Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

GREGI AUTA

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 9

 recenze

Aleš Tábor

 Jsou to podvodníci pozor na ně... prodali mi auto,  super stav atd. Najeto 75000km.. Emisní protokol,  STK,  vše v pořádku... Po 50ti km chyba motoru a v servisu diagnostika... Katalyzátory a lambda sondy...  Vyměnily se lambdy a chyba vyskočila zase... Prohlídkou katalyzátoru zjistily,  že je úplně vykuchany a že v něm nic není... Tak nechápu,  jak mohli udělat emise... ABSOLUTNĚ ZDE

NIC NEKUPUJTE,!! 

Jitka V

 V lednu jsme v Praze kupovali Fabii Combi 1,4Mpi. Auto je dovoz s historií. Jednání prodejce profesionální s autem maximální spokojenost

Michaela Podubecká

 Nedoporučuji!!! Když auto kupujete, tak ochota sama. V inzerátu nadpis TOP STAV, nová STK. Nám odešlo po 3 dnech a najetých necelých 400Km. Reakce autobazaru byla, že auto je staré, máte smůlu. 

Kamila Světlá

Je opravdu vidět že to v této firmě dělají srdcem jak hlásají. Byli na mě velice milí. Stav vozu, který jsem si zjistila již před návštěvou mi opravdu vyčetli úplně celý i s nehoda ma. Za mě je to velice férový prodejce aut a to se dneska jen tak nevidí. Pokud budu potřebovat zase nový vůz určitě přijdu jako první sem.

Pavel H.

 Zkráceně. Po cca 30 km mi naskočila u koupeného auta kontrolka servisu. Když jsem zajel do bazaru osobně, tak napojili auto na laptop a provedli diagnostiku, která zobrazila dvě závady. V bazaru mi řekli, že to jsou jen sporadické chyby, že to tak občas vyskočí, hlášky vymazali a řekli, že můžu dál jezdit. Kdyby se něco stalo ať přijedu znovu. Hlášky jsem si vyfotil. Po dalších cca 30 km se kontrolka servisu zase zobrazila. Zajel jsem tedy pro jistotu do servisu. Tam jsem jim ukázal chybové hlášky z diagnostiky a hned mi řekli, že mám rozbité turbo. Zkontrolovali to a skutečně to tak bylo + pár dalších menších závad. V servisu mi řekli, že o závadě museli v bazaru vědět. Když jsem volal do bazaru, dovolal jsem se jen na prodejce, kteří mě odbyli s tím, že mám vyplnit reklamační formulář, do 30 dní se mi ozvou. Jinam se dovolat nedalo. Teď už je to 44 dní, kdy se mi nikdo na reklamační formulář neozval. Když volám na čísla bazaru, nikdo na reklamační oddělení číslo nemá. Prostě šach mat. Mají prodáno a více řešit nemusí.

Kámoš mi říkal, že nemám kupovat auto v bazaru, že si zbytečně připlatím, ale zase budu mít půl roku záruku. Tak jsem si připlatil za záruku, kterou jsem neměl a připlatil jsem si i 15.000 za opravu.

Gregi rozhodně nedoporučuji. Doufám, že tímto komentářem ušetřím ostatním peníze.

Tomáš Impellizzeri

Přístup k zákazníkovi těchto š****ů probíhá skvěle, dokud nakupujete. Ani na jednu podanou reklamaci Gregi nereaguje. Auto mělo podvozek vystříkaný montážní pěnou, zrezlé brzdové potrubí, vadný termostat s komplet zarezlou přirubou, zadní brzdiče na výměnu (kouslé brzdiče, sjeté desky, rozehřátý kotouč). Se 168 000km auto mělo původní rozvody (pumpa a kladka po smrti). Mírný únik oleje přes čidlo vačky, ale to přes umytý motor nebylo před nákupem poznat. Komplet zrezlé plechové disky, takže se nedržel tlak v pneu. Zavzdušněná spojka a ztráta fridexu. Prasklá hadice sání. Hlučná převodovka (první a druhý kvalt v zátahu). Rozhozená geometrie (pneu sjetá pouze na vnitřní straně). Rozhodněte se vyhněte obloukem, vzhledem k ostatním recenzím jsme ještě měli štěstí a auto je pojízdné, nicméně jednání těch ***** je na žalobu. Věc jsem již předal právníkovi.

Josef Burian

Chystal jsem se zakoupit vůz inzerovaný jako auto ve skvělém stavu. Vzal jsem si s sebou samozřejmě kamaráda automechanika, který si uvedené auto řádně prohlédl, což mu bylo umožněno. Nestačil se divit. Doslova mi sdělil "že ani jedno z těch tří aut, ze kterých je vůz složen, nemá dobrou historii". Prodejce samozřejmě nechtěl o případné slevě ani slyšet a divil se, co prý bych u ojetiny chtěl? No chtěl bych pravdivé informace, to mi bohatě stačí. Prohlédli jsme s kamarádem ještě tři další auta a závěr zní - tento autobazar nedoporučuji.

Jiří Brož

 Koupil jsem u tohoto prodejce vozidlo Škoda Octavia II.Po třech měsících se začala ztrácet voda a bylo mi v servisu řečeno,že je špatné těsnění pod hlavou nebo prasklá hlava.Tak jsem byl vozidlo reklamovat u prodejce s tím,že asi při najetých 234tis km se semnou asi moc nikdo bavit nebude,ale byl jsem mile překvapen jak se k této záležitosti prodejce postavil.Závada byla odstraněna a autem už jsem najel dalších 70tis km bez závad.Jak je vidět není vždy pravda jak všichni říkají,že prodejce prodá auto a pak v případě problému nezájem.Při nákupu dalšího vozu už vím kam se obrátím.Vřele doporučuji a přeji dalším zákazníkům tohoto prodejce mnoho šťastných kilometrů.

Miroslav Srp

 Minulý měsíc jsem zakoupil vozidlo Chevrolet Matiz v autobazaru Gregi Auta na pobočce v Praze. Vzhledem k mému handicapu  jsem byl velice spokojený s přístupem (prodejce pro mě dojel až do Pardubic), tak také z rychlosti vyřízení administrativy, tak v neposlední řadě se stavem automobilu....