Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Andy Auta

hodnocení: 4.11hodnotilo: 38179celkem recenzí: 60

 recenze

Martin H

 Dobrý den,

jak zde někteří z Vás píšete také jsem se nechal ukecat na prodlouženou pojistku od Auto Andy a zaplatil o 50 000 kč více. Již nikdy tuto chybu neudělám. Cca po půl roce mi praskl měch, když jsem volal tak mi rekli nevztahuje se - prodloužená záruka ??? Cca před měsíce mi odešel Diferencial ale je to již 3 roky a nemohl jsem pojistku najit a ani jsem nedoufal že je pojištěno, již jsem se spálil jednou. Tak jsem nechal opravit a náhle se pojistka našla. Když jsem chtěl alespon aby se podíleli častečně na opravě, zamítnuto. Ted řesím řídící jednotku u světla asi odešla mrazem, ale ted již vím že bude stejná odpověď. Takže když to sečtu 16 000 + 25000 a 10 000 kč tak jsem na 51000 Kč plus pojistění tak opravy mám o 100 procent dražší. Nedoporučuji nikomu ani pojištění, ani auta z tohoto bazaru. Jsou to podvodníci i ve výkupu vykoupí auto za 160 000 kč a prodají za 250 000 Kč byla to náhoda, ale moje předchozí auto si koupil známy a je spokojen do dnes, když jsem mu to říkal tak padal na zem. Ja jsem koupil auto z dovozu a tohle je výsledek. M.

Martin Adamuška

Chtěl bych se podělit o pozitivní referenci na tento autobazar. Auto jsem si vybral dle webového inzerátu na tipcars.cz, kde ho inzerovali. Poté jsem jel 200 km do Tábora, abych si auto prohlédl případně rovnou koupil.

Auto bylo dle obrázků na webu totožné se skutečností. Přístup prodejce byl konstruktivní, rychlý, jeli jsme auto do servisu prověřit z hlediska technického stavu. Vše odpovídalo skutečnosti. Nyní už mám auto doma, zatím bez problémů. Už jen čekám na dodání velkého TP, který má snad dorazit do týdne na adresu domů. 

Takže za mě mají kluci v autobazaru Andy palec nahoru a doporučuji. 

 

Lukáš Zámečník

 S autobazarem byla dobrá komunikace.  Nejprve jsme vyzkoušeli online prohlídku abychom věděli co nás čeká.  Poté jsme bazar navštívili a musíme pochválit přístup prodávajícího.  Nebyl vlezlý a dal nám dostatek prostoru abychom si auto vyzkoušeli. 

Radek Doktor

 Totálně arogantní zaměstnanec už po telefonu, osobní návštěva i přes "zavřenou" provozovnu v době pandemie dopadla zrovna tak fiaskem. Nedoporučuji se tímto prodejcem vůbec zabývat. Podvodníci

Matěj Pátek

 Spolehlivý autobazar.  Někdy se stane chybička jako že jsem třeba nedostal rohože do vozu,  ale to se stane a ihned po upozornění byla chyba napravena. Vůz šlape jak hodinky. 

Tomáš Jandelka

 Musím pochválit prodejce na pobočce v Českých Budějovicích. Rozhodovali jsme se mezi dvěma vozy. Prodejce vše ochotně vysvětlil a poradil. 

Antonín Pták

 Slušně jednající zaměstnanci,  vůz byl v dobrém stavu.  Prodávající (už si bohužel nepamatuji jméno) mel přehled a dokázal odpovědět na všechny naše otázky. Zatím spokojenost. 

Radim Kazda

Vybral jsem si Volkswagen Sharan 2.0 TDi DSG Highline. Vůz jsem si nejprve prohlédl díky virtuální prohlídce, což oceňuju, protože člověk vidí víc než z klasických fotek. Návštěva pobočky také splnila očekávání. Personál autobazaru byl ochotný, ale ne vlezlý. Vůz jsem si projel, byl jsem spokojený a nakonec jsem s ním odjel i domů. Zatím nedošlo k žádné poruše, s jízdními vlastnostmi vozu jsem spokojený.

Marek Flutka

 Velice nesolidní jednání, převážná většina aut z dovozu bez záruky na stav a ujeté km. Pečlivě si pročtěte co podepisujete. Působí to na mě, jako takový "malý bráška" společnosti Davocar se všemi nechutnými praktikami

Filip Kolerus

Vcera jsem si u Andy auto koupil Tourana a musim rict, ze od zacatku do konce slo vsechno bez problemu. Mel jsem s sebou sveho technika, umoznili nam vse detailne prohlednout (a nestali nam pri tom porad za zady, stacilo rict, ze chceme hodku na vlastni prohlidku po prvotnim predstaveni auta a bez protazeni obliceje nam to zamestanec bazaru  (Šimon Jaroš) umoznil s tim, ze v klidu a zadny spech), napichnout auto na vlastni diagnostiku, zvednout ke kontrole spodku v nedalekem autoservisu (zajistili zdarma). Projizdku (cca 15 km) jsme absolvovali hned po prvotni kontrole vozu, abychom poznali, zda ma pak smysl vozidlo jeste zevrubneji kontrolovat. Snad jedinou vytkou za me je tak papirovani. Husti do vas horem dolem jejich nabidku financovani, pojisteni....ale staci trpelive vyslechnout a odolat:) Akorat s nejakym povinnym rucenim v zakladu byste meli odjet, vic neni nutne. Celkove musim dat palec nahoru.

