Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar TRUXA

hodnocení: 5.00hodnotilo: 1celkem recenzí: 5

 recenze

Martin Kubík

 Dobrý den, v tomto autobazaru jsem koupil osobní vůz kia sportage 4x4 a cena byla 299 900kč. Vůz přesně odpovídal popisu na internetu a fotografie taktéž, auto je naprosto v pořádku a přístup majitele autobazaru k zákazníkovi by měl být pro většinu ostatních prodejců ukázkou toho jak to má vypadat. Pro vůz jsem jel 240 kilometrů a mohu říct že informace mi podané po telefonu přesně odpovídali skutečnému stavu vozidla proto jsem kilometrů strávených za volantem vůbec nelitoval. Z autobazaru jsem odjížděl novým vozem a maximálně spokojen s vyplněnou žádostí o převod. Bylo mi nabídnuto občerstvení, vše jsme vyřídili během hodiny na místě. Mohu pouze doporučit a poděkovat a na závěr říci že jsem byl opravdu hodně moc překvapený a posílal bych některé prodejce do tohoto autobazaru ať se učí, protože je rozhodně co. Martin Zruč nad Sázavou. 

Marie Peřinová

Jednání s panem Šnajdrem bylo příjemné, korektní. Služby spojené s vyřizováním koupě auta vyčerpávající. Doporučuji. Marie

Cyril Nožička

Rychlé, korektní, milé jednání . Velký výběr krásných zánovních aut s přijatelnou cenu. Rozhodně doporučuji.

Martin Truxa

 Reakce našeho autobazaru na recenzi pana Daniela Nováka :

 

Přemýšleli jsme, jestli se máme vůbec zajímat recenzí pana Nováka. Nicméně v textu uvádí nepravdivé údaje ! Ihned po příchodu na prodejní plochu autobazaru Vám prodejce vůz otevřel a nechal Vás osamotě, abyste si vůz v klidu důkladně prohlédl. Nechápeme tudíž Vaši formulaci "arogantní přístup". K údajné havárii - vůz je po operativním leasingu. Při koupi jsme v technickém reportu od leasingové společnosti neměli žádnou poznámku o případné havárii, opravě či lakování. My jsme na vozidle nedělali žádnou opravu. Na internetu zvěřejňujeme VIN vozidla, každý má možnost předem si vůz ověřit, než se k nám vypraví. Volant doleva může být chybným nastavením při provádění geometrie řízení. ( pozn. geometrie řízení by měla být dělána pravidelně při výměně pneumatik letních na zimní a naopak - tedy 2x ročně ). Tapecirung pod kapotou benzínové verze TSI nemají !! ( standartně jsou pouze u naftových motorů ). Zařadit trojka šla, ale hůře - problém byl naším mechanikem odstraněn cca za 15 minut po Vašem odjezdu. Chtělo to jen promazat unašeč na převodovce, který časem mírně zaoxidovává, protože je z hliníkové slitiny. Vůz nám na bazaru stál cca 1 měsíc a nejezdilo se s ním. Veškeré tyto informace Vám byly sděleny. Bylo Vám také doporučeno, ať si tyto informace ověříte u kteréhokoliv dealera Škoda. A Vaše ostré poznámky, s prominutím doslova "chytračení" (a naše odpověď v závorce) : "Máte kilometry ověřené ?" ( ano, vždyť je k vozidlu servisní knížka, v ní jsou zaznamenány pravidelné servisní prohlídky, které si můžete ověřit přímo v kterémkoliv autorizovaném servisu Škoda ... ) "Víte, jak to je, než se jede na servis, tak se vždycky stočí před servisní prohlídkou kilometry !" ( to doufám nemyslíte vážně, co teď říkáte !? ) "Auto je na leasing, to v něm jezdí třeba i 10 lidí !" ( tuto informaci nemáme, můžete si ji ověřit u společnosti poskytující operativní leasing, ale bývá pravidlem, že vůz v tomto "režimu" mívá většinou 1 řidiče ). A na závěr, milý pane Nováku, nařčení do podvodníků bylo docela "ostré", to jste nemusel ! Ale někdy to tak hold bývá, ze 100 zákazníků je 99 zcela spokojených a jeden nespokojený, který nejspíš očekává vybraný vůz ve stavu téměř nový, téměř nejetý, bez investic a za 40% ceny oproti ceně pořizovací. Podotýkáme, že vůz, který zde popisujeme má najeto poctivých 172.000 km a uveden do provozu byl v 10/2010. Není to nový vůz. Vůz jsme již prodali, kupující je s vozem spokojen a o negativní recenzi pana Nováka taktéž věděl.

Daniel Novák

Na bazaru si Vás nevšímají, neváží si zakázníků. Do telefonu tvrdí že je auto TOP stav+nebourané a auto mělo 2 škody- 1x za 6000Kč 1x za 30000Kč. Na autě za 222tis nešla zařadit 3.rychlost a když už, tak to byla náhoda. Prodávají tam vraky.