Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autocentrum Přehnal - PS Car

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 1

 recenze

Ondrej Spelda

V autobazaru PS Car aktuálně ještě nyní (12.9.2017) prodávají vozidlo Škoda Octavia 1,4 TSI, r.v.2011, najeto cca 141tis. Km, (VIN:TMBHJ61Z4B8034611).

Pozor na koupi tohoto vozidla a praktiky tohoto autobazaru!!!

Pánu Přehnalovi jsem volal, že bychom se chtěli přijet na vozidlo podívat, ptal jsem se na závady na vozidle, máme to asi 240Km do Prostějova. Dle jeho slov "o žádných závadách neví", vše funguje. Dále jsem pána informoval, že si vozidlo chceme nechat zkontrolovat v servisu Škoda v Prostějově. Ze začátku byl s prohlídkou trochu problém, prý nemá nikoho na zastoupení, ale nakonec někoho sehnal a bude možné s ním zajet do autorizovaného servisu.

Na vozidlo jsme se jeli tedy podívat a nechali si ho zkontrolovat v autorizaveném servisu Škoda v Prostějově dle plánu. V servisu byl zjištěn únik oleje z turba - vadné turbo.

Vrátili jsme se zpět do autobazaru. Pan Přehnal kontaktoval konkrétního prodejce vozidla a sdělil nám pro nás poměrně překvapující informace. Prodejce o závadě ví, ale jedná se prý o závadu, která údajně vydrží ještě 20tis. km a prodejce tedy toto nijak neřešil. Dle slov pana Přehnala se prý tedy ani v tomto případě nejedná o závadu. Dále od prodejce zjistil, že motor byl "potkaný" a byla údajně vyměněna hlava a rozvodový řetěz. Nejsem odborník, ale podle mě trochu málo na "potkaný" motor.

Takže stačil jeden telefonát prodejci a sdělení mi informací po telefonu a nemuseli jsme vážit
celkem asi 480Km cesty, platit 300,- Kč za prohlídku vozidla v servisu Škoda a ještě jsme mohli ušetřit s manželkou den dovolené. Výjezd cca v 10h, návrat v cca 19h.

Druhý den jsme cvičně volali a zajímali se o vozidlo znovu pod jiným jménem. Opět nám pan Přehnal nějak zapomněl sdělit závady na vozidle, které již evidentně musel věděl.

Pan Přehnal tedy o závadách velmi pravděpodobně věděl již v době našeho telefonátu, nebo si tyto informace nijak předem nezjistil a tedy neví nic o vozidlech, které v autobazaru prodává.