Lenka Kotrnozka

 Nic moc výběr, dlouhé přemlouvání.

Roman Ulrych

Vcelku dobrý výběr ale už nikdy víc, to co slíbí nikdy neodorží.

Petr Němec

 Samej lhář a natahování ceny. Dají vám "slevu" kterou naženou někde jinde a ještě vám auto vlastně zdraží.

Pavel Trembulák

V tomto autobazaru jsem koupil VW Touran r.v.2016,takže se zdálo,že zánovní vůz. Ocenil jsem prohlídku vozu přes youtube,protože jsem od Brna a nechtěl jsem jet jen tak naslepo. Po příjezdu do Budějovic jsem na voze našel nějaké kosmetické vady,na které mě při videohovoru neupozornili,ale nakonec mi dali malou slevu,tak jsem s vozem odjel. Po příjezdu domů a vjíždění do garáže,jsem zaslechl vrznutí od spojky,tak jsem si řekl,ještě že mi dali roční záruku,nebude problém to opravit.Spojku měli napsanou v letáku,že se na ni vztahuje záruka. Po demontáži spojky servis nafotil a poslal na pojišťovnu.Byla celá orezlá,jakoby patřila k autu někde z vrakoviště. Bohužel pojišťovna reklamaci neuznala,že prý na korozi se vztahuje výluka,tudíž nebude plnit. Je mi záhadou,proč byla spojka v takovém stavu.Pojistka od Andy auta je na nic.Na spojku není vidět,tudíž je to skrytá závada,takže nechápu proč v odůvodnění napsali neplníme z důvodu koroze. Vypadá to,že buď vozidlo stálo někde ve vodě,nebo je poskládané ze starých dílů.

Adam Janek

 Za mne super! 

 

autoškola Praha www.nobe.cz

zdenek cada

Téměř před rokem jsem v Andy koupil auto s „roční zárukou“. Během roku párkrát vypadla zpátečka v DSG až to vyvrcholilo kontrolkou kontrola motoru. Brnkl jsem do Andy dle návodu k záruce a ochotně napsaly do pojišťovny Defend, která záruku na opravy zajišťuje, že souhlasí, abych mohl jet do jakéhokoliv servisu. Podmínka je pouze, že musí být plátci DPH. Servis objednání týden, diagnostika DSG asi 2 týdny. Pak teprve šly doklady na pojišťovnu. To už si člověk vše řeší sám, Andy má od toho ruce pryč. Takže kalkulace: výměna mechatroniky v DSG se vším šudy 52 tis. Pojištovna schválila opravu cca za 5 hodin po odeslání podkladů! Ale jen na 47 tis. Tzn. to že uvádí nulová spoluúčast, tak to nemusí být pravda! Prostě mají svoje tabulky a když vyberete značkový servis tak se hold do jejich tabulek nevlezete. Na druhou stranu, schválení za 5 hod, bez návštěvy likvidátora, to všechna čest. Zaplatil jsem zálohu na 35 tis. ze svého, protože pojišťovna odmíta plnění na 2x. Čekání na novou mechatroniku 1 týden, oprava 1 den. Doplacení ze svého, převzetí auta. Odeslání zbývajících dokladů a fotek na pojišťovnu. Do 8 dnů přišlo 47 tis na můj účet. Takže za mě palec nahoru, spokojenost. Jen aby jste věděli co znamená jejich reklamovaná „záruka“.

Zdeněk Čada

Alhambra rv. 2014, TDI 103kW, DSG, 7mist

vozidlo

zatím asi vše ok, najeto máme teprv cca 1000 km., zlobí asi jen kontakt žárovky osvícení značky :-) a musel jsem tedy provésty kontrolu geometrie, kde mě narovnali volant, ale podvozkově bylo prý vše v pořádku. Dále jsem jen pro jistotu vyměnil olej a filtry. Olej v DSG udělam po novém roce a během příštího roku udělám jen pro jistotu rozvody. Asi předčasně hodnotit zda to byl dobrý kup.
 
