Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

EuroCar

hodnocení: 3.76hodnotilo: 655celkem recenzí: 34

 recenze

Petr Moučka

 V 10. měsíci loňského roku jsem koupil Volvo S60 s pohonem na plyn. Přes odstranění veškerých závad, včetně výměny pneumatik (předešlé byly mírně ojeté). Auto bylo firmou Euro Car dáno na STK, prošlo v pořádku. Auto provozuji asi 7 měsíců každý den, bez závad. S majitelem se mi jednalo na profesionální úrovni velmi dobře. Při jednání o koupi vozidla v autobazaru pracoval sám, se dvěma automechanikama, kteří ochotně menší nedostatky odstranili na místě. Vedle autobazaru je automyčka s obsluhou, kde jsem si nechal auto umýt. Byl jsem i s touto službou velice spokojen. 

Sandra matuskova

 Nejsme bohužel jediní, Europcar nám ukradli 12 000 Kč. Také chceme podávat trestní oznámení. Prosím ozvěte se - mail nebo mobil, můžeme podat hromadnou žalobu.

 

 

Petra Nováková

 Velmi špatná zkušenost. Dala jsem auto do komise. I po třech měsících, nejsou schopni zaslat peníze, stále čekám ...jen výmluvy, sliby a sliby...V brzké době budu podávat trestní oznámení. 

peter sicak

 to auto od eurocaru mam uz treti rok az na vimnenu nekterejch opotrebovanejch dilu max.spokojenost nikdy nezradilo a k tem recenzim kupte novy auto a nekomentujte kdyz kupujete ojety kdyz to nevite podminkou zaruky pokad umite cist smlouvy je garancni prohlidka v servisu za tu se plati pokad ji nemate nedosahnete niceho ja sem mnel stesti na dobrej vůz i kdyz dovoz ITA a to mam rocnik 2000

Kristýna Jankovská

 Koupila sem si tam auto a po 14 dnech odešel motor, reklamaci mi neuznali. Řekli mi co bych chtěla za ty peníze, na budíkách 50 tisíc najeto. Všude samí reklamy jaká je garance záruky atd. je to rok co tam to auto mám v opravě a řeší to právník

Martin D

Obřím obloukem se vyhněte tomutu bazaru, octavie I i II co mají v nabídce jsou tzv. "španělové" totální vylítaniny s nájezdem od 400tis km.. na budíku však svítí 180tis apod.. Tyto auto jsou časovaná bomba. Vyměněna manžeta řadičky, obtáhlej volant nějakou koženkou. Jsou to španělský taxíky, jsou tam ještě díry od taxa metru.. Oni si snad myslí, že jsou lidé hloupí..

Petr D

 Koupil jsem tady auto jednou a naposledy, známí ho sem zase dával do komise, takže mám zkušenosti z obou stran. Nikdy tady nic nekupujte, nikdy sem nedávejte auto do komise. Peněz se nedočkáte, auta stočený, bouraný - těm co už měli co dočinění s Eurocarem a spálili se, doporučuji podat trestní oznámení. Tady se jinak práv nedovoláte. Stále jen výmluvy a výmluvy. A to ni nemluvím o tom, že spolupracují s velmi pochybnou firmou United assistance. Nabídnou vám  asistenční službu zdarma, ale to, že pak platíte a vůbec to zdarma není - to vám nikdo neřekne.

Svatava Velebová

Dobrý den, chtela bych tu zverejnit moji hroznou zkusenost s koupi vozu z autobazaru Eurocar v Brne. Koupila jsem si dne 2.3.2013 vuz Opel Meriva r.v 2007 za 130 tis. s tim ze mi prodejce zduraznoval ze jde o velkou slevu. Po zjisteni pri podpisu kupni smlouvy ze nefunguji klice od vozu mi bylo sdeleno ze jde pouze o vymenu baterie. Samozrejme ze moji vyhradu ze vymena baterie u dalkoveho ovladani bez cipu je k nicemu nikoho nezajimala. Prodejce me ujistoval ze auto je dovezene z EU a vyrizeni technickeho prukazu bude trvat max. 3 tydny. Do dnesniho dne technicky prukaz nemam. Uz mi poslali 4. prevozni znacku a po kazdodennich telefonatech slysim od nich pouze jen sliby a doklady nikde!! Vymluva ze nemaji dostatek penez na uvolneni dokladu od spolecnosti co jim poskytla uvery me opravdu nezajima!. Jsem rozhodnuta resit to s pravniky. Uz nikdy takovy bazar jako Eurocar!!!

