Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autocentrum Family Cars

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

Miroslav Mirkl

 Z family cars mám již třetí auto, tentokrát to byl peugeot 206 a musím říct, že jsem nad míru spokojený, mají nejlevnější auta, zároveň ve velice dobrém stavu, mají vlastní autoservis, takže když se mi po třičtvrtě roce vyskytnul problém se startováním , auto po dohodě opravili. Doporučuji

Andrii Kornieiev

  Bezohlední podvodníci a patologičtí lháři ... V padesátém kilometru od Prahy se auto přestalo pohybovat. Na nezávislé čerpací stanici vyjádřili názor: hlavu motoru byl propíchnutý (a motor potřebuje velké opravy!) Prodávající se zavázal provádět opravy na vlastní náklady a o týden později jsme byli povoláni vyzvednout náš nákup. Navzdory skutečnosti, že jsme nenašli žádné známky rozsáhlé opravy (stejně jako jiné!), Prodávající prohlásil, že vůz je v pořádném pořádku ... tentokrát jsme byli v centru Prahy v centru tunelu! V tuto chvíli čekáme na závěr našich právníků ... Silně nedoporučuji!

josef peprníček

Zakoupil jsem u Family-Cars už 3. vozidlo, každé bylo vždy v dobrém technickém stavu a za rozumnou cenu. Nebyl problém si dovézt mechanika, zařidli mi i STK, abych mohl rovnou odjet.

Děkuji moc pánové ;)