Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTO-AUTA.CZ

hodnocení: 1.91hodnotilo: 92celkem recenzí: 45

 recenze

Pavel Vodrážka

 Všechny zdravím,

komunikace velmi dobrá vše bylo schváleno nic  skoro nebyl problém. Při předání auta nalezené problémy a vady o kterých nebyla zmínka. Požadoval jsem kupní smlouvu a předávací protokol o závadach a najednou velký problém nic nebylo předloženo a odmítnuto po několikáté urgovano a bez reakce. Nedoporučuji jen hezky obal při jednání ale skutečnost jiná. Pavel 

Marcel Kosina

Panu Koukolovi byla vložena důvěra pro nákup a dovoz Toyoty Hilux 2007 88kW., Na základě prezentace osoby pana Koukola jsem nabyl dojmu, že se jedná opravdu o odborníka, který auto prověří, tak jak uvádí na svém webu, FB i v rozhovoru s ním před koupí vozidla. Bohužel došlo k tomu, že pan Koukol sice velmi ochotně dovezl auto až do domu, ovšem zatajil, že má auto o vice jak 200 tis. km najeto více a bylo havarované s hodnocením jako "totální škoda". Veškérá tato zjištění včetně fotodokumentace původního vozidla, které bylo jiné barvy než auto dovezené, lze zjistit z Cebia (AHTFR29G707012460). Auto mělo původně 395 tis. km, a při dovození mělo 176 tis. km. Na pana Koukola podáváme trestní oznámení. Podezření, že šlo o jeho lajdáctví, a že si VIN neprověřil, vyvrací jeho přiznání po telefonu, že o tom věděl. Hrubý odhad finanční škody, kterou mi způsobil, je okolo 180 tis. Kč. Nedejte na jeho youtube, ani frekvenci prezentovaných automobilů na jeho FB i webu, ani na rozhovoru do Českého rozhlasu, či blogy o podvodnících, kterým je autorem! To vše na Vás může působit velmi seriózně. Ke zprostředkování si pan Koukol přiráží přibližně 60 tis. Kč, smlouvu Vám odmítne dát. Za takové peníze lze očekávat maximální prověření vozu, alespoň v rozsahu, který popisuje na jeho webu. Ostatní nedostatky o vozu jsem zjistil během půl hodiny po předání a to nejsem odborník. Telefonování přímo s ním, kdy auto přebírá v bazaru v Německu, a dotazování se na konkrétní slabá místa na autě, vedly k závěru společně s jeho sdělením, že není důvod auto nekoupit. "Přestavěný" automobil naleznete na videu pana Koukola zde: https://www.youtube.com/watch?v=Y0xqNrVo9HU&t=1s . V současné době připravuji video, s konkrétním poukázáním, na to, čeho si pan odborník při koupě vozidla "nevšiml".

Marie Stupková

Profesionální komunikace na úrovni, vozidla odpovídají popisu dle inzerce, vstřícnost a spolupráce top, příště využijeme opět. 

Novackova Eva

 Super a profesionální pristup

Monika Machová

 Absolutni profesionální přístup,  poradenství, ochota vše vysvětlit...určitě doporučuji...děkuji 

Hana Šímová

 Férové jednání, absolutní spokojenost, mohu jen doporučit 

Hana Šímová

 S panem Koukolem mám jen ty nejlepší zkušenosti, dokáže poradit, pomoci,vyřídit vše potřebné; určitě doporučuji 

Zlata Černá

 Maximální spokojenost, vybrané auto v naprostém pořádku a k tomu férové jednání. AUTO-AUTA.CZ doporučuji, protože příští auto jedině od nich. Davide děkuji za ochotu, spolupráci a péči.

Spokojený zákazník

 Absolutní spokojenost, rychlé a férové jednání. Auto přesně odpovídá popisu

Marcela Vavrova

 Jestli nekde dalsi auto, tak jedine u AUTA-AUTA.CZ vetsi peci, ochotu a ferovost dnes nikde nenajdete. Za me TOP!!! Jako, Davide dekuji Vam. Tesim se na dalsi pekny kousek.

tučná přirážka za druhé

 přesně  jak píše níže, prodejce Auto a Auta , prodavá auto v čr, když opravdový prodejce ho prodava na mobile.de o 4,500 tis. eur méně. do toho tam vypisuje o autě pohadky přitom, zdaleka to není pravda.

Frantisek Tojnar

 Dobrý den,

po pěti letech užívání a skoro 100tisíc kilometrů mohu přidat i já recenzi na pana Koukola a jeho služby.

Tak nějak ale od začátku.

Komunikace s ním byla na pohodu, pomohl mi vybrat vůbec typ vozu, ptal se na způsob používání a poté vzhledem k mým krátkým trasám (ale častým) a nutnosti pohonu 4x4 mi doporučil Ravku v benzínu. 

Po odsouhlasení vybraného vozu jsem dostal vybrat z možností logistiky - jet s ním do Německa nebo ne, vybral jsem si že ne z časových důvodů. Poté jsem mu peníze zaslal na účet a za dva dny mi p.Koukol dával info z Německa že auto je skutečně takové jaké slíbil a jak prověřil před cestou a že ho tedy bereme.

