Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Qualt

Choustníkovo Hradiště 176, 544 42 Choustníkovo Hradištěhodnocení: 3.95hodnotilo: 21celkem recenzí: 4

 recenze

Adela Kovarova

 PAN si asi trosku kaka do papulky. Chtela jsme auto, tvrdil mi, ze si ho majitel odvezl, ale stale bylo na netu k prodeji, Dnes koukam a auto prodane, Takze by to chtelo se zamyslet, Nejhoris autobazar

Lukáš Bázler

 Dobrý den všem,

našel jsem v tomto autobazaru vůz o kterém nějaký čas sním.

Položil jsem pár dotazů ohledně stavu vozu a byl jsem mile překvapen.

Ptáte se proč? 

Pán mi zcela upřímně a na rovinu řekl k dannému vozu co zajímá každého kupujícího " pravda o stavu - případné náklady na servis " atd... Nemohu jinak než s čistým srdcem smeknout. Jsem mile překvapen a zvedám palec. Díky takovému jednání hodnotím jen kladně a škoda, že takových lidí - prodejců je málo.

Díky za poctivost a ještě jednou děkuji.

Lukáš

Pavel Rausa

 Reagujeme na hodnocení pana Vandase, naše firma prodává vozy již 27 let, za tuto dobu jsme nestočili jediný tachometr !!! Na majitele telefon skutečně nedáváme, ale důvodem není cokoli zamlčovat. Naopak se snažíme jednat slušně a transparatně. Většina vozů je v našem majetku, menšina v tzv. komisním prodeji, nejsme schopni u těchto vozidel, garantovat jejich původ, kilometrový průběh a ani tak nečiníme!!! Celá řada vozů je u nás naopak po této stránce prověřena a prodávána se zárukou na počet najetých kilometrů.Prosíme pana Vandase, pokud je to jeho skutečné jméno, ať podá jediný důkaz o tom, že vozidlo v našem majetku je stočené a my jsme tak učinili se záměrem kohokoli poškodit. Jméno Vandas jsme mezi našimi zákazníky nenašli a je s podivem, že nás nikdo takový nekontaktoval s jakouko-li stížností. Je velmi jednoduché dnes cokoli vykřičet do světa anonymně prostřednictvím internetu. Vzhledem k tomu, že nás tento příspěvek velice a neprávem poškozuje, jsme nuceni se obrátit na orgány činné v trestním řízení. Ing. Pavel Rausa - jednatel Auto Qualt s.r.o.

Tomáš Vandas

Nebrat. nabízí vozy se stočeným tachometrem a ještě dělají brikule, když se na to chce člověk zeptat původního majitele vozu. Šmelináři až hanba!