Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AutoGO s.r.o.

ul. Teplická 1414 Most hodnocení: 3.41hodnotilo: 82celkem recenzí: 8

 recenze

Pavel Dlask

 Pozor!! 1.7.2014 jsem koupil AUDI A3  za 245000kč  po 2 měsících se mi rozpadl motor,nikdo mě neupozornil,že byl motor opravovám,nebo s ním něco bylo.Prý byl motor v opravě a dobře udělán !!AutoGO s.r.o .Firma se semnou nechce vůbec bavit a ani nechce uznat reklamaci Pozor nekupujte od této firmy nic a ani od Autobazau benedikt ,přes který jsem automobil koupil,ten je prodává od AutoGO s.r.o .

Daniel H.

Rozhodne varuji od nakupu v AutoGo. Kupoval jsem od p. Rusnaka Ford Focus s klimatizaci. Nakup probihal v zimnim obdobi, a tak jsem na miste nemohl otestovat funkcnost klimatizace. Pri prvnim teplejsim dnu jsem klimu vyzkousel, ale chladivy vzduch neproudil. Domnival jsem se, ze je treba doplnit napln a dojel tedy za tim ucelem do servisu. Tam na me ale cekalo velmi nemile prekvapeni - pracovnik v servisu mi sdelil, ze v aute chybi kompresor klimatizace. Kdyz jsem panu Rusnakovi volal, predstiral prevapeni a sliboval napravu. Bohuzel se nic nedelo a me dalsi telefonaty jiz odmital zvedat a nechal se zapirat. Vse casem zakoncil tim, ze jestli chci, tak mi za 20000kc tisic klimatizaci sezene(odkud asi) a v opacnem pripade to se mnou odmita dal resit.

Adolf Mozny

 Dobry den, chtel jsem koupit renaulta espace s stavem cca 156 t km. Vzal jsem si vin kod a provedl kontrolu. V roce 2012 bylo toto vozidlo na kontrole v holandsku a tachometr se zastavil na 298 ooo km! To je dvojnasobek!

Jak jsem zjistil pozdeji, na majitele pana rusnaka je podano jiz 14 tresnich oznameni pro podvod za pojistky, za ktere vybral penize a nezaplatil. A. Mozny

Václav Buben

Já přidám svojí čerstvou zkušenost. Je to přibližně měsíc (5. měsíc 2014) co jsme prodali svojí 13 let starou Audi a deset dní jsme hledali něco novějšího. Narazili jsme na nabídku AutoGO s.r.o. - Škoda Octavia combi 1,9 TDi 77KW, r.v. 2007 ve výbavě Elegance, najeto 135.000 km,dovoz Belgie v ceně 169,000 Kč ze které nám slevili 2000 Kč na dálniční známku kterou nabízeli v ceně, placeno hotově. Vozidlo vypadá velice dobře, na svůj věk čistě (béžový interiér), motor na volnoběh jde jak hodinky.Až sem celkem dobrý. ALE: od začátku co jí máme cuká motor v tahu kolem dvou tisíc otáček. Servis sdělil že zřejmě nutno vyměnit gumové těsnící kroužky na vstřikách. S tím se ještě dokážu smířit a zaplatit si to, protože jsem vlastní vinou netrval na zkušební jízdě a svezl nás pracovník bazaru, a stejně bych to asi nepoznal, protože ohřáté to je lepší. Ale když sundali v servisu dekl z motoru a na plastovém víku rozvodů našli vyrytou informaci že v roce 2012 ve 4. měsíci byly měněny rozvody a auto mělo najeto 138,000 km, a já měl na tachometru v 5. měsíci roku 2014 135.000 tak mi teprve docvaklo proč jsou viditelně odstraněny všechny štítky které se týkají výměn olejů a jiných kapalin a málem jsem si sednul na zadek, protože jsem byl několikrát ubezpečen že kilometry byly ověřovány u Škody. Názor si udělejte každý sám, protože argument bazaru může být že to zřejmě stočil, a štítky odstranil Belgičan před prodejem :-). Já holt s tím nic vzhledem k legislativě a vymahatelnosti neudělám můžu se jenom domýšlet kolik má auto vlastně najeto.

Milan Mysliveček

Chci tímto varovat další případné kupující před majitelem p. Rusňákem. V květnu roku 2013 jsem zde zakoupil automobil. Při koupi mi bylo panem majitelem nabídnuta "výhodná" možnost uzavřít povinné a havarijní pojištění přímo v autobazaru s tím, že celou částku na rok pojištění dopředu převedu na jeho účet a on pak za mě bude každé tři měsíce pojištění platit a já se o to celý rok nemusím starat. Již po 3 týdnech jsem zjistil, že pojištění nezaplatil. Až po mé urgenci to napravil. K mé hrůze se toto vše znovu opakovalo po půl roce - opět nezaplacená splátka za 3. a 4. čtvrtletí. Několikrát jsem se snažil ho kontaktovat - neúspěšně. Abych mohl vozidlo využívat, musel jsem nakonec znovu zaplatit pojištění sám. Protiprávní jednání p. Rusňáka, při kterém mě připravil o několik tisíc korun, nyní na můj podnět řeší Policie ČR. 