zaměstnanci
zde bych měl asi drobné výhrady. Nekupuji auto z půl milionu každý den, proto bych připouštím, že jsem byl nervózní. A člověk se raději ptá na všechno někdy i na hlouposti a očekával bych vstřícnější a trpělivější odpovědi. V některých odopovědí jsem cítil, že mně je naznačováno, že jsem hlupák. 
Dále zaměstnanci nemají samy ponětí, co obsahuje kupní smlouva, možná ji ani nikdy nečetli. Např. jeden odstavec nuní kupujícího, aby výslovně odsouhlasil, že mu bylo poskytnuto prodávajícím prostudování paragrafů z občasnského zákoníku ohledně definice vadného výrobku, ale přitom prodávající neví ani jak najít tyto paragrafy. Až po dlouhé diskuzi a zdráhání, byl prodavač ochoten začít hledat na internetu. 
Natočení volantu bylo evidentní. Při několikati dotazech na vady automobilu mě bylo sděleno, že o žádných vadách neví. Takže buď prodavači mlží nebo nejsou seznámeni. Člověk z tohoto cítí neférovost a má důvod k obavám...
Na druhou stranu ochotně prodavač škrtl odstavec o pokutě 5 tis. za vození reklamní nálepky na zadním skle, kterou neměl k dispozici, aby ji nalepil. Ale kdybych si toho nevšiml a nepožadoval bych to, tak to lze chápat, negativně např. jako podraz.
Ve smlouvě je vypsáno asi 8 příloh. Při kontrole asi 2 chyběly. Prodavač posléze doplnil. Pokladní příjmový doklad obsahoval chybné datum, chyběl podpis na jeho kopii,... hodnotím to jako roztržitost a dělenání drobných chyb.
Na internetu byl slíben Cebia report, prodavač mě až na vyžádání vytiskl pouze certifikát z inzerátu, který jsem si už vitiskl sám. 
Před samotnou koupí předcházela domluva zdviže auta v nějakém blízkem servise, kdy prodávající se několikrát ujišťoval jestli je to opravdu nutné, jako by se bál, že na tom podvozku uvidím něco co nemám. Souhlasím, že podvozek ukázal, že auto není úplně nové na rozdíl od dokonale vypucovaného interiéru a zevnějšeku. Ale já vím že nekupuji nové auto.
Závěrem bych to zhodnotil jako celkový dojem dobrý, ale s výhradami, je co zlepšovat:-)
 
služby
využil jsem sjednání povinného ručení, abych mohl autem odjet. I když jsem ho následně vykázal a přepojistil jinde. Hodnotím tuto možnost kladně. Že je v ceně vozu už na internetu započítáno pojištění na jeden rok na opravy hodnotím velice kladně. Kdybych přijel do Budějovic a někdo po mě chtěl dalších 20 tis. za roční pojistku, asi bych asi nekoupil ani auto. 
 
reklama
v rádiu běží klamná reklama, že andy auto dává plnou záruku na 1 rok na všechno. Není to pravda, zaprvé je to zprostředkované pojištění, zadruhé jsou přesně vymezeny části auta, za třetí je nastaven strop pojistného plnění.... nemám rád toto klamání

Matěj Valeš

Zdravim, take se chci podelit o svoji zkusenost. V roce 2015 jsem u Andy Auta zakoupil vuz Opel Insignia ST s prodlouzenou zarukou na 3 roky, jednani pri koupi bylo prijemne, rychle a bez problemu. Asi tyden po koupi vozidla sem udelal ,,zatezovy,, test a vyrazil sem na prodlouzeny vikend do Francie (Normandie) prvnich cca 1200 kilometru auto bezelo doslova v kuse, nechal sem motor bezet i behem odpocinkovych zastavek. Poprve jsem motor vypnul az druhy den rano v Belgii. Za ten prodlouzeny vikend jsem s autem najezdil neco pres 3000 kilometru a musim rict ze bez sebemensich problemu. Nyni cca po 2,5 letech co Insiginii mam jsem nechaval menit na zaruku spojku a dvouhmotovy setrvacnik. Mel jsem z toho trochu obavu, protoze jsem nevedel jak se k tomu prodejce postavy ale byl jsem prijemne prekvapen. Jednani opet rychle bez zadnych klicek nebo buh vi ceho. Auto bylo za tyden hotove s tim ze jsem doplacel pouze veci na ketere se zaruka nevstahovala coz delalo necelych 5 tisic, vymena spojky a setrvacniku by me jinde v servisu bez zaruky vysla na necelych 40 tisic takze velka spokojenost a jen tak dal.

Jiří Zapletal

 Koupili jsme si Ford Galaxy 1,9 TDi 96kw , najeto 178 000 km. Bohužel v prvním roce nás jen servis stál okolo 80 000 Kč, neustálé poruchy a v každém servise, kde byl, říkali, že má najeto minimálně půl milionu km. ANDY AUTA jsou stáčírna, rozhodně nedoporučuji. 

Radek Pavlát

V Andy Auta jsem si koupil již 3 auta a dalších 9 vozidel koupili na mé doporučení moji známí.Dnes už nikomu nic nedoporučím.Chování servisu v Andy Auta a zejména p.Ctibora mne od dalších obchodních styků s Tímto BAZAREM!odradilo.

NEDOPORUČUJI

Další názory >