Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AutoStory.cz

hodnocení: 4.14hodnotilo: 7celkem recenzí: 6

 recenze

. .

Určitě nedoporučuji. Koupeno auto na fakturu si napsali min než jsme zaplatili. Takže pan měl za den hezky vydělano. Na autě jsem zjistili lehké závady a o ty jsme stáhli cenu. Cesta domu byla v poradku. To byla asi první a poslední cesta. Opravy už mě staly přes 30.000a stále pokračujeme. Najezdila jsem tak 300km jinak je auto neustále v servisu.  

Pavla Soušková

 Dlouho jsme s přítelem vybírali druhé auto do rodiny a po pravdě jsme při výběru více preferovali nabídku velkých autobazarů, které nám ale vybrané auto na internetu nikdy neukázali a vždy nás tlačili do jiného. Po těchto zkušenostech jsme náš okruh rozšířili i na autobazary s menší nabídkou. Oslovil nás autobazar Autostory s.r.o. v Plzni Liticích se svojí nabídkou, po tel. kontaktu nám auto rezervovali do našeho příjezdu, v klidu nás nechali vůz prohlédnout a zkušební jízdu jsme si stanovili sami (kus po okreskách, kus po dálnici, cca 25 km). Veškerá dokumentace byla velmi rychle vyřízena a navíc nám nebyly nuceny doprovodné služby o které jsme stejně neměli zájem. Auto nám jezdí bez problémů a po uskutečnění servisních úkonů, které nám byly prodejcem doporučeny věřím že i nadále bude.

Petr Kozel

 Mohu jen doporučit, s naší novou Oktávkou jsme moc spokojeni, pouze drobné škrábance na karoserii, ale jinak good :o)

Martin Dusik

 Dobrý den chtel bych vás varovat při nákupu auta od tohoto autobazaru koupil jsem automobil po ujetí 100 km se porouchal motor reklamaci neuznali smlouvy píši na jiný firmy aby se vyhnuli potížím z reklamaci jsou to podvodníci nedoporučuji nic od nich kupovat ať nedopadnete jako já zatím se s nima soudím tak jsem zvědav jak to dopadne jedna se o autostory Plzeň 

Karel Polák

 Můžu doporučit. Rychle mi pomohli vybrat auto. Vše předvedli, představili a nechali mě i pořádně projet. Nakonec jsem si přes ně nechal udělat i financování a pojištění a vše šlo jako na drátkách :)

Vašek Srovnal

V JMK asi nejochotnější autoprodejci, respektive autodovozci z Německa. Navíc bylo auto v prakticky dokonalém stavu, i když pravda, zatím jsem v něm stihl akorát jednu jízdu Brno-Praha-Brno. Každopádně pozitivní zkušenost