Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autoplace

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 6

 recenze

Václav Kapusta

 Zdravím všechny potencionální zájemce o vůz Škoda Octavia kombi v zelené metalíze, VIN TMBGD61Z152101952, od tohoto prodejce. Dejte si na tohoto lumpa pozor, minulý týden jsem ji našel, na foto krásné auto, volám mu a ptám se a že auta dělám a že to mám 150 km k němu, abych nejel zbytečně, prý TOP STAV, přijeďte. Tak jsem vyrazil, na místě však vše jinak, na oko opravdu pěkné, ale inzeruje nebouráno, auto je po ráně na zadek a to tak, že až za rezervu k zadním sedačkám a ani to není řádně opraveno, na to že tam má docela velkou dílnu, to vypadá jako když to dělal nějakej zedník v kůlně, prostě děs !!! Ze spoda už i orezlé, stříkán i LZ bok a práh, no a multifunkční volant si ani neškytne, prostě nic, nefunkční. Lidi bacha na něj. A to mi ještě řek, že se pletu, že je to blbost a že o tom nic neví, přitom to oni dělali a zespodu maskovali nátěrem vejfuku a nástřikem spodku.

František Pondělíček

 Mám s AUTOPLACE skvělou zkušenost. Rozhodně doporučuji. 

Mám od nich už druhé auto a až budu chtít zase obměnit vozový park, tak se vrátím do třetice. 

Jan Mrkvička

dobrý den všm, bohužel mám stejnou zkušenost jako ostatní, taktéž jsem naletěl. malý nájezd nehavarované auto. na schůzce působí seriozně. nyní jsem zjistil že je auto bourané a celý předek opravovaný. záznam na cebii také začíná v CZ. 

nedoporučuji jsou to podvodníci

 

Miroslav Sýkora

 Velice dobrá zkušenost s tímto autobazarem. Příjemé, solidní a velice vstřícné jednání s majiteli.Zakoupil jsem zde krásný,zachovalý,udržovaný a pravidelně servisovaný vůz s malým počtem najetých km. Vše co bylo o vozidle řečeno odpovídá i realitě. Myslím, že se v tomto autobazaru rozhodli jít zcela jinou cestou než ve většině ostatních.... Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit!  Miroslav Sýkora Třebíč

Ladislav Smid

 Tento bazar rozhodně nedoporučuji! Chtěli jsme si koupit auto Ford Galaxy 2011/12 najeto 97 000km - http://www.autoplace.cz/cz/nabidka-vozu/2230/ford-galaxy-07-2-0-scti-149kw/ a naše auto dát na protiúčet. Už při prvním tel. rozhovoru mi bylo řečeno, že si dávají velmi dobrý pozor na to jaká auta prodávají a že pokud neznají historii vozidla, tak že auto nenabízí. Vše působilo velmi věrohodně, tak jsme se dojeli na auto podívat, vypadalo ok, až na nějaké drobnosti(oděrky, které se mi zdáli vzhledem k počtu najetých km zvláštní). Nejprve p.Roubík zmiňoval, že pokud se nám auto líbí, tak že by chtěl na auto složit zálohu, že nám ho jinak nezarezervuje, ale to jsem odmítl. Proto P. Roubík velmi tlačil na to, abychom se rozhodli co nejdříve, že má ještě 2 kupce, ale že to slíbil nám a že nám dá cca 2 hodiny na rozmyšlenou. Po 2 hod jsem mu volal s tím, že ještě nejsme zcela rozhodnutí, že bychom potřebovali čas do druhého dne(najednou nebyl problém počkat). Vše jsem probral s automechanikem a druhý den jsem mu zavolal, že o auto máme zájem a že jim dovezu naše auto ukázat, aby řekli, kolik dají na protiúčet. 

Další den jsem tam měl jet, ale mezitím jsem ještě procházel fotky a narazil na jednu podezřelou věc a to, že v servisní knížce auto najíždělo od roku 2012 do roku 2015 cca 30tis km ročně, pak končí záznam autoservisu ze Švýcarska(90 tis km) a je tam až záznam z roku 2017 z Auto Place z CZ stav 97 tis km, tedy auto najelo jen cca 7tis km za 2 roky a 3 měsíce! Zkusil jsem tedy projet VIN Cebii... bohužel záznam tam byl až z CZ, tak jsem začal hledat dále a zjistil jsem, že takových aut, která mají zázračně malý nájezd nabízí tento "autobazar" více(je možné, že mají zdroj na auta, která poslední 2 roky provozu jejich majitelé zázračně šetří a nejezdí s nimi). Proto jsem do autobazaru zavolal a nechal si poslat orig. TP ze Švýcarska(sice se na to p.Roubík moc ochotně netvářil, že neví jestli ho má...), ale nakonec mi po chvíli přišel do emailu. Naštěstí mám známého ve Švýcarsku a ten mi poradil, že dle SPZ lze dohledat majitele online přes internet vč. kontaktu a že pokud budu mít SPZ, tak mu zavolá a zeptá se na stav auta, když ho prodával. Povedlo se nám během cca hodiny najít kontakt a spojit se s majitelem. 

Původní majitel nám sdělil, že auto mělo najeto při prodeji cca 185 tis km!!! Tachometr byl STOČENÝ na polovinu o cca 90 000 km!!! Zavolal jsem tedy p.Roubíkovi s žádostí o vysvětlení, pouze mě odbyl a položil mi telefon.

Názor si udělejte sami - jestli to stočil prodávající ve Švýcarsku a pak by bez problémů sdělil, komukoliv kdo mu zavolá skutečný stav km a nebo to udělal někdo jiný... 

Pokud to někdo stočil bez jejich vědomí nebo třeba omylem(to se přece stává běžně každému, jdete okolo auta a najednou vás napadne tam někomu stočit tachometr na polovinu a ještě sebou zrovna máte potřebné vybavení)   tak by mě pak moc zajímalo jak vypadá ten jejich "pečlivý předprodejní servis" http://www.autoplace.cz/cz/vyhody-auto-place/peclivy-predprodejni-servis-4/ a "vyjímečná kvalita vozů" http://www.autoplace.cz/cz/vyhody-auto-place/vyjimecna-kvalita-vozu-3/ že nepoznali, že má auto najeto 2x tolik.

Tedy ve zkratce, jejich služby rozhodně NEDOPORUČUJI a tomu kdo by to s nima chtěl riskovat doporučuji velmi důkladně kontrolovat datumy na servisní knížce a promyslet, zda je možné, aby někdo jako zázrakem s autem najednou přestal na 2 roky jezdit...

Jsem rád, že jsem vše odhalil včas a proto bych chtěl varovat ostatní před tímto autobazarem!

Milan Bečvář

Jedná se o podvodníky, kteří se na svých stránkách chlubí, že prodávají automobily s málo najetými kilometry, při tom se jedná o automobily se stočenými kilometry. Můj případ, koupil jsem si Audi A4 Avant, rok v. 2012, velmi zachovalý stav, že by člověk nevěřil, že to auto má najeto víc než je deklarováno. Když jsem ho kupoval mělo najeto 65 000 km, po roce používání jsem s ním najel 27 tisíc. Konečný stav je tedy 92 tisíc km. Bohužel jsem zjistil, že tento automobil má najeto 245 tisíc kilometrů, tzn. o více než 150 tisíc kilometrů víc než bylo deklarováno.