Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto BB s.r.o.

Křižíkova 1427, 25601 Benešovhodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 7

 recenze

Šárka Miziová

 Tomuto autobazaru se vyhněte obloukem!! Proč? V tomto bazaru jsme si koupili vozidlo Dodge Ram za 1.399.989,-. Prodávající v první chvíli arogantní a až po půl hodině se s ním dalo jednat. Tvrdil, že má auto pouze v komisním prodeji, že na něm nic nevydělá a za tyto peníze kupujeme perfektní nebouraný vůz. Za kosmetické vady nám domluvil s dovozcem slevu 25tis Kč, ale po našem kontaktu s dovozcem jsme se dozvěděli, že slevu dával 50tis Kč, takže si rozdíl ponechal pan Bobok do své kapsy. Dovozce byl tak seriózní, že nám rozdíl vyplatil. Po ujetí asi 1200km se začala ozývat převodovka, v autorizovaném servise zjistili, že v ní není olej. Po důkladné kontrole vozidla se začalo přicházet na další problémy (auto bylo nabourané na předek a na oko smontované z neoriginálních dílů a plasty slepené lepidlem). Tvrdil, že tam jsou nová kola, ale už nřekl, že jsou z Číny. S tímto problém kontaktoval majitel autorizovaného servisu pana Boboka (majitele autobazaru), který mu řekl, že nehodlá nic řešit a urážlivě ho oslovoval. Oprava celého vozu vyšla ještě na dalších 120tis Kč plus kola. Do tohoto autobazaru už opravdu nikdy!

Zdenka Strakulová

Zaujal nás v nabídce Ford Mustang,na který jsme se jeli podívat. Cena byla celkem zajímavá a tomu odpovídal i stav. To, co nám ke stavu řekl prodejce,náš mechanik potvrdil. Je mi jasné,že pokud chci ať je vše na 110%, můžu si koupit auto nové.  Za mne spokojenost.

Jirka Honzák

 Lháři podvodníci auto které inzerují nemaji tahají vás za nos lžou , auto bbHolešovice je stejný majitel Babák vyhněte se jim jsou to ksindlové.

Robert Vacinek

 Tomuto bazaru se vyhněete jsou to lháři .

Ales Trpak

 Pozor na tento autobazar, prodávají vraky a prezentují je za lehce tuklá vozidla. Příklad - Ford F 150 z USA - cena opraveného vraku v USA 13.000 USD u nás ho prodávají za 750.000 Kč be DPH. 

https://autoauctionhistory.com/automobile/ford/f150/110c064283-2015_ford_f150_supercrew/

https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/f-150/18547381?goFrom=list

Tom Tom

 Byl jsem se podívat na vozidlo co na netu vypadalo fakt dobře. Po zkušební jízdě(trval jsem na delší projížďce , až na D) jsem se pro vozidlo rozhodl. Sleva byla velice příjemná. Auto jsem zakoupil. Velice doporučuji. A ten bazar je neuvěřitelný..nutno vidět. 

Wili Pavlik

 Auto zde nekupovat, nedoporučuji, je to jen na problémy. Banda arogantních lhářů a podvodníků. Pozor na tento autobazar, moc dobře vědí o technickém stavu vozidel, které prodávají a ten není rozhodně dobrý.

Spíše prodávají vraky před nutnou obrovskou investicí do oprav.

Nekupujte a vůbec tam nechoďte, protože lákají na dobré ceny. Doporučuji se tomuto autobazaru BB Benesov vyhnout velikým obloukem.

 První dojem - zaměstnanci i majitel naslibuji všechno ale po zakúpení vozidla prestavbou komunikovat , anebo prostě jejich drzost nezná mezí.

Ve svých inzerátech uvádějí, že jsou auta nehavarovaná a garantují různé nesmysly. Vzal jsem s sebou technika na prozkoumání vozu a ten na první pohled poznal, že je auto celé přestříkané bylo bouráno a vše je naprosto jinak, než jak uváděl inzerát. Při letmé prohlídce ostatních vozů bylo zřejmé, že většina aut, která Auto BB nabízí, je bouraná. Takže veliký pozor !!! Vypadá to, a potvrzují to i ostatní zákazníci, kteří píší své zkušenosti s tímto autobazarem, že vozí do ČR bouraná auta ze zahraničí, zde je opraví, aby na oko vypadala krásně a pak je prezentují jako nehavarovaná. 

Na záver, auto si za 4 mesiace používaní vyžiadalo opravy ve výške 120000 kč. / oprava motoru , oprava podvozku/ ujel sem celkem iba 4000 km.☹️