Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar Děbolín

hodnocení: 3.90hodnotilo: 380celkem recenzí: 7

 recenze

Marcela Šimková

 Bohužel musím  negativně ohodnotit tento autobazar. Z pohledu prodejce bylo mnou zakoupené auto bez vad.  Ve skutečnosti po 6 dnech  jsem dala auto do servisu abych vyměnila olej a rozvody pro jistotu a u  zakoupeného vozu se našla závada  u turba je ohnutá vrtulka a podfukoval střik (bylo přetěsněno aby se auto prodalo za leepší cenu ) reklamace skrytých vad -nadlidský výkon ještě se Vám majitel J. N. vysměje do telefonu.Když už no po 20 zmeškaných hovorech  telefon zvedne  ...

 

Miroslav Krejčí

Bohužel musím také negativně ohodnotit tento autobazar. Z pohledu prodejce bylo mnou zakoupené auto nejlepší a bez vad. Při upozornění na nedostatek při zkušební jízdě je Vám vaše podezření na vadu vymluveno  a tak je vlastně stále vše v pořádku. Ve skutečnosti po dobu užívání ( 2 roky) zakoupeného vozu se objevilo mnoho skrytých vad - a to velmi mnoho.

Vše je odpuštěno. Po rychlém výdělku touží mnoho z nás. Co je ale jisté, že neprávem a vědomě zatajené skutečnosti jen zatěžují svědomí a radost z takto získaných peněz nepřináší. Přeji jen to dobré a všem kdo hledají ke koupi skvělý automobil aby se jim to také podařilo a našli autobazar s čestnými a upřimnými prodejci. 

 

 

Tomas Jedlicka

 Dulezity clovek na svem miste,typicky ale typicky cesky prodejce aut.

Profesni hledisko priserne ale kouht klukum stale roste.

Daniel Levý

 Bohužel mám též špatné zkušenosti s tímto bazarem, auto s označením "top stav" se ukázalo jako pořádně bourané a plné závad!

Pokud si chcete ušetřit nervy, okolo tohoto bazaru jen projeďte!

 Dle rady právníků vůbec nekupovat  auto v žádném bazaru, jsou v nich úžasní kouzelníci!

 

Luděk Rolínek

 Vyhlédl jsen  si na internetu vozidlo, které by mi vyhovovalo, tak jsem se dojel osobně podívat. Auto bylo pěkné, tak jsme provedli zkušební jízdu, asi tak 4 km. První co mi prodejce bazaru řekl, že vozidlo je v dobrém stavu a na skryté vady na motoru je 1 rok záruka. Vozidlo jsem koupil a ani jsem nestačil naject 400 km a auto neudrží volnoběh, někde uniká chladící kapalina. Auto mám neustále v opravě a zjišťujeme, co všechno budeme muset opravit. Majitel autobazaru mi řekl, že kdyby měl po koupi auta opravovat každé auto, tak by nic jinýho nedělal. Takže POZOR na zakryté vady a né na zkryté vady. Nebude vám to pak nic platný.

Jan Schmied

 Na internetu jsme si vyhlídli jeden z nabízených vozů. Vypadal dost slušně a podle servisní knížky byl naprosto v pořádku. Tudíž jsme se druhý den odpoledne do autobazaru vydali. Přijeli jsme cca 1,5 hodiny před zavíračkou a šli jsme se na auto podívat. Asi po půl hodině stání u auta v 6 stupních a docela silném větru, se u nás stavil první z prodejců a řekl nám informace, které byly napsané na internetu. Po té jsme mu řekli, že máme o vůz zájem, ale potřebovali bysme ho vyměnit za naše staré auto. Řekl nám, že to on dělat nemůže a že dá vědět majiteli autobazaru, aby se na auto šel podívat. Jenže majitel tam měl zrovna zákazníka a tak jsme teda čekali a čekali a čekali. Asi po hodině stání u auta, když už jsme byli opravdu promrzlí na kost, přišel opět ten samý prodejce a řekl nám, že máme počkat ještě chvilku, že už za chvilku přijde. Po 10 minutách druhý zákazník konečně odešel a my jsme stále čekali na Pana majitele. Po dalších 10 minutách, kdy majitel pořád nešel a byl schovaný u sebe v kanceláři pěkně v teplíčku jsme se rozhodli autobazar co nejrychleji opustit. Zajímalo by mě, jak by nám chtěl zhodnotit auto 10 minut před zavíračkou. Opravdu bych nečekal takhle arogantní chování od majitele opravdu malého autobazaru. Pokud byste se tam chtěl někdo vydat, nezapomeňte si přibalit teplé oblečení a jídlo a pití na celý den. 

Marek Simacek

 Inzeruji auta s oznacenim stavu Velmi Dobry, a ve skutecnosti bylo auto bourane.