Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

JoLaCar

hodnocení: 2.97hodnotilo: 941celkem recenzí: 11

 recenze

Marek Blažek

Zdravím všechny. ANO, vystupováni a jednání je příkladné…. ALE…

NIK vám nedá to co Vám p. ING slíbí. Škoda, že jsem to koupil bez kontroly u jiného servisu. Po následné revizi u autorizovaného servisu nalezeno tolik chyb že už mě to stalo 17% ceny auta. Nepočítám spotřebák jako baterku pod…. a to mě ještě čeká DPF 10.000 kč za DPF filtr. Prosto slíbí, ale neudělá….ani dokumentaci co říkal že má, nedodal.

Dávejte si HODNĚ POZOR hlavně, když nejste z Liberce. ŠKODA..

DÁVEJTE SI POZOR.

Jiří Černý

 2 krát jsem psal o info o autě, protože jsem z daleka a neozvali se. Když jsem volal, buď obsazeno, nebo to nezvedli. Za mě autobazar k ničemu. 

Patrik Hauser

Už 8 lez mám od nich VW Bora za 85000,

za celou dobu jen měním olej, držák. Díky

Monika Fidrmucova

 Rychlé a férové jednání, sympatický prodejce mi odpověděl na veškeré zvídavé otázky. Auto jezdí skvěle. Bazar doporučuji a určitě se do budoucna vrátím :-) .

Martin Moc

 Profesionální přístup

Tomáš Vojkovič

 

Karel Votruba

Jak jsem slíbil, tak činím. Po 3 měsících provozu vše OK. Nákup neuvěřitelně rychlý a jednoduchý, až nás to zarazilo. Moc děkuji! Vozidlo bylo sice dražší cca o 10% než je průměr u mého vozu, nicméně zřejmě se vyplatilo...

Marek Lušovský

 Rád bych se podělil se svou kladnou zkušeností s autobazaerm JoLaCar, kdy jsem měl možnost komunikovat konkrétně s panem Ing. Lankem.

V dnešní době okrádání lidí ze strany bazarů a podobně jsem byl velmi mile překvapen tím, jaký přístup může mít o autobazar. Obvykle jsem obchodoval se soukromníky, lépe se mi s nimi komunikovalo. Pravdou však je, že vše to, co bylo od JoLaCar uvedeno v inzerátu, vše to, co bylo sděleno po telefonu případně v e-mailu, bylo naprosto pravdivé bez jakéhokoliv přibarvování, čehož si v dnešní době neskutečně vážím.

Komunikace výborná. Kdykoliv jsem něco potřeboval, zaslat podklady, zavolat, pan Lank byl vždy k dispozici. Ať už v nekřesťanskou půlnoc nebo víkend.

Obrovskou radost mi udělal přístup pro to, jak řešit dovoz. Jsem o z Ostravy, autobazar sídlí v Liberci. Vzdálenost nebyla problém, p. Lank zajistil dovoz až ke mně dmů a nemusel jsem téměř hnout prstem, protože i přepis byl zajištěn autobazarem až do pohodlí mého domova poštou.

Tímto tedy znovu děkuji a všem potenciálním klientům můžu autobazar jedině doporučit. Lidský přístup, skvělé jednání, rychle provedený obchod se všemi náležitostmi.

Tomáš Jirsák

Vše naprosto vpořádku, vybaven i protiúčet. Doporučuji! (Píši po 3 měsících užívání a kontrole vlastním automechanikem).

PS: na lakovaný pravý bok jsem byl upozorněn přímo prodejcem! férové!

Stanislav Efendi

 Kupoval jsem u pana ing,Langa dvakrát automobil. Chválím hlavně za upřímnost,ochotu,vzstřícnost.Budoucím mohu bazar s klidným svědomím doporučit.

Lenka slavíčková

 Autobazar JoLaCar můžu doporučit, s autem jsem spokojená,po půl roce žádný problém. Ale hlavně přístup byl velmi sympatický a lidský, pán byl se mnou dost trpělivý a vyšel mi vstříc :) Při prohlídce žádné vnucování a upřímné jednání.