Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTANAPRODEJ ŽATEC

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 2

 recenze

David Štěpán

Autanaprodej.com nám prodala vůz, který již několik měsíců jezdí a nejeví známky skrytých závad či nutnosti velkých investic. Vůz prošel pouze základním preventivním servisem. Jsme spokojeni.
 

+ upřímné jednání

+ žádné pohádky o stavu vozu

+ samostatné vyzkoušení i projížďka bez účasti prodejce

+ vůz obsahoval servisní knížku, i když ji prodejce nezmiňoval

- v inzerátu uvedeny i přední parkovací senzory, avšak vůz měl pouze zadní (patrné při prohlídce, nebyl problém)

Martin Šperl

Dnes jsem se objednal 8:30 telefonicky v bazaru na prohlídku vozu Ford Mondeo z jejich nabídky s tím že když vyrazím hned tak tam budu za hodinu. Vyrazil jsem v 9:00 a na místě jsem byl 9:40. Otevřeno měli ale jediný přítomný člověk byl udajný technik který o ničem nevěděl a že pán se kterým jsem mluvil (tel. 777 707 047) teprve dorazí. Uvědomil jsem si že jsem dorazil trochu dřív tak jsem mu řekl že počkám venku než dorazí. 10:00 jsem zavolal na toto číslo a pán mi řekl že dřív jak za 30 minut tam nebude ale že zavolá tomu technikovy co tam je aby mi dal klíče od vozu a že mi ho ukáže případně něco i zodpoví. Za dvě miuty přišel pan technik ven a daval mi klíče do ruky že se mám jít podívat na vůz sám zatím. Zajímavá instruktáž sem si říkal ale co to zvládnu i sám. Zeptal jsem se kde najdu vůz a odpověď byla ještě lepší a to já nevím, pak dodal že asi tamhle šestý potom co se otočil a podíval na řadu vozů že to vypadá na ford. Šel jsem si tedy najít vůz sám. Technik měl štěstí a opravdu byl to ten šestý vůz co vypadal jako ford podle něj.
Zde jsem se zarazil podruhé že na internetu byla cena 179 000 a na vozidle cedule 189 000, řekl jsem si že tam mají asi bordel nebo se jim nechce vytisknout nový papír když udělali slevu o 10 000. Tady přišlo další rozhořčení protože nefungoval ani jeden dálkový ovldač centrálu. myslel jsem si tedy že tam mají možná i jiného forda a tak jsem obešel bazar a zkoušel ovladač jestli se neotevře jiné vozidlo a k mému překvapení nic a jiné mondeo tam nebylo. Jelikož bylo už 10:20 tak jsem si řekl že počkám u auta, že má za chvíli dorazit pán z telefonu. když už bylo 10:30 tak jsem pánovi zavolal znovu a ptám se kdy hodlá dorazit. Odpověděl že dřív jak za 30 minut to nestihne.
To už jsem nevydržel a řekl mu že už stojím venku na sluníčku třičtvrtě hodiny a že ani klíčky od vozu nefungují a že technik ani se mnou nešel. Odpověď byla proč jsem nešel za ním a neřekl že nejdou. Tak jsem mu řekl že sem usoudil že teda počkám rovnou na něj když měl za chvili udajně dorazit ale pokud by to mělo trvat další půl hodiny že můžu jen klidně domů (nikdo by mi nezaručil že bych tam nestál další dvě hodiny že). Teď přišla perla pan v telefonu mi řekl doslovo cituji "Tak jeď domu ty vole" a zavěsil telefon. V tu chvili jsem měl opravdu vysoký tlak a šel jsem do prodejny k technikovy a vracel jsem mu klíče s tím že nefungujou a že ten pán na telefonu mě poslal do prdele tak že mě tam už neuvidí a že si naopak můžou do těch míst strčit to svoje auto. Při odchodu jsem ze zeptal jestli mají nějakého ředitele nebo vedoucího pobočky že bych si stěžoval na jednání a ten technik mi odpověděl že to byl ten pán na telefonu. A to sem měl i peníze sebou že bych v něm i odjel. Neskutečná arogance. Nechápu jak si někdo může stěžovat třeba na AAA, zkuste si zajet sem a uvidíte jak se chová ke klientovi který vám v podstatě nese 179 000 za vůz. Myslím že v těch AAA by se vám klaněli až k zemi.