Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar JamaAuto

hodnocení: 2.94hodnotilo: 426celkem recenzí: 9

 recenze

Josef Kocour

Arogantni prodejce. Bazar je znamy tim, ze jsou pres nej prodavany opravene bouracky dovozcu po okoli vydavane za pekna auta. Bazar neni vlastnikem aut, pouze zprostredkovatelem. 

Petr Ivičič

 Prosím Vás zájemci o koupi auta v tomto pofidérním bazaru jsou všechny auta jsou bourané, ač Vám pan Zachariáš neřekne pravdu. Kdyby jste si přeci jen vybrali, u podpisu smluv, Vám to dojde, on není přímý prodejce, ale jen prostředník, tudíž veškeré problémy, budete nuceni řešit přes jeho dovozce jeho prodávaných bouraných aut. 

Pavel Tyl

Pan Zachariáš jednal na rovinu, rychle, dobře věděl, co prodává a v jakém je auto stavu. Uvědomuje si i velkou míru nejistoty zákazníků vůči prodejcům vozů a podle toho se chová.
S vozem jsme najeli cca 20 tisíc km a mimo provozní věci a detaily jsme spokojeni.
JamaAuto prodává mnohem zajímavější vozy, než Roomster, ale při případné koupi dalšího vozu si aktuální nabídku určitě prohlédnu mezi prvními.

Karel Vaňous

Kolem autobazaru Jamaauto jezdím často a již dlouho jsem se chystal se tam jít podívat. Odebírám novinky mailem a dle mého názoru tam má pan Zachariáš asi nejhezčí auta na Liberecku, alespoň dle mého názoru. Chtěl jsem prodat svoji starou octávii 2, tak jsem se chtěl domluvit, že bych ji tam nechal. Do oka mě tam ale padla Octávie III a jak tak jsem si ji prohlížel, nakonec jsem se rozhodl místo starého auta na prodej koupit tu octávii, ikdyž byla cenově dosti přes můj rozpočet.

Závěr: Škodovku z tohoto autobazaru mám doma, zdá se, že všechno, co tam bylo napsáno a pan majitel mi řekl osobně souhlasí (dle mého prověřování).

Vozidlo bylo z Německa, kilometry OK, v našem servisu prakticky ani nepoznali, kde bylo havarováno, což jsem věděl že bylo, ale v podstatě je to zánovní vůz, prověřený s pravdivě uvedenými údaji o KM, celkově OK...

Četl jsem tady všechny recenze a rozhodoval jsem se i podle nich, psal jsem i do Německa ohledně historie vozu a na nic negativního jsem zatím nenarazil.

Pan Zachariáš to prostě umí, má svůj osobytý styl , ví co dělá a já mu věřím.

Doufám, že auto bude sloužit dobře a že mu ho tam třeba za pár let odvezu k prodeji...

Doporučuji.

Rostislav Koloušek

Dobrý den,

koupil jsem v autobazaru Jama Auto v roce 2012 Renault Grand Scenic. Auto bylo v pořádku, najeto mělo dle stavu tachometru cca 42tis. km. Jezdím s ním doteď, mám najeto cca 160tis. km a zatím bez problémů. Neobjevil jsem žádnou závadu a zřejmě i stav tachometru odpovídal skutečnosti. Takže dobrá zkušenost a dobrá koupě.

 

Petr ČENĚK

 Dobrý den,
 
v autobazaru JamaAuto jsem kupoval již 2 auta  a v obou případech byla moje zkušenost s tímto autobazarem stejná. Informace o vozidlech odpovídaly skutečnosti ( prvotně se jednalo o ŠKODA Octavia II 1.8 TSI, podruhé o ŠKODA Octavia II RS ),  na všechny mé dotazy majitel autobazaru ochotně odpověděl, v případě prvního vozu mě sám informoval o tom, že měl drobné poškození přední části ( v době prodeje již  opraveno ), rozsah poškození mi doložil fotografiemi. Předváděcí jízdy proběhly bez problémů ( trasy jsem si mohl vybrat, nebyla žádná předem daná ), po návratu z nich jsem měl v obou případech možnost si auta znovu důkladně prohlédnout i sám v neomezeném časovém limitu, případně na nich vyzkoušet funkčnost zařízení dle vlastního uvážení.  Majitel autobazaru se mi nesnažil žádné informace zakrývat, ani mi za každou cenu auta "vnutit" aby měl "kšeft", rozhodnutí v obou případech nechal plně na mně, jeho jednání hodnotím jako férové a korektní. Kladně hodnotím i zveřejňování VIN prodávaných aut na webových stránkách autobazaru, neboť případný zájemce si může ještě před příjezdem do bazaru zjistit jejich historii. Tento autobazar mohu jedině doporučit.

