na veřejně přístupné stránky, nechte si udělat revizi pravopisu, z jaké třídy základní školy jste vyšel? To je hrůza, ty hrubky, styďte se....

Eduard Dekret

 V červenci 2021 jsem u ní h kupoval Fiat Talento. Auto bylo integrované s možností odpočtu DPH, ale posléze jsem zjistil, že DPH není vyčíslena na faktuře. Kontaktoval jsem proto autobazar a dotazoval jsem se proč není dán na faktuře vyčíslena a bylo mi sděleno, že auto bylo prodáváno bez možnosti odpočtu DPH. Není s nima žádná domluva a pro mě jsou to lháři a podfukáři. Auto už si u nich nekoupím a tuto věc postoupím právníkovi.

Ondřej Sedlář

Kupoval jsem auto na jaře 2021 a můžu jen doporučit. Přihlášení udělali sami, do týdne mi doklady přišly poštou. Bez front, vše včetně výběru nejvýhodnějšího pojištění šlo velmi rychle, pohodový personál. Auto mělo vše, co bylo inzerováno. Bazar je v rozumné vzdálenosti od vlakového nádraží, v čekárně je slušný dětský koutek.

Jan Bříza

Koupil jsem u nich auto a zkušenost mám dobrou. Dostal jsem od nich voucher, který nabízím za 2300 Kč. Jeho uplatněním vzniká nárok na slevu 10 000 Kč. Je přenosný a platí do 31.12.2020, platí na veškeré vozy z nabídky ŠtěpánekAuto a Hyundai ŠtěpánekAuto, Unhošťská 2743, 272 01 Kladno, infolinka 800 231 231, Předání lze i osobně - Praha, Brno, Pardubice. E-mail: jan-briza zavináč volny tečka cz

David Glos

 Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s komisním prodejem. Pokud ano tak jaké jsou podmínky. Děkuji 

Boleslav Hnipírdo

 Přemrštěné ceny aut, mrzutost personálu při váhání a poukazování na vady či nespokojenost s vytipovaným vozem, některé prodávané vozy jsou skutečně zralé na rozebrání na součástky či sešrotování, a to mají platnou TK. K ceně je třeba připočíst další náklady v podobě nutné údržby či oprav a poplatky za registraci.

Petr Z

 Poptal jsem u Štepánek auto výkup své octavie, která je dobře vybavená servisovaná v dobrém stavu 290000km a motorem 1.8tsi bzb. Pan Vokoun mi odepsal že mají auto na černé listině z důvodu extrémní poruchovosti rozvodu a extrémní spotřeby oleje. Panu Vokounovi jsem zavolal, s tím že jse v životě o EXTRÉMNÍ poruchovosti neslyšel ani nečetl a že tento mortor se vyrabel v provedení co mám já s označením BZB který patří mezi ty více spolehlivé a motor o kterém mluví ohledně oleje je motor s označením CDAA a ani u jednoho se nejednlao nějaké extrémní problémy. Tak jsem mu sdělil ať si nejdříve něco o těchto motorech zjistí než žačne vypouštět poplašné a lživé informace, načež mi řekl že s dementy se bavit nebude a prásknul mi s telefonem. Toť je asi podle nich slušné a profesionální jednání a skvělá znalost aut. 

josef makovička

Auto koupeno 2012,pokud bude další ojetina tak jedině ŠTĚPÁNEK.

Jiří Bláha

Bohužel musím přidat negativní hodnocení na Štěpánek auto. Jejich systém rezervace je pro některé vozy pouze pro vybrané zákazníky a není možné zarezervovat. Nabídnou okamžitě zcela kategoricky jiný vůz, který neodpovídá specifikacím. Když jsem se konečně dostal k testování vozu, které alespoň nějak odpovídalo, tak jejich tvrzení, že je vůz bez nejmenších komplikací je zcestné, protože takový vůz by ani neprošel STK. SILNĚ NEDOPORUČUJI

Václav Hrudka

 Přesně před rokem jsem zakoupili auto pro plně indvalidního pana ale boužel nejsme vůbec spokojeni ze stavem vozidla Peugeot Partner Tepee bez rezervy,následovala STK,dirava nádrž na plyn bez kontroly,prasknute pružení,spukřele startovací dráty,teť nám při jízdě se rosipal motor,vífuk v katrostifickým stavu,a po týdnu všech oprav,a po týdnu nám začal téct benzín kvůli neodborně udělané opravy.

