Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar AUTO-TRIO

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 2

 recenze

Vilda Lojda

Dávám hvězdu za ochotu.
Jinak půl roku záruka na motor je velmi slabá. Po 7mesicich to začalo žrát více oleje a ukázala se chyba motoru . Poté jsem napsal mail o férovosti a vstřícnosti , doufal jsem ze když najednou zničeho nic vyskočila závada motoru, že by se k tomu mohl bazar postavit. Co si pamatuji , tak mi bylo řečeno: pokud by se něco takového stalo , tak se k tomu jako autobazar postavíme !

A nic. Nyní je to auto na odpis . Tedy nevydrželo ani tři roky. V žádném případě nedoporučuji. Držte se dál od tohodle bazaru !

Díky!
V.

Lenka Jurdová

 V tomto autobazaru jsme zakoupily auto, v kterým jsme projely asi 4 km a tím naše jízda skončila. Posléze jsme zjistily, že na autě byli stočeny km a taky že auto bylo min. jednou bouraný, nicméně majitel autobazaru tvrdil něco jiného, že auto je v perfektním stavu a že rozhodně bouraný nebylo. Auto už nešlo ani opravit, mely jsme s tím akorát starosti a nakonec jsme ho musely prodat na součástky. Takže kup auta v tomto autobazaru nás přišel na cca 80tis. a nakonec auto žádný. Reakce majitele autobazaru byla, "jestli nechceme poradit, kam se máme obrátit na soud", samozřejmě s úsměvem.