Jakub Zachariáš

 Dobrý den,
rád bych zde reagoval na recenzi pana Lukáše.
Byli jsme předem po emailu domluveni na prohlídce dvou vozů z mé nabídky. 
Auta jsem pánovi držel do druhého dne do odpoledne, aby nejelzdil zbytečně.
Po příjezdu pána zajímal pouze jeden vůz, ke kterému, když jsme přišli tak první informace z mé strany byla.
Auto jsem prodával své zákaznici zhruba před dvěma lety. S autem byla po celou dobu spokojená a neměla s ním jediný problém a nyní si kupovala vůz nový, a proto u mne auto prodává.
Dále jsem pánovi řekl, že auto bylo v minulosti poškozeno na levou přední část, kdy se určitě měnil blatník, lampa a přední nárazník, + lakování ale, že auto určitě nemělo zasažené žádné nosné části ani nápravu. Dále jsem pánovi řekl, že více už si bohužel nepamatuji, že už jsou to přece jen dva roky zpět a že fotodokumentaci poškození už nemám.
Pan Lukáš se mne zeptal, jestli vím, že na Cebii je psaná škoda 120tis.
Na to jsem zákazníkovi vysvětlil, že odhadovaná cena bývá vždy vyšší než skutečná cena opravy vozu.
Pán se mne dotázal na prohlídku v autorizovaném servisu na což jsem mu odpověděl, že bohužel ne protože nemohu autobazar zavřít a odjet na 1-2h pryč a doporučil jsem pánovi prohlídku jeho automechanikem na místě v autobazaru.
Je pravda, že v tu dobu byla v areálu i manželka ale ta má jiné povinnosti ale to už si pán vysvětlit nenechal.
Pán mi odpověděl a řekl, že automechanika má a že by to neměl být problém.
Dál se pan Lukáš dotazoval na zkušební jízdu.
Položil jsem otázku, jestli si chce automobil rovnou odvézt, a nebo na něj chce popř. po zkušební jízdě skládat zálohu. Na to mi odpověděl, že se chce pouze svézt.
Doporučil jsem tedy, že by bylo nejlepší, aby jsme udělali zkušební jízdu společně s automechanikem, kterého si přiveze. Na to mi bylo odpovězeno, že s něčím takovým se pán ještě neshledal a odešel.
Mrzí mne, jestli došlo k nedorozumění a přeju panu Lukášovi šťastný výběr ojetého vozu.
Jakub Zachariáš JamaAuto

Jiří Lukáš

Dobrý den,

v pátek 11.3.2016 jsem navštívil autobazar Jama auto v Turnově. Přijeli jsme vybrat auto pro přítelkyni. Po předchozím telefonátu jsme si zarezervovali prohlídku vozu Škoda Fabia (http://www.jamaauto.cz/detail.htm?id=A17/16). Vůz jsme prohlíželi s bazarníkem, ptal jsem se, jestli byl vůz bourán? Odpověď byla, že jen blatník s nějakým stříkáním. Tak mu povídám, že jsem si vůz prověřoval na Cebii, která mi řekla, že oprava na autě byla cca 120 000kč. Odpověď na tuto informaci byla, že se asi ještě něco dostříkávalo.... :-D . To mě opravdu pobavilo, ale říkám si jdeme dál.... 

Tak jsem bazarníka poprosil, že bych si rád nechal vůz prověřit v autorizovaném servisu - odpověď byla NE! Ptám se proč? Prej na to nemá kapacitu. Tak mu povídám, že má v buňce slečnu, která by mu pohlídala autobazar... Odpověď byla - prostě nikam s váma nepojedu.... !!!

Dobře, nikam nepojedete, tak mi ukažte nějakou rampu kam najedem s autem a necháme prověřit vozidlo odborným technikem... Odpověď byla aby si technik přivezl hevírek... No nebudu lhát,  to už mi cukaly koutky.... :-D

Tak říkám nechme technika technikem, a pojďme projet vůz... Nečekaně přišla odpověď NE!! :-)) Tak říkám přoč ne? Bazarník začal říkat, abych mu dal zálohu na vůz,  a poté že se můžeme vydat na zkušební jízdu.... Tak povídám, že právě bych chtěl tu zkušební jízdu, abych se vůbec rozhodl, jestli si chci rezervovat vůz... on na to že vlastně nerad trápí vozy zkušební jízdou! :-D:-D:-D.

To mě už úplně rozsekalo a vzal jsem nohy na ramena, abych si náhodou ještě v tomto šíleném autobazaru něco nekoupil, nebo nezaplatil zálohu.... :)

 

S pozdravem Lukáš Jiří

 

Vratislav Slaný

V autobazaru JamaAuto u Turnova v Radvánovicích jsem začátkem února 2016 koupil 8 let starý automobil VW Touran 1.6 MPI 7-mimístný. Po koupi jsem auto nechal prověřit v autoservisu, kde byl potvrzen autobazarem deklarovaný dobrý stav. Jednání majitele autobazaru pana Zachariáše bylo korektní, slušné a ohleduplné.