Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Zemi Cars

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

lukáš Poštolka

 Tento autobazar obchoduje s kradenými vozy, bohužel zakoupené auto mi odebrala policie. Zemi cars nejen že celé vyšetřování zdržoval, ale náhradu škody nehodlá řešit, takže zkončíme nejspíš u soudu, za mě podvodníci a šarlatáni na které se vaří voda.

 

Slamova Lucie

 1.11.2018 jsme zakoupili vůz při testovací jízdě se nedala odhalit vadná váha  vzduchu pojejí  vyměněně se projevila další  vada vůz začal  vařit a ztrácela se voda proto jsme nechali autu v servise vymenit nejprve termostat kdyz nepomohla výměna termostatu mechanik hledal kde je vada po výměně těsnění pod hlavou kdy ani to nepomohlo zjistil praskly blok motoru což uz je dost nákladná oprava proto jsem kontaktovala bazar přislíbili že to vyřeší a ozvou se ale od te doby dělají mrtvé brouky telefon nezvedaji na email nereaguji zpravy na messengeru čtou a neodpovídají.  Rozhodne bych od nich po této zkušenosti už nekoupila ani ventilek .

Vaclav Vodrazka

 Naprosto bez reakce pokud chcete koupit vuz. Klasicky maly bazar kde je zajima prodej pouze jejich vlastnich vozu. Pokud je vuz na komisni prodej naprosto kaslou na zajemce. Jak potom mam duverovat tomu co prodat chteji tedy jejich dovezene vozidla. Nesnasim kdyz na me nekdo kasle.