Auto dovezl a ještě jsem si nechal zajistit od p.Koukola dovozovou STK a značky. Také mi vyměnil olej, filtry, svíčky a zkrátka takový ten základní servis. K autu měly být dvě sady kol a ty jsem dostal a dokonce obě na originálech ALU Toyota ráfcích.

Když jsem uviděl auto poprvé při předávání tak jsem trochu myslel že jde o vtip. Na autě totiž nikde nebylo žádných známek používání a to jsem se díval i na místa jako madla dveří, řadící páka, volant, sedačka pevná neošoupaná a ani po náraznících či kapotě ani škrábaneček. Zkrátka jsem trochu pochyboval. Pochybovali i kamarádi a tak jsem ze zvědavosti zajel do Toyoty na kontrolu, jestli je vše ok. Tam mi sdělili že Ravku v takovém stavu ještě na servisu neviděli a že jsem koupil vyjímečný kus. (Tímto se p.Koukolovi omlouvám že jsem mu nevěřil)

Přiznám se že jsem byl od pár známých zrazován že je to příliš riskantní, že kdoví co doveze pokud doveze a jestli jen nepřijdu o peníze. Ani jedno se nestalo a já již docela dlouho a spokojeně jezdím. Naprosto přesně se i potvrdilo to co jsem o p.Koukolovi četl někde na Facebooku v Toyota klubu že co řekne tak je a hlavně že auta od něho vlastně šetří peníze tím že se prostě nesypou. To nyní mohu s čistým svědomím potvrdit a jeho služby doporučit.

Doporučuji a další auto bude opět od p.Koukola

Tučná Přirážka

 Tento prodejce žádné auto nevlastní, tudíž ani nemá páru v jakém stavu auto je. Auta vkládá, která nalezne na mobile.de a když se někdo chytne, tak pro auto sjede...nechává si za to zaplatit 50-70 000 (můžete se mrknout na mobile.de a přesvědčit se). Kvůli takovýmhle vychcánkům jsou tady drahá auta.

Nikola Meisnerová

 Naprosto profesionální přístup, velká ochota, vše v naprostém pořádku.Moc děkuji.

Lenka Miháliková

 Byla jsem velice spokojená s  panem Davidem Koukolem, s jeho přístupem a poradenstvím ohledně koupi vozidla Volvo. Auto které přislíbil jsem si odvezla

Zlata Bezdíčková

 Spolupráce s panem Koukolem na jedničku,rychle a férové jednání.

Barbora Vrajová

 Jsem spokojená s jednáním pana majitele.Domluvili jsme se na kompletním servisu a dokumentaci, což se stalo.Dále mi byly zaslány obratem fotky i video o které jsem požádala.Vše proběhlo rychle, hladce a já jsem spokojená.Mohu jen doporučit.Kdo chce rychlé, férové jednání-toto je to pravé místo. 

Nikola Slavík

 Po otřesné zkušenosti s jinými "seriózními" prodejci aut se pan Koukol ukázal jako skutečný dar - od konzultace, přes nabídku až po konečně vyřízení celé záležitosti, kdy splnil vše, co sliboval (a navíc ve skvělém čase). Pan Koukol mi sehnal to, co jsem chtěl, ve skvělém stavu a skvělém čase.

Vřele doporučuji.

Michal Kolář

Na konci roku 2021 nám pan Koukol sehnal velmi pěknou sedmimístnou alhambru II, předtím jsem hledal sám skoro půl roku a nepotkal takhle pěkný kousek. Samozřejmě, auto má pár much odpovídajících věku (r.v. 2013: chybějící krytka stěrače, odrazka ve dveřích, semtam oděrka, detaily, nemělo zimní kola). Vše proběhlo docela rychle a s plným servisem. Je pravda, že si pan Koukol nechá za služby zaplatit a komunikace je náročnější, ale zadarmo ani kuře nehrabe a kupovat auto na dálku je náročné - jen připomenu, že tou dobou tu byl koronáč delta. Auta kupuji jednou za pět let, tak těžko porovnávat. Rozhodně auto splnilo očekávání (od koupě najety asi tři nádrže, takže přes 3000 km).


Radoslav Lipták

Na pana Koukola jsem narazil náhodou přes idnes.cz. Potřeboval jsem prověřit Mazdu 6, 2018 v bazaru aaaauto. Nejprve se tedy stavěl skepticky k samotnému nápadu pořídit si auto právě tam, ale nakonec jsme se na kontrole vozidla domluvili. Přístup byl profesionální, výborná a rychlá domluva. Vozidlo jsem nechal přivést do Ceske Skalice, kde proběhla důkladná prohlídka. Bylo mi doporučeno co všechno nechat vyměnit, opravit a auto jsem si nakonec s klidným svědomím koupil. Pokud uvažujete o koupi ojetého vozu, doporučuji se na pana Koukola obrátit.

Další názory >