Cena za všech oprav nás to stalo 60 000kč 

Cena za auto v bazaru byla 105 000kč

D C

Po půl roce skončila platnost STK, takže jsme s vozidlem zakoupeném v tzv. "dobrém" stavu dnes optimisticky zajeli na technickou s tím že proběhne zcela hladce. K našemu nemilému překvapení ale vozidlo kontrolou neprošlo ani náhodou, kromě 5 lehkých "A" závad technici nalezli rovněž 4 vážné "B" závady a 1 nebezpečnou "C" závadu!!!!!Vše po nájezdu pouhých cca 2000km ode dne koupě..... Takže moc děkuji firmě Auto Štěpánek za krásnou zkušenost, a ostatním radím se této firmě velkým obloukem vyhnout.

Pavel Nekola

Opravdu nedoporučuji tento bazar Štěpánek Auto Stodůlky. Při příchodu jsem měl vyhlídlé auto z internetu a když jsem tam přišel tak prodejce řekl že auto vaří a nemá cenu si ho kupovat, tak jsem si prošel další auta a zalíbila se mi Škoda Octavia II 1.9 TDI za 90 000. Byla to plná výbava s litýma kolama a zimníma kolama s plechovým diskem v kufru. Auto mělo 400 000 km najeto, ale tyhle motory jsou nesmrtelný. Prodejce ochodně nechal prohlídnout i nastartoval motor abych vše ozkoušel a pak jsme ho jeli projet. Při jízdě jsem žádné závady neoběvil nechal mě to i projet na cestu zpět jen byla zarezlá kulisa řazení, ale to se rozhýbalo. Vše proběhlo vcelku v pohodě, jenže když jsem z autem potom ujel 70 km zjistil jsem že je v háji dvouhmotovej setvačník se spojkou, takže auto nepojízdné a oprava za cca 20000 přitom mi bylo mnohokrát řečeno že auto má jen hodně km jinak je v pořádku. Neodoporučuji.

Vendula V

Slušné a profesionální jednání. Celý převod udělali za mě a doklady poslali poštou, takže jsem tam nemusela jezdit víckrát. Nic nezatajovali, auto jsem hned vzala na velký servis, kde mi potvrdili všechny údaje uvedené bazarem. Byla jsem předtím ve spoustě bazarů a tohle je jeden z mála, který na mě nic nezkoušel. 

Pepa Tomáš

Našel jsem velice pěkný inzerát na Fábku 1,9 TDI.

Zavolal jsem si do onoho servisu, kde mi auto vychválili, že takhle pěknou a pravidelně servisovanou Fábii dlouho neviděli. Vše prý podloženo nádherně vypněnou serviskou. Byl jsme z auta nadšený. Najeto 176 815 km, do provozu od 19.3.2001, platná technická do 01/17, jeden majitel, auto z ČR. Certifikát CEBIA. Fakt vše vypadalo perfektně, prodejce po telefonu velice ochotný, takže jsem si auto zarezervoval, že se na něj pojedu podívat.

Naštěstí jsem poslal VINko kamarádovi, který ho proklepl a zjistil, že bylo bourané a že první stav tachometru je znám až od 03/05. Takže jsme si zaplatil na zkontrolujsiauto.cz za 499 Kč ověření no a světe div se! Prodejce mi zapřel, že auto v 09/14 mělo nabouraný kompletně celý zadek. Takže dle mého je prodejce velice neseriózní. V příloze máte důkaz toho, že prodejce je lhář a jak to s vozidlem skutečně bylo.

Tento servis opravdu NEDOPORUČUJI!

