Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AC Dodávky

Voctářova 18, 180 00 Praha 8 – Libeňhodnocení: 4.06hodnotilo: 36celkem recenzí: 74

 recenze

Richard Svoboda

 Jsou to šmejdi. Prodali mi auto ,které bylo stočné o 200 tisíc km. Už nikdy!!! Fuj. Že se nestydíte. Když jsem to reklamoval, tak mě vyhodili. Pozor na ně!!

Petr Novak

 

Filip Hanzlík

Velký podvodníci!!!! Pozor na ně!! Prodávají šroty a reklamace není možná! Vůbec se s Vámi nebaví. Na internetu špatnou recenzi těžko najdete, mají to podchycený! Pokud má někdo podobnou zkušenost, napište mi na filip.smoke@seznam.cz.

Marek Holý

Doporučuji. Auto jsem si sice nekupoval, ale v létě jsem si u nich dodávku půjčoval. Vše bez problémů a rychlé vyřízeno. Předtím jsem si půjčoval auto v půjčovně dodávek CB Tam jsem byl sice taky spokojen, ale teď jsem potřeboval převést nějaké bordel ze stavby a nechtěl jsem riskovat, že to někde podřu a raději si půjčil z bazaru

Tomáš Luhový

V pořádku. Vše proběhlo tak, jak mělo. Dobrý přístup a s autem není problém.

Petr M.

 Rozhodně dobrý autobazar. Mají slušný výběr z dodávek. Koupil jsem si Ducato,už něco má nalitano,ale i na to je v dobrém stavu.

Jaroslav Klepl

 S bazarem mám jen dobre zkušenosti. Několikrát jsem využil služby vypůjčení auta. Pujcovne je za super cenu a auta vždy byla v dobrém stavu.

Lukas P.

 Dlouho jsem hledal auto,které by mi vyhovovalo a tady jsem ho našel. Prodej auta byl velmi rychle vyřízeny,žádné zbytecnosti

Milos F

 S bazarem Ac dodávky mám dobré zkušenosti, několikrat jsem si auto půjčil a vzdy byly v dobrém stavu.

Michal Mládek

 Dovolte mi podělit se o pozitivní zkušenost. Byl jsem mile překvapen v AC Dodávkách, kde se mi dostala skvělá pomoc při výběru nové dodávky. Prodejce na nic netlačil, skvěle mi poradil a nakonec jsem vybral tu nejlepší dodávku, co jsem mohl. Díky za to. 

Kamil Benda

 S bazarem mám dobrou zkušenost,poradili mi s výběrem vozu,pokud budu chtít opět koupit ojetý vůz,určitě se tu stavim

Lukas F.

 S AC dodávky mám dobré zkušenosti auto jsem měl nejdřív půjčené a potom si ho koupil, cena byla velmi prizniva

Milan Klain

 Koupil jsem si v bazaru dodávku, je v dobrém stavu na to, že je to ojetina. Interiér je opravdu moc pěkný a motorově se zdá být taky v pořádku.

Miroslav Klas

 S tímto autobazaru mám dobrou zkušenost. Auto jsem nekupoval,ale měl ho pouze půjčené, po celou dobu bylo auto bez jediného problému,cena za půjčení byla také velmi příjemná.

Oleksandr Dančenkov

V autobazaru  AC dodavky, v Praze,vybral jsem plachtovou dodavku. Renault master,s najezdem 28000.

Jednani telefonicky i osobně byly solidni. Bylo mi řečeno ze auto je po lehči havarii. Bylo vidět i opravovane mista. S autem projižďka nebyla možna,před autem staly 3 řady aut, i auto bylo bez spz. Po uhrazeni kupni ceny,a podepsani veškerych dokladu, pan Špaček řekl,že s autem ať jedeme opatrně,brzdy jsou horši,(dle p. Špačka,auto dlouho stalo).  Realita : auto skoro vubec ne brzdilo,plus sekalo se servořizeni.

Auto objednal jsem na prohlidku k Renault Borek,kde bylo zjištěno na vyměnu hl.brzdovy valec,prazdny servo,praskla trubka od serva,plus drobnosti bez vlivu na provoz auta. Kontaktoval jsem p. Špačka, přestal mně brat telefony,na emaily taky přestal reagovat.  Oprava byla provedena v neavtorizovanym servise, vyšla na 15000.-kč. Davam špatne hodnoceni jinom kvuli přistupu autobazaru k řešeni problemu,a to v osobě p.Špačka

Jan Hlaváč

Velké překvapení! Sháněl jsem polovrak a naštvanej ze tří áček, kde mi za nesmyslný peníze cpali úplný vrak, jsem se stavil v AC Dodávkách. Přesně pochopili, co chci, a za půl hodiny jsem v autě odjel. Jestli si potrpíte na bazary s vyvoněnejma slečnama na recepci a namachrovanejma borcema ve firemních montérkách, běžte jinam. Jestli chcete férový jednání na rovinu bez podrazů, běžte přesně do tohohle bazaru. 

Martin F.

 V AC dodávky jsem si koupil dodávku jezdí dobře. Prodejce mi ochotně vůz předvedl,měl jsem i předváděcí jízdu

Jirka Holý

 Služby autobazaru jsem zkusil a jsem celkem spokojený, auto v dobrém stavu, smlouva celkem ok. Prodej byl rychlý a bez problému.Můžu doporučit

Richard Elias

 Koupil jsem si nemovitost a potřeboval jsem nějakou užitkovou dodávku na vození stavebního materiálu. Tento bazar mi maximálně vyhověl. Slušný výběr dodávek a dobré ceny. Doporučuji určitě si vyberete.

Jan Malíček

Koupil jsem si Sprintera, auto je v dobrém stavu, používám ho 3 měsíce a bez jediného problému. Vyřízení nápuku bylo bez komplikaci.

Další názory >