Jana Horváthová

Dobrý den, vyhněte se obloukem. Autobazr nás sprostě podvedl a okradl. Prodal vozidlo Ford Focus, nedodal velký TP (což slíbil). Auto nejezdí, mám na zahradě místo trpaslíka. 

Nezbývá než odstoupit od smlouvy. 

Nekupovat nic! Nikdy!

 

Alena A

Vybral jsem si vozidlo na internetových stránkách, po telefonu jsme se domluvili na prohlídku, jednání bylo příjemné, všichni prodejci se mi věnovali. Nemůžu si na nic stěžovat ani po technické stránce, vůz jsme kupovali před dvěma měsíci a stále je vše v pořádku. Záruku mám tříletou, bral jsem si ji proto že když si spočítám kolik bych za ty tři roky dal do výměn oleje a filtru, rozvody by se tam musely také dělat tak těch 17tis. Kč je velmi příjemná cena.

PAVEL R

 Předem DĚKUJI  za uveřejnění mé negativní zkušenosti na prověřený kvalitní bazar EUROCAR.Přes profesionály jsem se rozhodl prodávat svoje bývalé auto formou komisního prodeje.Prodej se uskutečnil docela rychle,jelikož moje prodejní cena byla velice příznivá oproti autum vykoupeným eurocarem,takže neměla cenovou konkurenci.Při podpisu zprostředkovatelské smlouvy jsem byl seznámen,že peníze budou převedeny na muj učet do 30. dní od prodeje vozu bez rozdílu financování.Dnes je pohledávka hluboce,hluboce po splatnosti a EUROCAR mlčí a jen se vymlouvá.Nic nepomáhá,jen neustálé výmluvy ze strany eurocaru.Nebaví mě,když ze mě někdo dělá ..... Asi čekají,že na svoje peníze zapomenu.Cítím v tom podvod,a rozhodně podám trestní oznámení po konzultaci s právníkem.EUROCAR a komisní prodej nedoporučuju.Co jsem si přečetl,tak nejsu jediný kterému se to stalo.

Filip Němec

Všichni lidé, jenž si chtějí pořídit vozidlo v autobazaru Eurocar. Dávejte si pozor. Osobně jsem prodával své vozidlo v komisi cestou tohoto bazaru s důvěrou profesionality a profesionálního jednání se zákazníkem. Jak jsem se šeredně spletl. Mé auto bylo prodáno dne 5.1.2013. Ve smlouvě o zprostředkování mají uvedeno platbu převodem do 30-ti dnů ode dne prodeje. Ano, nečekal jsem, že mi během týdne pošlou peníze, ale když peníze nepřišli ani za 30 dnů, tak jsem velmi znejistěl. Obrátil jsem se neprodleně nejdříve telefonicky a posléze i osobně na danou firmu. Vždy jen sliby, sliby, sliby. Dnes je 3.3.2013 a stále nemám žádné peníze. Věc jsem předal svému právnímu zástupci. Osobně jednal s vedoucím pobočky a předal i výzvu k zaplacení. Opět jen sliby a výmluvy. Po dobrém s nimi nic nesvedete. V nejbližších dnech tedy podám trestní oznámení na policii ČR. Lidé, zvažte, zda-li půjdete kupovat automobil do bazaru, který bude v nejbližších dnech vyšetřovat policie ČR. Já osobně bych dal od takového bazaru ihned ruce pryč. Velmi, velmi špatná zkušenost. Pokud peníze vůbec kdy uvidím, tak na tento bazar se již s ničím a nikdy neobrátím. Jsem poučen.

Jiří Novák

V prosinci 2012 jsem koupil auto v eurocaru za 170.000,-. Prodávající mě ujišťoval, že není bouraný a je v pořádku. Jezdil jsem asi měsíc a z toho bylo asi týden v servisu.Když jsem chtěl auto reklamovat tak mě reklamační technik řekl že když mě pán co mě auto prodal napíše písemně, že mě zatajil informace tak to uzná.Ovšem ten se bránil že mě řekl vše.A to jsem se ptal jestli je bouraný tak mě řekl, že takový auta vůbec neprodávají a na reklamaci mě řekli, že bouraný auta opraví a pak prodávají.Auto jsem v lednu 2013 prodal a zjistlilo se, že tachometr musí být určitě přetočen a na 100% že je bouraný. Prodalo se za 85000,-. Prodělal jsem za měsíc 100.000,- protože jsem si zaplatil 15000 na záruku motoru a aby vyměnili rozvody. A to jak jsem tam došel, že si koupím auto tak první co bylo tak prodávající hned začal, že jsem si vybral správný bazar a začal pomlouvat bazar AAA.V ŽIVOTĚ NEPŮJDU KUPOVAT AUTO DO EUROCARU.

