Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTOPRODEJ DUO s.r.o.

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 1

 recenze

Martin Martas

 Dobrý den,

rozhodl jsem se napsat pochvalnou recenzi na autobazar AUTODUO v Pardubicích.

Před měsícem jsem kupoval BMW X3 2006 v plné výbavě za 200k. Po příjezdu na místo, zkušební jízdě a kontrolu podvozku se naskytly na jinak skvěle vypadajícím autě mouchy, které u staršího auto musíme brát v zřetel a počítat s nutnou opravou. Stav tachometru se serviskou a výpisem z diagnostiky seděl. Po zkušební jízdě byly slyšet vůle a pazvuky od přední nápravy. Což uznal i prodejce p. Jakubčík. V ceně měly byt i druhé kola, které se nějakou záhadou nemohly najít. Po tel. dohodě s majitelem bazaru mi byla poskytnuta sleva 12k. 

Odjíždím spokojen domů a po cca 200km začal automat špatně řadit a já si říkám ojej. Za 1000km se rozsvítila čidla 4x4, abs  a já si říkám, pěkně jsem naletě. Začal jsem komunikovat s bazarem a problémech na voze. P. Jakubčík reagoval jak písemně tak i verbálně. 

Jedu do servisu BMW na celkovou diagnostiku. A začaly skákat chyby převodovky, čidel atp.

Abych zbytečně nepsal omáčky, co a jak dále bylo, tak v rychlosti.

Cukání automatu-vyřešeno výměnou oleje včetně průplachu. Chvála bohu, že stav se zlepšil. Někdy se stane, že po výměně oleje auto umře.

Špatné žhaviče, relé žhavičů a pomocné čerpadlo (vodní). Na tuto závadu mi byla poskytnu další finanční sleva, která mi přišla na účet.

Ostatní věci, které se týkají podvozku si řeší majitel sám. Auto má najeto 223tkm. Což je logické.

 

Suma sumárům, auto ve skvělém stavu, které potřebuje doladit mouchy, na které mi byly poskutnuty slevy.

A co mě opravdu mile překvapilo, že komunikace s bazarem probíhala na velmi slkušné úrovni, bez arogance,vulgarit a svolnosti řešit daný problém.

 

AUTODUO doporučuji