Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

KUPTEAUTO.cz

hodnocení: 3.04hodnotilo: 77celkem recenzí: 7

 recenze

Dominik Šťastný

 Moc děkuji,za vstřícné jednání perfektní přístup po prodeji,servis a ochotu.Rodinní autobazar a stejný přístup,vřele doporučuji,Děkuji moc. Šťastný

František Eger

I já se tímto chlubím že jsem si ve jmenované prodejně zakoupil vůz značky Škoda Octavia 1,6 diesel rok 2010. Po 5 měsících od koupi jsem panu majiteli volal že mám ucpaný EGR ventil (filtr spalin) a vozidlo mi jede v nouzovém režimu. Nečekal jsem, že vůbec se se mnou ještě někdo bude bavit. Pan majitel mi osobně vysvětlil proč k tomu došlo (krátké jízdy studeným motorem)  a nabídl mi řešení.Odvezl osobně  na odtahovém voze mojí octavii do servisu Autočižnár v  Karlových Varech a zařídil komplení opravu . Nový díl s výměnou měl stát po mém dotazů v jiném servisu 14.000Kč. Společnost Kupteauto.cz , zařídila odtah vozidla, koupila tento nový díl za jejich nákupní cenu, zařídila výměnu a já uhradil ,,pohých´´ 3000Kč . Tomu říkám vstřícnost a starost o své klienty.

 

Preferuji vždy osobní jednání s konkrétními lidmi. Zde ve jmenované společnosti jsem vždy jednal přímo a nikdo se neskrýval jak je tomu u větších autobazaru za vedení , a právní oddělení atd... Jednání bylo přímé až rodinné. To se mi na nich líbilo a proto jsem slíbil že také já písknu nějakou recenzi. Zdravím kluky z Kupteauto.cz a fandím Vám.   S Úctou Franta Eger

Tomáš Kapr

I já se tímto chlubím že jsem si ve jmenované prodejně zakoupil vůz značky Škoda Octavia 1,6 diesel rok 2010. Po 5 měsících od koupi jsem panu majiteli volal že mám ucpaný EGR ventil (filtr spalin) a vozidlo mi jede v nouzovém režimu. Nečekal jsem, že vůbec se se mnou ještě někdo bude bavit. Pan majitel mi osobně vysvětlil proč k tomu došlo (krátké jízdy studeným motorem)  a nabídl mi řešení.Odvezl osobně  na odtahovém voze mojí octavii do servisu Autočižnár v  Karlových Varech a zařídil komplení opravu . Nový díl s výměnou měl stát po mém dotazů v jiném servisu 14.000Kč. Společnost Kupteauto.cz , zařídila odtah vozidla, koupila tento nový díl za jejich nákupní cenu, zařídila výměnu a já uhradil ,,pohých´´ 3000Kč . Tomu říkám vstřícnost a starost o své klienty. Chápu že u ojetých aut se časem vyskytne vždy nějaký problém. Ale záleží na tom, jak se k danné záležitosti kdo jak postaví.

Preferuji vždy osobní jednání s konkrétními lidmi. Zde ve jmenované společnosti jsem vždy jednal přímo a nikdo se neskrýval jak je tomu u větších autobazaru za vedení , a právní oddělení atd... Jednání bylo přímé až rodinné. To se mi na nich líbilo a proto jsem slíbil že také já písknu nějakou recenzi. Zdravím kluky z Kupteauto.cz a fandím Vám.    Kapr Tomáš

 

 

Martin Volek

POCTIVÍ PRODEJCI!! Jsem překvapen, že se najdou i takto poctiví prodejci. Předem jsem si přečetl veškeré recenze a následně u jmenované firmy zakoupil Ford Kuga. Pánové moc děkuji jsem moc spokojen. Více takových autobazarů!

Sláva Hybler

https://jiriadamek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=599604

Doporučuji přečíst tento článek.

Josef Zieba

Zakoupil jsem v tomto bazaru pred 10 mesici vozidlo vw passat 2011 a musim jenom pochvalit ferove jednani a ochotu prodejce s vozidlem nemam k dnesnimu dni jedinny probleb diky moc panove a at se dari.

Gnojek Jaroslav

Výběr uvedeného vozidla v autobazaru v pondělí. Domluvena prohlídka v autorizovaném sevisu. Nákup vozu potvrzuji v Úterý dopoledne.Nabízena záloha na vozidlo.Pracovník autobazaru zálohu odmítá s tím, že není třeba, že jsme na prodeji domluveni. Netají se, že je aktivní  křesťan. Zajištěna návštšva autoservisu na středu.Ještě téhož dne o půl sedmé mne telefonicky informuje , že vozidlo prodal. Absolutně neférové jednání ze strany prodejce. Ztráta důvěry u takového obchodníka. I dalším doporučuji zde největší opatrnosti při nákupu.