Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Coledos s.r.o.

hodnocení: 4.33hodnotilo: 6celkem recenzí: 5

 recenze

Radek P.

 P. Kačírek je pěkný zmetek, nevrací peníze za kauci a jen výmluvy a lži. Předávám právníkovi, at si to s nimi řeší exekutor.

Hed Heda

 Parchant zasranej Nezveda mobil nekomunikuje dluží prachy  je to zmetek 

Heda Heda

 Toto není autobazar hotovo je srotovaci skuna podvodníků lhafu s kuřecím ulhsnejch nekomunikuje Nezveda mobily a dluhy už stouply po všech opravách co jsme museli udělat na 16 tisíc jak na hajzla? Asi nijak VELKY POZOR NA NEJ KAČÍREK

michal oco

pozor na něj vozy na fotkach skutečně neodpovidaji stavu aut,je to lhař s velkym L -,KDYŽ JSME  PŘICHAZELI NA MISTO myslel jsem že jsme v TŘINECKYCH železarnych,pan kačirek bil barborou(velkym kladivem,po zadnich bubnovych brzdach ,aby povolil ručku že pry auto n10dni stalo:),2min. předtim mi však volal že mam jet tramvaji, (chtěl natahnout čas)auto hnus sama rez vyfuk olej,pozor na něj je to vymasta:)

David Kašák

Dobrý den, jde o jakéhosi Radima či Kačírka, jak se představuje a podepisuje za firmu Coledos s.r.o.- autobazar ojetých vozů z Brna, Široká 1, Komárov. Tak tento člověk nám tvrdil o modré Škodě Fabii kombi, jak je naprosto dokonalá, bez škrábanců, odřenin a poškození, až jsme tomu nemohli ani věřit. Skutečně jsme neměli, neboť vůz měl odřenou kapotu, blatník, nárazníky, neotvíratelné 5.dveře(pozu tedy ve dvou lidech), ohnutý píst 5.dveří a to jsme nedokontrolovali a cca.po 10min.odešli. Hlavní důvod odchodu byl ten, že tam ten dotyčný vůbec k podpisu nedorazil. Že prý bude až za tři dny, nám sdělila nějaká paní, co tam dřela karoserii nějakému vozu špinavou vodou z kbelíku. Byli jsme ovšem v předvečer pevně domluveni(sám volal a já mu potvrzoval) s výše uvedeným pánem(předtím ještě asi 4telefonáty předcházely ve dvou dnech),že dorazíme okolo 12hod.s technikem, máme již zajištěno povinné ručení a připraveny peníze. Shrnuto - ten člověk mi lhal, podvedl a způsobil škodu cca.2.300,-za ušlý zisk, benzín a technika až z Prahy. DÁVEJTE SI NA NĚJ ČI NA NĚ POZOR!!!!! Mají více aktivit.

Píši o tom i na Bazoši v recenzi a zaslal jsem upozornění i do Sauta.cz, neboť není možné, aby takovéto jednání procházelo takovým rádoby podnikatelům. David Kašák, Praha