Miroslav Langhammer

V bazaru Eurocar Brno lžou. Koupil jsem 7/2012 Octavii z roku 2001, pořizovací cena cca 120tis. Kč

1. vozidlo při koupi mělo platnou technickou kontrolu k čistopisu, nicméně při testovací jízdě byla zjištěna vada na zadních brzdových kotoučích (nebrzdil zadek auta). Při běžném uživatelském prohlédnutí jsem zjistil, že kotouče jsou totálně rezavé a to tak, že rez byla jako "nakynutý koláč". Nechápu jak toto auto mohlo projít technickou kontrolou a také kontrolou Eurocaru (píšou, že kontrolujou 127 bodů při vstupní prohlídce ... :-D). Toto bych chtěl vidět :puking:. Po zjištění této vady mi byla nabídnuta směšná sleva z kupní ceny. Po odmítnutí mi byla nabídnuta varianta opravy vozidla, s čímž jsem souhlasil.

2. nabízí záruku 3 roky, kterou si však musíte zaplatit, tzv. vstupní prohlídkou v jejich servisu CITY SERVIS Brno, a to 18tis. Kč, kde vám sice vymění rozvody a vodní pumpu + další provozní náplně + zkontrolují technický stav vozidla (což dost dobře nechápu, když je vozidlo kontrolováno před přijetím do bazaru ;-)), ale tím "výhoda záruky" končí. Již při této placené prohlídce byly zjištěny další vady - vadná klimatizace (která před příjezdem do servisu fungovala) opr. cca 2tis.Kč, vadné řídící tyče opr. cca 5tis. Kč - na které se však již tato prohlídka nevztahovala a ani "koupená" tříletá záruka prý již nekryje tyto vady, jelikož se jedná o vady způsobené "stářím vozidla". To samé se opakovalo při zjištěné vadě prasklého těsnění pod hlavou, cca 5 měsíců po koupi - oprava cca 8tis.Kč. Opět záruku neuznali z důvodu "běžného" opotřebení auta s ohledem na stáří vozu.

Tedy, 11ti leté auto (v dobré stavu karoserie) bylo celkem koupeno minimálně za téměř 160tis. Kč (když připočtu i náklady spojené s opravami tak možná i 170tis.Kč). Bez jejich vyhlášené "garance" bych stejné auto bez nervů mohl mít o min. 20tis. Kč levnější.

Když to shrnu, tak v bazaru si klidně auto kupte. Doporučuji však nechat si udělat kompletní prohlídku nezávislým servisem, nekupovat žádné nadstandardní "záruky" či "výhody", a v případě první pochybnosti (naleznete sebemenší odchylku od toho co vám prodejce vykládá), okamžitě dejte ruce pryč od vybraného vozu, nebo dokonce preventivně ihned odejděte z tohoto bazaru a přijďte třeba až za týden pro jiné auto.

Já se nechal napálit!!!! vy to nedělejte!!

Galt Korney

Při návštěvě autobazaru, se nás ujal prodejce a pěkně mě zpracoval. Kdybych u sebe měl peníze hned bych vůz koupil i na úvěr bych do toho šel, ale řekl jsem si, že raději ještě nechám auto proklepnout nějakým profíkem. Našel jsem si na internetu chlápka, který dělá ceskyautoporadce.cz a ten mě hned při návštěvě vyvedl z omylu. Auto prohlédnul a nalil mi čistého vína. Ceskyautoporadce.cz je velice známí ve všech autobazarech a tak i prodejci najednou začnou mluvit o autě jinak. Uznal že mnou vybraný vůz je fakticky předražený vrak a tak doporučil jiný, no ale i ten nebyl nic moc, přesto ceskyautoporadce vůz doporučil a upozornil mě co bude na autě nutné opravit a řekl mi skutečný stav vozidla. Bylo mi také doporučeno abych nesjednávál žádné povinné ručení, žádnou "prodlouženou záruku" apod. Jo a ještě jeden poznatek, ten servis do kterého jezdí prodejci je smluvní a má stejného majitele jako EUROCAR. Automechanici přesně vědí co tam mají říkat ... Přistup prodejců hodnotím kladně, jsou perfektně proškolení a jsou schopní prodat cokoliv.

