Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Benecars

Ke Stadionu 2186 256 01 Benešovhodnocení: 3.09hodnotilo: 334celkem recenzí: 14

 recenze

Lucie Hrabáková

 Naprosto souhlasím se všemi negativními ohlasy. Vozidlo na pohled pěkné, ovšem neskutečný žrout oleje. Přesně jak popisují i ostatní, při reklamaci neustále ohánění že jsou přeprodejci s minimální provizí. Náklady na opravdu slibují uhradit,ale skutek utek. A vy taky utíkejte! Když jsme vůz koupený v Benecars chtěli prodat do AAA či ESA tak se nám vysmáli! Vozidlo nás stálo nervy a vyhozených 200.000,- 

 

CZPRO Aquasky

 Já se divím že ten bazar ještě funguje, možná mají jednou za sto let pěkné auto ale jinak prodávají špatně opraveny někdy ani neopravené stočený kusy plechu...nezastavujte i kdyby to mělo cenu znuděny prodejce to jistě korunuje tak, že auto nečekejte:)

Karel Novák

 

 Dobrý den.

Prodejce dokud nedostal penize tak se táhl jako med.

Auto osm let staré takže kdeco najdete tak jsem ukecal 10000 ze 160000. Sjeté gumy ke straně větší únik oleje z převodovky a kosmetické vady auto znám takže nic velkého těch 10000 to je ok.Jenže když jsem auto převzal zjistil jsem problém na palivovém systému proste auto nejelo. Reklamace nepřicházela v úvahu vzhledem k tomu že auto bylo v komisním prodeji od pana Pohořela z Benešova a ten se mnou moc nekomunikoval a bazar taktéž. Protože auto nemohlo projít technickou tak jsem to nechal na panu Pohořelolovi.A světe div se auto prošlo ve Vlašimi technickou a emisemi bez problému i když nejelo.Na emisích podepsán pan Vladimír Jírovský a TK také tak se zkuste bránit.Na Benecars a zvláště na pana Pohořela pozor

Petr Novotný

Tak jsem si vybral na webu Golfa, 1.8T, dovoz ze švýcarska, v perfektním stavu, po prvním majiteli, nebourané, prodejce Benecars a dnes jsem se na něj byl s automechanikem podívat. Na první pohled shnilé prahy a blatníky, no budiž, už má něco najeto. Na druhý pohled bouráno zepředu i zezadu, přestříkáno, rovnáno. No asi každý říkáme perfektní stav něčemu jinému. Když jsem projel WIN na netu, vyjelo mi, že bylo vyrobeno v r. 1999. Podle techničáku je v provozu od 1998. Teda jak mohlo být v provozu ještě před tím než bylo vyrobeno... Když jsem požádal o nastartování, tak prý jeden válec vynechává a hůř to startuje. Takže skutečnost něco úplně jiného, než je uvedeno v inzerátu. Závěrem - autobazaru Benecars se nedá věřit, nebrat.

Petr soucek

koupil sem u benecar audi a4 dovoz ochota a sprostredkovani za 1.moc ochotny a vyrizeni super do tydne hotovo zadny problem snima az pudu koupi dalsi auto jedine u nich dekuji za ochotu ...ˇˇ

Hana Kliková

V autobazaru BENECARS jsme koupili auto v listopadu 2016. Obsluha autobazaru byla vstřícná, dostali jsem všechny informace, které jsme potřebovali. Dobrá komunikace byla i s majitelkou firmy. Auto v pohodě slouží a splnilo přesně moje očekávání. Tento autobazar mohu jen doporučit.

Josef Vrtal

Pro nakup ojete skody octavia jsem dojel do Benesova a ja rikam super vse OK. DIKY. BENECARS 1A.

Martin Martin

 Svet se zblaznil. Kdo tady koupite auto, mate jiste co do činění se zubatou. Byl jsem se zde s mechaniken podivat na sribrne vw touran. Jeho slova, ze jestli se chceme zabit at koupim. Bourane, na koleni opravovane, ze muj 4 lety syn by to nastrikal lepe.....

H C

Dobrý den všem, v lednu 2015 jsem si zde v Benecars koupila ojeté auto z Italie, Peugeot. Majitel je pan Mašín a Benecars samozřejmě zprostředkovatelé. Na podzim jsem auto dávala do servisu - zjistili, že chladička jde do oleje a obráceně. Výměna pumpy, oleje, filtru atd. Cca 12tis Kč. Teď bych ráda auto prodala a v jednom servisu mi ukázali, že auto bylo bourané ze 3 stran. Což při koupi mi řekli, že km a bourané není. Paní Brabcová se hájí tím, že oni jsou jen zprostředkovatelé a ať kontaktuji p. Mašína. Prostě dle mě to jsou podvodníci, p. Mašín dovoze bourané auto do ČR, kde ho u sebe opraví a dá do pucu a postaví do bazaru. Pak bohužel ho někdo jako já koupí. Budu ráda když auto prodám, ale samozřejmě s 50% ztrátou. Příště přímo od soukromníka koupit auto. TADY URČITĚ NE.

Josef augsberger

jsem naprosto spokojený s jednáním a komunikací v tomto autobazaru. Vše na čem jsme se dohodli ,bylo splněno a personál mi vyšel ve všem vstříc.doporučuji koupi vozu v tomto autobazaru.

Václav Novák

     Je velice smutné, když samotný pracovník autobazaru BENECARS Benešov  Roman Jirků "musí si napsat kladnou recenzi" z 18.3.2013, jen aby vylepšil už tak děsivou pověst této firmy. Sám jsem se stal obětí podvodu při koupi OA ŠF u kterého bylo zatajeno velké poškození z předhozí dopr.nehody. Na mimosoudní vyrovnání neslyší, jako v jiných případech. POZOR na tento autobazar a jeho"hnusné kupní smlouvy a zápis o tech.stavu motor.vozidla".

Roman S

Koupili jsme VW a nasledne jsme zjistili....pretocene kilometry o minimalne 55tis, problem s ridici jednotkou (oprava cca 10tis). Takze DRIV nez si auto koupite, tak doporucuji VELMI peclive proverit dle VIN!

roman jirků

Dobrý den, já jsem si zakoupil v bazaru Benecars Benešov vůz Bmw 320 d a mohu říct že jsem spokojen jak s vozem tak ochotou ze strany Autobazaru.

Martin Bíca

Již před více jak půlrokem jsme s bratrem koupili pro něj v bazaru BENECARS v Benešově u Prahy VW Bora 1,9TDi rv.2000. Vše se zdálo v pořádku, ale po pár dnech se ukázalo, že mizí chladící kapalina, dostává se do oleje a naopak. Zhruba po týdnu ježdění bylo auto předáno do reklamace. Ta nebyla uznána s tím, že jsme si závadu způsobili sami. Mají šikovný vzor kupní smlouvy a zápisu o stavu vozidla. Reklamace pak nelze právně podepřít. Zkoušeli jsme řešit i s právníkem. Nakonec jsme museli vyměnit celý motor, protože byl prasklý blok válců. Pokud tedy chcete mít jistotu záruky na ojetý vůz, určitě nechoďte do tohoto bazaru. Navíc prodejce není samotný bazar (to je pouze zprostředkovatel prodeje) a tím je vše složitější.