Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTO-AUTA.CZ

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 24

 recenze

Šárka Kocourková

 Moc děkuji panu Koukolovi za pomoc při výběru vozidla, a za zařízení všeho potřebného. Trpělivě odpověděl na všechny moje otázky. Auto jsem dostala přesně v takovém stavu, jak bylo domluveno a doufám, že mě čeká spoustu km. Skvělý přístup a ochota.

Tomáš Větrovský

 Perfektní služby! Od nabídky více aut podle mých požadavků, vyřízení veškerých formalit včetně přihlášení až po dovoz auta až domů. Výborná komunikace!

Libor Slabý

 Od Auto-auta jsme si nechal dovézt Suzuki Grand Vitaru r.v.2011. Jen jsem poslal poptávku a o vše ostatní se již p. Koukol postaral. Auto je naprosto v pořádku a není vůbec zrezlé. Jinak s jednáním, dovozem a uvedením auta do provozu což také zařizují jsem nadmíru spokojený. Mohu jen doporučit.

Ester Varmužová

Tak i já se mohu podělit se zkušeností s dovozem auta od pana Koukola. Bezproblémová komunikace, vyřízení veškerých dokumentů, až po předání auta. Naprostá spokojenost a moc doporučuji !!! Jsem ráda, že se ještě v dnešní době najde spolehlivý a poctivý člověk. Ještě jednou moc děkujeme :-)

Pavel Šmehlík

Po přečtení mnoha pozitivních recenzí nyní po dovozu auta velice rád přidám další. Pan Koukol zařídil všechno. Vyžádal si pouze informace, o jaké auto máme zájem, hned první nabídka vyšla. Auto má 7 let, ale předáno bylo dokonale vyčištěné, umyté a navoněné. V perfektním stavu. Přímo před domem, služba od A do Z, přesně podle mých představ. Děkuji moc ještě jednou a přeji všechno nejlepší. 

Tomas Mild

Od Davida z auto-auta.cz jsem si přibližně před 10 lety nechal z Německa dovézt jedničkovou Octavii.  Auto ve skvělém stavu, prověřené po všech stránkách, přivezené až před dům. Za celou dobu jsem nemusel nic jiného než měnit náplně a provádět běžnou údržbu. S Davidem skvělá domluva a velmi seriozní přístup. Doporučuji.

Jana Penčáková

 Děkuji za ochotu při nákupu vozu 

Ell Lenská

 Naprostá spokojenost, doporučuji!

Lucie Jancikova

 Perfektni sluzba, jednani i vstricnost. Dovoz i predani probehlo v poradku, auto je v top stavu. Doporucuji a dekujeme

Martin Frencl

AUTO-AUTA.cz můžu jen doporučit. Profesionální přístup, výborná domluva, bohatý výběr aut i výbavy, rychlé jednání, důkladné prověření aut na místě a také nesmím zapomenou na velmi kvalitní servis se kterým mám výbornou zkušenost. Všem co přemýšlí o novém vozu nebo jeho kvalitním servisu vřele doporučuji.

Martina Farkašová

 Můžu jen doporučit. Pan Koukol velice vstřícný a ochotný vše ukázal a vysvětlit. Ještě jednou moc děkuji a auto je pro mě dokonalé.

Veronika Ježková

 Perfektní profesionální přístup, výborné znalosti, široký výběr aut, férové jednání...

Šimon Marek

Skvělá zkušenost s p. Koukolem při koupi auta. Ochotný a profesionální přístup. Mohu doporučit.

Tomas Fiala

 Vše v naprostém pořádku, mohu jen doporučit. 

Milan Bortl

 Mohu jen doporučit


  • Ještě focen v Německu

Jiri Schejbal

Brzy tomu budou tri roky co jsme spolecne s AUTO-AUTA.cz konkretne s p. Koukolem privezli me soucasne auto. Vse probehlo podle predem dohodnutych podminek, vcetne rozpoctu. Po cele tri  roky mne auto nicim negativnim neprekvapilo, zadny kostlivec na me ze skrine nevyskocil... Proto p. Koukola doporucuji i svym znamim. Za me naprosta spokojenost. J.S.

 

Eliška Veselá

 Perfektní přístup, rychlé jednání a jedině skvělá zkušenost. Auto na místě zkontrolované ve všech aspektech. Jen na bazaru jsme strávili s panem Koukolem asi hodinu při kontrole a jízdě. Můžu jedině doporučit! 

Monika Maresova

 Dekuji za spolupráci. Rychle a férové jednání. Doporučuji! :-) 

Pavla Klemová

S panem  Davidem Koukolem  jsem maximálně spokojená. Jeho profesionální přístup mě mile překvapil vozidlo a vyřízení dokladů bylo v naprostém pořádku a na profesionální úrovni. Vřele doporučuji  Klemova.pavla

Evelina Fialka

 Sleduji práci a pristup  k zákaznikum i k autum od AUTO-AUTA.CZ jiz nekolik let....poctive jednáni a profesionalita,tot hodnoceni me a me rodiny.Sledujte a poznáte.Závist a utoky konkurence nás neodradi.Jen tak dal auto-auta.cz.

Další názory >