Jaromír Brůžička

Zdravím, tak i já se musím připojit s kladným hodnocením tohoto bazaru - až mě zaráží co jsem si tady přečetl.

Auto jsem si vyhlídl na internetu, po telefonu jsem si ověřil, jestli vozidlo mají, protože to mám do Brna trošku dál, tak abych nejel zbytečně. Vozidlo měli, tak jsme s manželkou sedli do auta a rozjeli se podívat na naše nové auto. V bazaru se nám velice ochotně věnovali, prodejce nám vozidlo ukázal, nejdřív se manželka projela po parkovišti a já pak vyjel i na delší projížďku po Brně, prodejce nás vzal i do servisu, aby jsme viděli, že auto je v pořádku, když jsme přijeli zpátky ukázal nám všechny doklady k vozidlu, jako bonus jsme k autu dostali zimní pneumatiky, takže nebylo proč s koupí nesouhlasit. Jediný menší problém nastal při sepisování smlouvy a sjednávání povinného ručení, které bylo dražší než u mé pojišťovny - ale cením si toho, že nedělali problém s tím, abych si zařídil pojištění u své pojišťovny, dokonce mi ochotně našli brněnskou pobočku. Pojištění jsem si vyřídil, v kanceláři v bazaru pak vyřídil veškeré náležitosti spojené s koupí auta a mohli jsme se vydat na cestu domů... Takže já jsem byl spokojený a Eurocar můžu jen doporučit...

barbora janakova

Pred necelymi dvema mesici jsem si v Eurocaru koupila auto. Projela jsem vice autobazaru, ale s takovym pristupem a zajmem od prodejce, jsem se setkala jen v Eurocaru. Celou dobu se mi plne venoval, samozrejmosti byla i prohlidka na servise,ktere se mohl zucastnit i muj mechanik. Auto jsem si brala na uver a slecna v kancelari byla velice mila a vse mi dopodrobna vysvetlila. S autem jezdim kaydy den a vse je v poradku

Pavel Jelínek

Moje prvni auto jsem koupil v Eurocaru. Cena 120000. Stocene kilometry (podle nalezene servisni knizky z Italie) odhaduji na minimalne 60000. Brzy jsem zjistil ze tece olej z hadicek, z rizeni, nefunguje vyhrivani skla, zrcatka, zadni tlumice na vymenu, skryty defekt pneu, praskla turbohadice, klepani stabilizacnich tycek, nutna vymena dvernich servomotorku. Vrazil jsem do oprav dalsich 20000. Reklamaci mi neuznali ani na ta vyhrivana skla. Ale vite co - o aute ted vim skoro vse, vim, na co se priste podivat, cemu vyvarovat a rekl bych, ze chovani Eurocaru neni ani horsi ani lepsi nez ostatnich prodejcu - je to zkratka dzungle plna pasti na naivky. Nemam proti Eurocaru nic a svy auto miluju.

michal jurníček

 při zakoupení auta jsem si u Eurocaru udělal povinné ručení,chtěl jsem to jen na 3.měsíce,že si pak udělám nové.Slečna mě ubezpečila,že je to jen na 3.měsíce a tak jsem si  po 3.měsících udělal nové pojištění.Teď mám dvě pojistky!!!Díky tomu,že tam sedí dvě ' nádhery ' a nakecaj ti nesmysly,tak mě to bude stát tři tisíce na doplatek pojištění.Hned od začátku jsem měl rpoblémy s velkým techničákem a to mě mělo varovat.Vy další dávejte si pozor a všechno si zkontrolujte a pozor - důvěřuj jen sám sobě!!!

 

Jiří Cejnar

Služby s prodejem auta byly dobré, až na den, kdy EUROCAR Brno měl dle smlouvy převést utržené peníze za prodej na účet prodávajícího. Podotýkám, že ve smlouvě mají 30-ti denní lhůtu splatnosti. Po dalších cca 7 dnech prodlení poslali cca 40%, pak následovaly telefonické výmluvy, po dalším týdnu znovu výmluvy a až jsem po konzultaci s právníkem pohrozil podáním trestního oznámení z podezření na zproněvěru, tak platba přišla. Dávejte si proto na to pozor, a ve smlouvě si ošetřete penalizaci stejně jak má EUROCAR.

Další názory >