Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTOHOFI s.r.o.

Československé armády 71 466 05 Jablonec nad Nisouhodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 4

 recenze

Katerina Cerna

 Koupila jsem suz. vitara pry nemec dovoz veskere pojistky odpojeny ,aby nesvitilo nic.Motor je na odpis.Pretocene budiky odbornik se smal ,ze rozhodne stavy km neodpovidaji a nejsou odpovidajici k autu-srotu!!!

Petr Sobotka

Auto je uváděné jako nehavarované dle informací VIN-INFO udávaná hodnota incidentu 7500-10000Eur. V bazaru nám řekli, že byl odřený blatník, a že víc neví Auto prodávané s nájezdem 26.3.2021. 78000Km .listopad 2020 nájezd 119519 Km  Auto mělo mít servisní knížku ta nikde nebyla, prý chyba při vkládání inzerátu.

Na dotaz zda auto bylo prověřováno portálem nám bylo řečeno, že jde o autorizovaného prodejce takže to není zapotřebí.

Tomuto prodejci se radši vyhněte a pro mě velké zklamání co se týče autorizovaného prodejce.

VIN: VF77J9HL0EJ574525

listopad 2020 v době incidentu 119519Km

2020-11 tl-r-repair
Hodnota incidentu:

7500 - 10000 EUR

Nehoda vozidla
Země:

Německo

  tl-dot-warning
Počet ujetých kilometrů:

119519 km

Země:

Německo

zbyněk prajzler

 Asi 15.srpna 2019 jsem v Autohofi.Jablonec n.Nis,bazaru koupil auto zančky Volvo S80 r.v.2009,podle popisu a napsané na cedule by mělo být,v plně palbě,ale omyl nebylo to tak,nebyla klima.schránka,není denní svícení,není senzor opotřebení brzd.destiček a vyhřívaní sedaček,ale tímto zápory končí,jo a musím ještě podotknout,že cedule nebyla za oknem,ale dostal jsem jí ke koupi vozu.Dále bylo psáno :po výměně rozvodů,olejů a filtrů,toto asi byla pravda,páč po detailnější prohlidce řemenů se jevily jako nové a s oleji též,bych asi nenalítal 20 tis km bez nějaké hlášky,čí možná i zadření motoru.Auto mi slouží už sedmí měsíc,a bez jakékoli závady a poruchy,k tomuto musím dodat,že jezdím pracovat do Německa ,takže k této době už sním mám naježděno asi kolem 20 000 tisíc km!!! a jediné co jsem k autu koupil jsou nové plechy(rávky)a zimní pneu.,jináč prakticky bez invetic,v době co píšu recenzi,je nyní auto u doktora na pravidelnou výměnu olejů a filtrů a pokud u auta nenajde doktor nějaké závady,tak musím říci,že za ty prachy to auto stojí a jsem s tímto autem moc spokejený.Jednání s bazaristou bylo na celkem slušné úrovni a navíc ještě přes jejich bazar prodal Forda Mondeo r.v.2001 a za tři týdny byly dohodnuté peníze doma.takže u mě dobrý!!!!

Michal Svoboda

 Dejte si pozor na Autohofi. Špatná zkušenost Autohofi. Klamání zákazníka Autohofi. Koupené auto bylo inzerováno na internetu, jako první majitel, pravidelně servisováno, nové brzdy, nebouráno. Prodejce nás ještě při koupi ujistil, že tomu tak je. Jak nás překvatilo, když jsme zjistili u našeho mechanika, že je auto po bouračce, brzdy nikdo nikdy nevyměnil a auto jezdilo jako ambulance ve Francii. Když jsme chtěli částečnou náhradu za nutné opravy, komunikace s prodejci byla naprosto otřesná. Už nikdy víc.