Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTO Faltys

Kostelecká 915 196 00 Prahahodnocení: 4.37hodnotilo: 46celkem recenzí: 26

 recenze

Eva D.

Na autobazar jsem se obrátila na základě kladné reference. Mám čerstvou dobrou zkušenost, cca za 4 týdny pánové zprostředkovali prodej vozu. Co jsme domluvili, to proběhlo. Komunikace byla snadná, rychlá, efektivní, provize přiměřená a finanční prostředky rychle převedené.

Stanislav Schober

 Porfektni jednani a s autickě naprosta spokojenost

Lukáš Kornfeld

 V bazaru jsme chtěli zkoupit Škodu Rapid. Auto bylo velice hezké, odpovídalo popisu, zde tedy bylo vše ok. Problém nastal ve chvíli, kdy jsme chtěli vůz zakoupit. Bazar chtěl, abychom podepsali kupní smlouvu, vůz zaplatili, dali jim plnou moc a oni by se nám do 14 dní ozvali s tím, že auto přepíšou a bude  volné k odběru. S tímto jsme nesouhlasili a chtěli obrácený proces, tedy, že oni dají plnou moc nám, my vůz zaplatíme, odvezeme a přehlásíme. Háček byl v tom, že auto je prý stále vedeno na leasingovku (což nám nejdříve říkali, že ho mají psané na sebe) a tím pádem nám nemohou dát plnou moc. Navrhl jsem tedy ať si nejdříve zajistí přepis na sebe a následně zprocesujeme přepis tak, jak jsem psal výše. Toto se opět setkalo s neúspěchem, prý nebudou zbytečně platit přepis 2x. Poslední můj návrh byl, že dáme peníze do advokátní úschovy a v mezičase si přepis tedy mohou zařídit s naší plnou mocí. Odpověď byla opět negativní, prý to není standardní postup a nechtějí do toho tahat advokáta. Standarní tedy prý u nich je podepsat kupní smlouvu, zaplatit, auto jim nechat a čekat až se sami ozvou, což se mně osobně zdá velmi nestandardní. Každopádně pan Faltys to uzavřel s tím, že buď podle nich a nebo to auto vlastně prodat nepotřebují, tak jsme se tedy i rozloučili.

 
Osobně by mi ani tak nevadila ta komplikace s přepisem jako to, že není jakákoliv vůle dojít ke kompromisnímu řešení, proto nemohu bazar doporučit.

Andy Whatever

 Osobni zkusenost - vyborna. Pan Cerny je velmi ochotny, vstricny, zodpovedel kazdy dotaz, zadne vnucovani auta. Je videt ze panove vedi co prodavaji, samozrejme nevidi do motoru ale pecuji o kazdy kus ktery prijimaji. Za mne - vyborny servis, jednani, komunikace. Diky !

Aleš Mráz

Mám velice dobré zkušenosti. Ochota a vstřícnost p.Černého je v jiných bazarech nevídaná. Vůz který jsem v tomto bazaru zakoupil už skoro 2 roky slouží bez jediného problému. Jel jsem se na vůz jen podívat a nakonec jsem ho zakoupil. Byl jsem dovezen do banky, na poštu pro ověření plné moci. Odjížděl jsem s poviným pojištěním. Nikdo mi nic nazamlčoval, byl mi předložen opis el.servisní knížky, kterou jsem si mohl u dealera ověřit. Nechápu lidi, kteří po bazaru chtějí rezervovat auto a po týdnu zavolají, že auto nechtějí. Pokud příjde kupující, který vůz okamžitě zakoupí bez podmínek je zcela legitimní, že ho bazar prodá bez ohledu na rezervaci. Nebudeme si nic namlouvat jde přeci jen o peníze tak jako všude. Pokud jde o skryté závady je někdy velice obtížné je odhalit když je původní majitel zamlčí. Já mohu jen tento autobazar vřele doporučit.

 

Jiří Šembera

 Pokud jednatel společnosti tvrdí, že není záloha po uplynutí rezervace vratná, NESMÍ prezentovat zálohu původně jako vratnou, nebo MUSÍ výslovně upozornit zákazníka, za jakých podmínek se taková záloha stává nevratnou. Je šokující číst vyjádření pana Faltyse, který vyhrožuje právními kroky v případě, kdy někdo tento jeho nezákonný postup zkritizuje.

