Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

MS CAR - Michal Salajka

Postoupky 6 Kroměříž 767 01hodnocení: 3.05hodnotilo: 87celkem recenzí: 8

 recenze

Luboš Skoupal

 Pan Salajka je podvodník.  Prodává na první pohled krásná,  čistá a snad i skvělá auta, ale pravda je ta, že i zahájené bourané auto, kdy bylo auto že 40% repasované a zamaskované po havárii. Když jsem mu to řekl,  že auto je havarované a že ve smlouvě je jasně uvedeno, že bourané není,  řekl mi tvrdě do očí,  že do smlouvy se uvádí havárie jen tehdy, když se auto hodně zkřiví,  byla by potřeba jej rovnat na stolici. Že drobné ťukance se nehlásí.  Jak píši,  auto poničené z přední strany, s tím,  že i za nehody vystřelili airbagy, v palubní desce také někdo Hrabala nedal vše tak, jak má byt.  Od koupě asi po půl roce v interiéru rachotí plasty právě za palubní deskou. Také v karoserii auto nikde nelícuje,  je problém napasovat jiné karosářské díly ke stávajícím   jelikož je vše pohnuté a napružené.  Také nám bylo spousta závad zatajena.  K čemu je vám auto hezké a čisté,  když ta hlavní funkce je zničena. Nakupují auta bouraná z Německa a pi repasu se zde prodávají, opravdu nechutné.  Už nikdy více!!!

Ondřej Mikulčík

 Autobazar má své mouchy, ale spíše bych jej doporučil. Na internetových stránkách jsem si vyhlédl Ford Focus ročník 2008 s motorem 1.6 74kW. Prohlídka proběhla zcela bez problému, obsluha se nám plně věnovala. Na autě se objevil při prohlídce problém s ESP, zapůjčili nám vlastní diagnostiku a pokusili se nám pomoc najít problém, přístup obsluhy zcela bez problému. Jelikož se nám závadu nepodařilo opravit, autobazar sám snížil cenu vozidla a poskytl slevu. S čím jsem však nebyl spokojený byla inzerovaná servisní knížka, kterou k autu nedodali a dále pak, při předání vozidla, sotva co jsem odjel z autobazaru se objevil problém - auto jelo na tři válce, což ale způsobila voda, která se dostala ke svíčkám, když umývali motor a poničili svíčky, kabely ke svíčkám a především mrazové zátky. Vše jsem nechal na vlastní náklady opravit a od té doby jsem najel skoro 3000km a vše bez problému. Celkově jsem s autobazarem spokojen, dobrý přístup a domluva, auto krásně vyčištěné, možná zde v budoucnosti koupím něco znovu.

Jiří J

Na stránkách bazaru MS CAR jsem si vyhlédl auto zn. Škoda Ocavia combi. Při návštěvě se mne ujal pan Jiří, který mi auto ochotně předvedl, a to včetně zkušební jízdy. Po důkladném prohlédnutí vozu jsem nenašel žádné nesrovnalosti s popisem na internetových stránkách. S autem už jezdím několik měsíců a jsem spokojen. Bazar mohu jen doporučit.

Petr TR

V tomto bazaru jsem letos zakopil Volvo v50 D5. Jem naprosto spokojený. Stav vozu odpovídal popisu. Jediná investice oleje, filtry, rozvody a silent blok. Což jsou běžné investice do staršího vozu. Auto je z roku 2008 a prakticky bez nákladů. K autu byla servisní kniha s doloženými km, poslední kotrola v servisu bala v lednu 2018! Jednání pana Salajky je velice solidní a příjemné. Naopak jako jeden z mála prodejců nic netlačí do hlavy. Co se týká smlouvy a neručení za stav vozidla, těžko může ručit za závady o kterých nemusí vědět. Jsem naprosto spokojený, jak s autem tak s jednáním.

Tento bazárek je velice příjemný.

Barbora xxx

 Když při nehodě zjistíte, že airbagy v autě nejsou, ačkoliv v předávacím protokolu jsou uvedeny.. Pan Salajka je podvodník a hazardér.

