Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Adulár

Kaštanova 143 Brno - Horní Heršpicehodnocení: 4.28hodnotilo: 168celkem recenzí: 7

 recenze

Pavel Zbořil

 Mám jisté zkušenosti s tímto pánem. Velkým obloukem se vyhnout tomuto člověku. Pokud by chtěl někdo vědět, kde se tento pán zdržuje, vím to. Ozvěte se na mail: surgeon27@seznam.cz

Jan Novák

 Tak praktiky pana P.S. velmi dobře znám! Většího gaunera jsem nepotkal. Jakým způsobem vydrbával s lidmi je neskutečné. Pokud vím, svůj autobazar už nemá (díky Bohu). Momentálně parazituje v jednom autobazaru naproti benzinky OMV (bývalá AGIP) na ulici Olomoucká v Brně.

Michal Hyka

V únoru 2014 sem v tomto autobazaru zakoupil vůz VW Bora...až dnes sem u známého zjistil že auto bylo stočeno téměř o 80 tisíc km! A ani nemluvím o tom že sem musel čekat až do května na velký techničák, který sem obdržel až po výhrůžkách policií! Nikomu nikdy tento autobazar nedoporučuji!

Honza Kopeček

Dobrý den, když to čtu je mi zle. od října 2013 jsem nedostal peníze za auto. Prosim ozvěte se mi na mail. Propásl jsem možnost obc.zakoniku 2013... Doufám že si tuto zprávu přečtete.

Honza Kopeček

Paní Novákova prosim ozvěte se mi. pansmitec@gmail.com Taky me okradl.

Mirka Nováková

Dobrý den,

v lednu tohoto roku jsme využili služeb toho autobazaru,kde jsme na doporučení chtěli prodat firemní vůz..Do dnešního dne tj. 11.11.2013 jsme neobdrželi od autobazaru peníze ani informaci, jeli náš vůz skutečně prodán.Telefon nebere,v autobazaru ani v místě bydliště není k zastižení.

Proto jsme se rozhodli podat trestní oznámení.

Má-li někdo z vás stejnou zkušenost prosím přidejte se k nám.

František S

Dal jsem na prodej vůz Kia Cee´d 2008, do autobazaru Adulár, pan majitel autobazaru vozidlo  zhruba před rokem prodal, a bohužel jsem dodnes peníze neviděl. V autobazaru v Brně není k zastižení, telefony nebere, a asi mu to vůbec nevadí. Tímto bych chtěl upozornit na tento autobazar,a poradit lidem ať tam auto neprodávají, ale ani nekupují, protože se může stát že Vám bude zabaveno policií.