 

Jan Svačina

 S recenzí jsem chtěl chvilku počkat, tak jí napíšu po roce a půl:) v září 2017 jsem kupoval Alfu Romeo 159, což je asi největší možný risk, kupovat Alfu v bazaru. Ale inzerát i jednání prodejce vypadalo dobře, auto bylo v dobrém stavu, jen v jedné mlhovce byla voda, za to byla dána sleva. Do toho risku jsem šel, i když s obavami, přece jenom je to Alfa a z bazaru:) ale už jízda domu mě přesvedčila o tom, že jsem udělal dobře. Následně jsem se i spojil s původním majitelem, kterými nezávisle potvrdil vše, co bylo řečeno prodejcem a ještě přidal věci navíc. Za alfu jsem dal 150tis, což nebylo málo, dali se pořídit i za 90tis, ale samozřejmě popelnice, já jsem za tuto cenu měl dokonalý vůz, který už rok a půl slouží jak má, měním jen olej a další spotřební věci, jako brzdy na zadku a autobaterii. Takže za mě velká spokojenost a Auto Faltys doporučuji.

Přemysl Nekuda

Musím napsat jednoznačně negativní recenzi. V bazaru jsem si vyhlídl Suzuki SX4, vzal jsem telefon zavolal do bazaru a domluvil se že druhý den ráno  se na auto přijedu podívat a že mi ho teda zarezervuje abych nejel ne zrovna krátkou cestu zbytečně. O žádné záloze nepadlo ani slovo pán mě ujistil že auto tam bude. Jaké bylo mé překvapení když sem druhý den dorazil do bazaru kde mi řekli že auto včera prodali, pán se kterým sem v autobazaru mluvil neřekl ani omlouvám se prostě mi jenom zdělil že auto včera prodal.

Martin Kovář

 Dobrý den, 

Rád bych se tady podělil o skvělou zkušenost s tímto bazarem. Kopil jsem u AF již 4 auto a naprostá spokojenost. Dokonoce poslední auto BMW bylo absolutně bez investic. 

Doporučuji aboslutně!

MK

Jan Lednicky

Bazar jednal velmi slušne všetko bolo dohodnute po tel. dohovore prepis na prevozné špz plus poistenie sme dostali ako pozornost.Autobazar Faltys môžem len doporučiť boli sme velmi spokojný.Auto bolo v stave ako ho predavajuci popísal a funguje stale.Ďakujem

Milan Řehoř

 Prodejce p T. Černý je výborný obchodník, dodržuje vše co přislíbí včetně převodu.          S autem jsem spokojen, odpovídá přesně tomu, co bylo v písemné i ústní nabídce. Koupil jsem 13.7.2016 MB c classe w204. 

 

 

Dorota K.

Před par mesici jsme zde koupili Saab 9-3, r.v. 2009. S přístupem i vozem naprostá spokojenost.

Lukáš Baroch

 U Auto Faltys jsem jiz koupil nekolik aut a nekolik prodal. Vzdy skvely pristup, ferove jednani. Prodavat auta jde i slusne a pan Faltys je toho prikladem. Doporucuji i znamym a spokojenost. Drzim palce a doporuciji i ostatnim

Marek Dvořák

V lednu 2016 jsem v tomto autobazaru zakoupil dva roky starou Toyotu Avensis. Po celou dobu jsem jednal s prodejcem, panem Černým. Byl velmi ochotný a vstřícný, ve všem nápomocen. Ukázkové jednání a přístup, člověk na svém místě. Prohlídka v autorizovaném servisu, dlouhá zkušební jízda a vyřízení všech formalit spojených s přepisem vozidla. To všechno proběhlo na jedničku. Tohoto prodejce můžu vřele doporučit a rád se budu jako spokojený zákazník vracet. Marek Dvořák