J P

Zakoupena 12letá octavia, spokojenost s p.Salajkou, vstřícný, ochotný. Popis vozidla seděl, doložená historie....p.s. kupuji ojeté vozidlo, takže nějaké náklady byly, ale s tím se počítá

Honza B

Dovoz z Německa. Na fotkách vypadal skvěle, proto jsem neváhal a jel jsem pro něj. Vyzkoušel jsem vše co je potřeba. Fungovalo vše až na střešní okno, když jsem chtěl slevu řekl rázně ne. Ze spodu jsem celý auto neviděl, když jsem naléhal auto najel na podomácu vyrobené nájezdy, nízké to abych neviděl lehce prasklý výfuk. Nakonec jsem auto koupil. Po přijetí ke svému mechanikovi jsem byl ale zklamán přední tlumiče k.o., zadní couvací senzor nastrčení jen aby fungoval den před a den po koupi vozidla . P.Salajka zatajoval technický stav vozu spolu s STK, poněvadž předávací protokol z technické byl bez jakýkoliv závady. Servisní knížka vyplněná 100% jenže neodpovídala skutečnosti olej jsem hned měnil - podle servisky vyměněn, to samý vzduch filtr - podle servisky vyměněn a nebyl měněný snad od výroby. PC vynulovaný. Kdybych jezdil na ten rádoby nový motorový olej dávno měním celý motor. Shrnutí : dávejte si POZOR na tento autobazar mě to stálo dalších 15000,-tisíc navíc...

Jakub Krajc

---Nekorektní jednání, nefér přístup, POZOR!---

Sháním Octavii 1 ve výborném stavu v horní cenové hranici, tak aby auto za něco stálo a nějak vypadalo. Po pár telefonech s p. Salajkou jsem se největším přesvědčením rozhodl že se na auto přijedu podívat a koupit. Jednalo se o Octavii ve stavu TOP!!! Po pár hodinách cesty konečně na místě.

Auto 13let staré bylo ve stavu absolutního repasu. Naprosto nový lak, lampy, interier nejevil známky používaní, technický stav by odpovídal možná 30tis km. Proběhlo pár pohádek jak nebylo o auto v Německu pečováno, nikdy nebylo bouráno, lakováno atp, žádné netěsnosti, prostě stav TOP 1A. Po přesvědčování bezproblémového auta jsem se rozhodl to prostě risknout.  Do této chvíle bylo auto uváděno jako ze zlata. Slíbena garance ujetých km, skryté vady atp uvedeny ve smlouvě. Po dotazu na inzerovanou sevisní knížku p.Salajka vytáhl knížku vyplněnou jen rukou, bez razítek atp.

 

Ale. Vše se změnilo ve chvíli, kdy se mi do rukou dostala smlouva s jakože "předávacím protokolem". Již ve smlouvě bylo uvedeno spousta výjimek, že prostě za nic neručí, garance nikde (km, skryté vady,..). To nejhorší ale teprve přišlo. Předávací protokol byl sepsán naprosto nesrozumitelně a jediné co bylo zjevné byl u všech bodů stav něco jako:  motor - ZJIŠTĚNA ZÁVADA, KONTROLA NUTNÁ. Pokud bych si smlouvu přečetl bez prohlédnutí auta, za auto bych dal ztěží 10tis Kč.

 

Když jsem p. Salajku požádal, že bych rád v předávacím protokolu uvedl reálný stav auta v momentě předání. Něco jak mi bylo slibováno "venku", že auto je ve výborném stavu, bez vad, které by bránily užívání vozidla s ohledem na stáří a ujeté km, tak jsem narazil na neochotu cokoliv změnit s argumenty, že je to přece staré auto. Stav "zjištěna závada, kontrola nutná" je tam přece proto, cituji "kdyby se mi nelíbily třeba brzdy nebo gumy po příjezdu domů, tak si je přece můžu vyměnit"

Po chíli byl prodejce velmi podrážděný a neochotný cokoliv ve smouvě změnit. S tím že takto smlouvu podepisují přece všichni a nevidí důvod proč bych takto nejasnou a nevýhodou smlouvu přece nepodepsal taky.

 

Takže všichni POZOR! Něco na tomto jednání nehraje! Smlouva a předávací protokol má jasně uvádět podmínky prodeje, ale hlavně reálný stav vozidla v momentě předání!