Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto BB s.r.o.

Křižíkova 1427, 25601 Benešovhodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 6

 recenze

Zdenka Strakulová

Zaujal nás v nabídce Ford Mustang,na který jsme se jeli podívat. Cena byla celkem zajímavá a tomu odpovídal i stav. To, co nám ke stavu řekl prodejce,náš mechanik potvrdil. Je mi jasné,že pokud chci ať je vše na 110%, můžu si koupit auto nové.  Za mne spokojenost.

Jirka Honzák

 Lháři podvodníci auto které inzerují nemaji tahají vás za nos lžou , auto bbHolešovice je stejný majitel Babák vyhněte se jim jsou to ksindlové.

Robert Vacinek

 Tomuto bazaru se vyhněete jsou to lháři .

Ales Trpak

 Pozor na tento autobazar, prodávají vraky a prezentují je za lehce tuklá vozidla. Příklad - Ford F 150 z USA - cena opraveného vraku v USA 13.000 USD u nás ho prodávají za 750.000 Kč be DPH. 

https://autoauctionhistory.com/automobile/ford/f150/110c064283-2015_ford_f150_supercrew/

https://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/f-150/18547381?goFrom=list

Tom Tom

 Byl jsem se podívat na vozidlo co na netu vypadalo fakt dobře. Po zkušební jízdě(trval jsem na delší projížďce , až na D) jsem se pro vozidlo rozhodl. Sleva byla velice příjemná. Auto jsem zakoupil. Velice doporučuji. A ten bazar je neuvěřitelný..nutno vidět. 

Wili Pavlik

 Auto zde nekupovat, nedoporučuji, je to jen na problémy. Banda arogantních lhářů a podvodníků. Pozor na tento autobazar, moc dobře vědí o technickém stavu vozidel, které prodávají a ten není rozhodně dobrý.

Spíše prodávají vraky před nutnou obrovskou investicí do oprav.

Nekupujte a vůbec tam nechoďte, protože lákají na dobré ceny. Doporučuji se tomuto autobazaru BB Benesov vyhnout velikým obloukem.

 První dojem - zaměstnanci i majitel naslibuji všechno ale po zakúpení vozidla prestavbou komunikovat , anebo prostě jejich drzost nezná mezí.

Ve svých inzerátech uvádějí, že jsou auta nehavarovaná a garantují různé nesmysly. Vzal jsem s sebou technika na prozkoumání vozu a ten na první pohled poznal, že je auto celé přestříkané bylo bouráno a vše je naprosto jinak, než jak uváděl inzerát. Při letmé prohlídce ostatních vozů bylo zřejmé, že většina aut, která Auto BB nabízí, je bouraná. Takže veliký pozor !!! Vypadá to, a potvrzují to i ostatní zákazníci, kteří píší své zkušenosti s tímto autobazarem, že vozí do ČR bouraná auta ze zahraničí, zde je opraví, aby na oko vypadala krásně a pak je prezentují jako nehavarovaná. 

Na záver, auto si za 4 mesiace používaní vyžiadalo opravy ve výške 120000 kč. / oprava motoru , oprava podvozku/ ujel sem celkem iba 4000 km.☹️