Kateřina Formanová

Bohužel mám negativní zkušenost. V autobazaru jsem si 24.11. zamluvila Ford Fiesta s tím, že jsem ještě před koupí požádala o možnost kontroly v autorizovaném servisu s tím, že pokud mi servis auto doporučí, okamžitě si ho vezmu. Pracovník bazaru p. Černý mi velmi ochotně přislíbil,že auto přiveze do servisu 26.11. ve 13.30hod. Předesílám, že o nějaké rezervační záloze jsem vůbec nemluvili, ani mi nebyla nabídnutá nebo doporučená. Předpokládala jsem tedy, že alespoň do čtvrtka mi auto "podrží". K mému velkému překvapení mi 25.11. v 16hod zavolal jiný pracovník autoservisu s tím, že mi jen vyřizuje od pana Černého, že auto je prodané. Opravdu to nepovažuji za solidní a slušné jednání.

Václav Hampl

 Před 1,5 rokem jsme zde koupili Jeep Grand Cherokee, r.v. 2011, najeto necelých 25 tis km. S přístupem, leasingem i vozem do dnešních dnů naprostá spokojenost.

Pavel FALTYS

Dobrý den,

rád bych reagoval na recenzi od pana Kotrhy, ale bohužel není vůbec konkrétní a v databázi zákazníků jsem ho nenašel.

 

Za AUTO FALTYS s.r.o.

Pavel Faltys

jednatel společnosti

Pavel FALTYS

 Dobrý den

na stížnost, respektivě negativní recenzi pana Hrivňáka bohužel nemohu reagovat, neboť jsem ho v databázi neší společnosti nenašel.

Jediné, co bych doporučil je nás kontaktovat a pokud mělo vozidlo garanci na pravost ujetých kilometrů, tak vrátíme kupní cenu v plné výši. 

Pokud němělo garanci a nešlo vozidlo zkontrolovat a prověřit tak jsme na tento stav upozornili a prodávali ho za sníženou cenu.

 

Za AUTO FALTYS

Pavel Faltys

jednatel společnosti

 

 

Pavel Faltys

 Dobrý den,

rád bych se vyjádřil k recenzi pana Šetáka.

Pán si u nás na týden rezervoval vůz Chevrolet Lacetti. Složil zálohu na jeden týden 3000 Kč a na konci zatelefonoval, že si vůz nekoupí a ať mu vrátíme zálohu.

Panu Šetákovi jsme rezervační poplatek nevrátili z důvodu že si tento vůz u nás na týden blokoval a my jsme ho týden neprodávali.

V případě možnosti vracet zálohu jednou již rozhodnutému kupci by tento proces postrádal smysl.

Vratnou zálohu vystavujeme pouze pro případ že vůz nedoporučí klientovy jeho servis. Toto musí být dopředu dohodnuto.

ZA AUTO FALTYS s.r.o.

Pavel Faltys

jednatel společnosti

AUTO FALTYS

 Dobrý den,

rád bych se vyjádřil k recenzi pana Aleše Davida.

Zmiňovaný pán si unás zakoupil Ford Mondeo z roku 2007 nový model s nájezdem cca 265tis Km za cenu 110 000kč.Vozdilo jsme mu prodávali za takto nízkou částku z důvodu vyššího opotřebení celého vozu.

V současné době se nejlevnější podobný vůz s nájezdem 440tis Km prodává za cenu 130000kč.

Pan David byl srozuměn že za tuto cenu kupuje vůz do kterého bude muset dříve nebo později investovat. Tento vůz si koupil 1.8.2013 a teprve v současné době se rozhodl napsat tuto kvalitní recenzi.

Našim cílem je prodávat kvalitní a prověřené vozy. Občas ovšem musíme například na protiúčet vykoupit vůz nevalné kvality. Tento potom prodáváme za výrazně sníženou cenu a klient je na toto upozorněn. Jedinou jinou možností by bylo tento vůz nechat sešrotovat. Zvažte sami, asi by to byla škoda. 

V současné době zvažujeme právní kroky vůči panu Davidovi za úmyslné poškozování dobrého jména a pověsti společnosti.

 

Za AUTO FALTYS s.r.o.

Pavel Faltys

jednatel společnosti

 

Další názory >