 

 

 

Jaroslav Kameník

Dobrý den,

já jsem si včera koupil v tomto autobazaru Forda Mondeo, hned jsem si ho nechal prověřit v autorizovaném dealerství a všechno bylo tak, jak ti chlapi v autobazaru řekli. Nemám žádný problém, auto je super, můžu jen doporučit.

Marcel Kolář

Já s tímhle bazarem taky nemám problém, kupuju auta jenom u nich, a to i do firmy.

Petr Mareš

 Pozor na autobazar  AutoGO s.r.o. Most ul. Teplická 1414 !!!!!

V červnu 2013 jsem si na  www.seznam.cz  Auto / Moto, vyhledal nádhernou Škoda Octavia kombi. Autíčko dovezené z Holandska vlastnil autobazar v severních Čechách AutoGO s.r.o.

Autobazar jsem naštívil 11.6.2013 cca 70 km jedna cesta. Nabízely se hned tři vozy Škoda Octavia kombi. Jedna byla tmavě šedá rok 2009 1,9 TDI 77 KW najeto 92.000 km cena 259.000 Kč, druhá černá rok 2010 1,6 TDI 77 KW common-rail najeto 85.000 km cena 249.000 Kč a třetí ta moje taky černá rok 2010 1,6 TDI 77 KW common-rail najeto 81.000 km cena 259.000 Kč s tažným zařízením. Všechny tři měli výbavu - elegance.

Byl jsem velice mile překvapený jak auto nádherně vypadá, jak z venku tak zevnitř. Interiér čistý, nepoškrábaný, sedačky neprosezené, volant neohmataný a čalounění jak nepoužité. Běžící motor jen předl v nízkých otáčkách.

Servisní knížku neměli, měla jí  paní účetní a té marodil syn, nabyla k zastižení. Servisní knížka bude k nahlédnutí až druhý den. Opsal jsem si VIN auta a hned jsem se s pánem domluvil, že druhý den přijedu znovu s kamarádem a autíčko napojíme na autodiagnostiku VAG, pokud  bude vše O.K , tak autíčko hned baru a platím v hotovosti. Pán souhlasil a dokonce nabidl,  že mohu s autem zajet do blízkého autoservisu Škoda,  přímo zde v Mostě.

Druhý den 12.6.2013 ráno jsem jel do autoservisu Škoda prověřit VIN kód. V autoservisu mi sdělili,  že auto bylo zakoupené v Holandsku roku 2010, ale že nemá žádnou servisní historii !! Prověřil jsem na Policii ČR VIN kód. Auto nebylo hlášené v schengenském prostoru jako pohřešované. Odpoledne jsem s kamarádem znovu přijel do autobazaru AutoGO. Kamarádovi se auto také líbilo, ale hned mi přesvědčoval ať si raději vezmu tu tmavě šedou Octavii rok 2009 1,9 TDI 77 KW najeto 92.000 km cena 259.000 Kč, že má daleko lepší motor a je to držák než nějaký common-rail. Mě se ale více líbila ta černá ! Připojil tedy autodiagnostiku a VAG vypsal kód (číslo) a hlášení : že se (nemůže spojit s centrálním panelem) a vypsat tak ujeté kilometry. 

Kamarád se jen usmál a dále pracoval s VAGem, až se mu zobrazila tabulka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najeto 188.620 km   Rok 2035 !!!!!!!!  To bylo dosti divné. Pán autobazaru se také divil co ten VAG vypisuje za mesmysly.

Požádali jsme pána, aby jsme mohli připojit i tu druhou černou Octavii 1,6 CR, ale jeho kolega říkal, abychom to nedělali, že u nich byl zákazník a připojil si Audi a poškodil jim centrální jednotku a stálo to autobazar 30.000 Kč.  Tak jsme jeho rozhodnutí respektovali. Druhou černou Škodovku jsme nechali být, stejně se mi nelíbila.

Požádal jsem pána zda se mohu svézt v té tmavě šedé rok 2009 1,9 TDI 77 KW najeto 92.000 km cena 259.000 Kč a on souhlasil. Po ujetí cca 8.5 km jsem se rozhodl že si jí vezmu. Motor byl skutečně silnější i v nízkých otáčkách a výbava autíčka byla stejná. Po připojení na autodiagnostiku autíčko psalo ( vše bez závad a 92.000 Km). Kamarádovi se také více líbila. Buhužel také neměla servisní knížku, měla jí paní účetní. Pán slíbil že pro servisní knížku dojede a pošle mi jí naskenovanou e-mailem druhý den.

13.6..2013 ráno jsem jel do autoservisu Škoda prověřit VIN kód. V autoservisu mi sdělili že auto bylo zakoupené v Holandsku roku 2009, ale že opět nemá žádnnou servisní historii !! Prověřil jsem na Policii ČR VIN kód. Také toto auto nebylo hlášené v schengenském prostoru jako pohřešované. Slíbený e-mail servisní knížky nepřišel, ale pán ve 12.20 hod. telefonoval, že nezapomněl, ale paní účetní má problém se synem, tak pošle slíbený e-mail až zítra (v pátek).

V pátek se nic nestalo !!!!  Akorát to, že ze stránek  www.seznam.cz  Auto / Moto, všechny inzeráty těchto tří Škoda Octavií byli odstraněny !!!!!

Dnes ja 29.6.2013 a komunikace s autobazarem je nedostupná.

Celý popis je  na stránkách http://www.ceskozlodejsko.estranky.cz