 

František Hrabec

24. 10. 2014 jsem v autobazaru Štěpánek Auto koupil Megana 1,6i z roku 2008 za 77 tisíc. Na koupi vozu se mnou přišel můj automechanik, který Renaulty opravuje celý život a má bohaté zkušenosti – já autům moc nerozumím a jsem jen uživatel. Kupovat ojeté auto bez odborníka považuji za šetření na nesprávném místě. Vybírali jsme ze 2 Meganů. Jsem realista a tak jsem nehledal  dokonalý vůz, ale co nejlepší variantu pro poměr „cena – výkon“. Automechanik provedl diagnostiku napíchnutím na notebook, prohlídku vozu zespoda na rampě a důkladným projetím vozu. Diagnostika ukázala slabou autobaterii, projetí  hůře fungující jednotku elektronického plynu a prohlídka na rampě drobné nepodstatné opravy na karoserii vozu. Jinak vše OK v rámci věku a najetých km auta, které bylo zřejmě slušně servisováno. Autobaterii vyřešil pan prodejce Hrubáš tím, že mi dal novou již před začátkem prohlídky. Připomínku na nedostatečnost jednotky elektronického plynu akceptoval tak, že jsme se domluvili na slevě 2000 Kč z původní ceny 79 tisíc. Drobnou opravu karoserie a laku jsem po poradě s mým automechanikem akceptoval já. S jednáním prodejce pana Hrubeše jsem byl spokojen, bylo věcné a vstřícné. Při známkování jako ve škole bych hodnotil něco mezi 1- a 2. Vyřizování formalit a „papírování“ v kanceláři bylo pohodové, paní byla rychlá, vše vysvětlila a navíc byla sympatická :-).

Kamil Surový

Dne 3.2. jsem si koupil VW Golf 5 verze. Servis v bazaru byl super. Auto bylo v nádherném stavu a za dobré peníze, samozřejmě mě hned napadlo, že v tomu bude nějaký háček, přetočený tachometr, bourané, nebo něco tak. Všechno mi dovolili zkontrolovat mým mechanikem a v pohodě. Do dneška jezdí bez závady. Jediné, co mě trochu zklamalo, že mi nedokázali nabídnout pořádné financování auta a to jsem si musel vyřídit sám. Tím rovněž doporučuji ACEMA Credit, kde mi všechno rychle pomohli vyřídit  . Musel jsem si vzít nebankovní půjčku, protože mi v bance nepůjčili. Ale opět, všechno funguje rychle.

Michal Nádvorník

Bohužel mám také špatnou zkušenost a ostaním můžu doporučit NIKDY nekupujte auto v bazaru Štěpánek auto. Vybral jsem si auto Renault Megane, auto vypadalo dobře, bylo umyté a působilo seriozním dojmem. Kontroloval jsem základní funkce a vše se zdálo být v pořádku, tak jsem přešel na jízdu. Prodejce jel pomalu a ujišťoval mě, že auto netáhne a jízdní vlastnosti jsou v pořádku i přesto že hučelo zadní kolo. Na to mi bylo řečeno že je to zimními pneumatikami a po výměně bude vše v pořádku. Auto jsem neměl možnost projet takže důvěru jsem svěřil prodejci výše jmenovaného bazaru. TO BYLA CHYBA. Při první jízdě jsem hned za branou cítil škubání klepání podvozek není v pořádku. Do bazaru jsem volal, že chci odstoupit od smlouvy na což mi bylo řečeno:  Vy se divíte když kupujete auto v ceně horského kola, že stav odpovídá vraku?

Hned jsem se podíval na předávací protokol kde jsem podepsal, že auto má hodnocení číslo 4 takže nevyhovující. Tuto skutečnost jsem podepsal, vlastní zbrklostí, ale přesto se cítím podveden zaměstnanci bazaru Štěpánek auto a všude kam půjdu budu UPOZORŇOVAT at si tam nikdo auto nekupuje jsou to PODVODNÍCI.

Už jsem vyměnoval svíčky, filtr, zadní ložisko kola, které po demontáži bylo prasklé, takže jsem riskoval i nehodu, čekají mě tlumiče, výměna kol atd atd. .......

 

auto za 20 000 je taky auto a od takového velkého bazaru člověk čeká dobrý přístup k zákazníkům. Tenhle bazar nic takového nemá

Jan Koukal

 Jedna velká katastrofa!!!!!!!! Nebrat unich vubec nic..Přetočený tachometr,unik oleje,chybějící části  pod kapotou..prostě nebezpečné auto!!! Ale podle  jistého pana CH...naprosto vpohodě vuz..HAMBA!!!!!

Další názory >