Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

HS Centrum

Doubravy 25 76345 Březůvkyhodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

Daniel Winter

Z tohoto autobazaru HS CENTRUM jsem zakoupil Citroen Xsara Picasso, dovoz Itálie, slušně stočený tachometr na 93 tis km (ve skut. min 2x tolik). Vzhledově však hezké auto. Po příjezdu do autobazaru konstatování, že na auto je min 5 zájemců a všichni touží právě po tomto autu. Překvapivě však nemožnost otevření kufru kvůli údajnému vylomení mikrospínače, "někdo" rozbil asi přes noc zpětné zrcátko ad ad ad. Pravé peklíčko ale následovalo po najetí cca 500 km = odešla totálně spojka vč.ložiska = odtah + výměna celé spojkové sady. Následovala oprava převodovky, výměna mikrospínače 5.dv., zjištěno v servisu chybné namontování napínací kladky klín.řemene a spoustu dalšího.

S bazarem se není možné spojit, telefon neberou, na emaily neodpovídají, výzvy ignorují. Jednoznačně tento autobazar naposledy a neudělejte stejnou chybu !

Roman Brázdil

 Dobrý den,

zakoupily jsme auto v autobazaru v Doubravách. Vozidlo bylo přivezeno z D dle parametrů na kterých jsme se s majitelem bazaru domluvily, auto na první pohled velmi pěkné, ale po kontrole servisní knížky v servisu škoda mi bylo sděleno, že žádná historie servisu neexistuje tudíž je kniha falešná, plus s jiným automechanikem na jeho diagnostice zjištěno na první pohled stav tachometru odpovídal (130tis.), ale na jiné jednotce (ABS) zjištěno (188tis). Reakce majitele autobazaru, že o ničem neví a ať mu auto vrátíme, že má jiné zájemce kterým ho stejně prodá ještě dráž a přihodí nám i 2tis. Nakonec jsem si auto necháváme na doporučení známého servisáka, že motorově je dobré a výbava je taky slušná. Tak snad vydrží. 

Radek Novák

 Autobazar prodává auta s falešnou servisní knížkou a stočenýnm tachometrem. Vše potvrzeno v autorizovaném servisu. Doporučuji auto zde rozhodně nekupovat!!