Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autogratis

hodnocení: 4.00hodnotilo: 9celkem recenzí: 11

 recenze

Jiří Verner

Dne 27. 11. 2021 jsem navštívil autobazar Autogratis. I přes obavy, které jsem zjistil z recenzí tohoto autobazaru jsem si vybral auto VW Golf. Vozidlo nám bylo předvedeno a i mechanik, kterého jsem měl, konstatoval, že vše je přesně tak jak prodejce autobazaru říkal. Byla nám umožněna zkušební jízda a k nahlédnutí všechny doklady o historii vozu, tudíž jsme vozidlo bez sebemenších obav koupili.

Přístup jakým s námi prodejce autobazaru pan Šulc jednal byl naprosto perfektní a příkladný. Prohlíželi jsme s mechanikem i vozidlo, na které si v recenzi někdo stěžoval a nechápu jednání lidí, kteří chtějí někoho úmyslně poškodit. Vozidlo bylo přesně ve stavu jak je inzerováno, to je drobné oděrky s následným lakováním. Byla nám ukázána dokonce i fotodokumentace před lakováním. Závěrem bych chtěl tento autobazar určitě doporučit. V případě dalšího nákupu vozu určitě přijedu na autobazar Autogratis.

Jakub VRBA

Shlédnuto na netu, trošku nepřesnosti v popisu... Osobní prohlídka časově neomezená, prolezl jsem to celý ca 3hod včetně zkušební jízdy. Bez problému. Majitel vyřídil dovozovou technickou a druhý den jsem si auto odvezl. Vše naprosto dle dohody. Děkuji :-)

Martin M

Auto jsme si vybrali na internetu. Fotky byly kvalitně pořízeny. Následně jsem volal na číslo uvedené na stránkách autobazaru, kde mi telefon zvedl sympatický pán a odpověděl mi na všechny mnou kladené otázky vybraného auta týkajících se. Domluvili jsme se že přijedeme na prohlídku, která taktéž dopadla dobře. Vždy, když kupujeme auto, bereme si s sebou našeho servisního technika- pan Šulc toto uvítal, s tím, že nemá co tajit, a že bude rád, když nám to technik potvrdí. Takže na druhý den jsme přijeli i s technikem, auto bylo dle předešlé domluvy skryto v garáži- toho času padal sníh. Pan Šulc nám zařídil technickou kontrolu a přezul na zimní obutí. Opravdu příjemný přístup :-) takže za nás 100% spokojenost, můžeme jen doporučit.

Klára Fojtů

 Dne 13.11. jsem v autobazaru Autogratis zakoupila vůz škoda Fabia. S panem majitelem  Danielem Šulcem byla hned od první chvíle naprosto skvělá, profesionální domluva. Auto mně rezervoval a koupě, upozorňuji mimo pracovní dobu, proběhla k mé spokojenosti. Dnes jsem pana majitele oslovila ohledně převodu vozidla, jelikož v Praze jsem na registru vozidel narazila na neochotu, byrokracii atd. Opět k mé spokojenosti pan Šulc velmi ochotně poradil. Na závěr, vzhledem k mým zkušenostem z jiných autobazarů tento bazar vřele doporučuji. Jsou ochotní, profesionální. Tímto panu majiteli ještě jednou moc děkuji. Klára Fojtů

DANIEL ŠULC

 DOBRÝ DEN,JAKO MAJITEL ZMÍNĚNÉHO AUTOBAZARU JSEM NUCEN REAGOVAT NA KOMICKOU RECENZI V "POLSKÉM" JAZYCE.NIC MÉNĚ RECENZI PSALA BÝVALÁ PŘÍTELKYNĚ NAŠEHO ŠIKOVNÉHO BRIGÁDNÍKA A PROSIM VŠECHNY KDO JSTE JÍ ČETLY,NEBERTE JÍ VÁŽNĚ!!S PŘÁNÍM HEZKÉHO DNE ŠULC DANIEL

Mikolaj Pawlak

przy umowie proponuje wpisac mniejsza cene niz w rezultacie placicie okrada Panstwo na podatkach .......a Auta to wraki....sprowadzane od Polaka z niemiec jest to moj dobry kolega takze wiemco ma sa gownaa nie auta.Zal .....a nie bazar....

Andrej Blahuta

 S p. Šulcem byla VÝBORNÁ komunikace, vše podle domluvy!

 
Auto mi zarezervoval, umyl a já nepřijel – to je tak když jste odkázaní na cizí odvoz. Naštěstí p. Šulc měl velké pochopení a auto připravil i na další den. Ihned jsme se byli projet. S autem p. Šulc předvedl, co umí a v jakém stavu je motor, řadička, spojka, brzdy, tlumiče (!). Nebal se vymést největší kanály, co tam byly a pověděl mi o autě vše co věděl. Hlavně byl měněn tachometr a rozvody. Poté jsem auto sám vyzkoušel a ihned mi sedlo do ruky. Reagovalo, jak mělo, žádné závažné problémy o kterých jsem se dočetl na fórech.  Auto trochu zakolísalo po projížďce na volnoběhu, ale po dolití benzínu bylo vše ok (jelo na rezervu). Auto již používám nějakých pár měsíců a musím říct, že jsem velice spokojený! V zimě nastartovalo každý den! Občas se zakuckalo a „tempovalo“, ale to je typická závada benzinových Fordu – nic vážného. Kdo má, zná. :) Kupoval jsem auto z roku 2004, tak jsem nečekal žádnou leštěnku. Auto je ve výborném stavu, neprorezlé, nic nebouchá, neklepe, vše šlape jak má. Samozřejmě se objevilo pár „dětských“ nemocí, ale co byste od starého auta očekávali. Výměna svíček, kabelů, oleje, filtrů, vyčištění klapky, ventilu a auto jede jako nové! Teď mě čekají zadní brzdy, ale na odpis nejsou, jenom jezdím svižněji a chci mít vetší jistotu. :) Pan Šulc mi navíc poslal nový vlnovec. To byla vlastně jediná „vážnější“ příhoda, protože zreznul uprostřed výfuk po čtyřech dnech „drandění“ a odpojil se – kravál jak blázen (ST170 :D), naštěstí vše drželo a nic neupadlo – svařili mi to za 200kč na místě a vlnovec označily na brzkou výměnu. 
 
Mohu Autogratis.cz jedině doporučit, udělal jsem si projížďku z Kladna a stálo to za to! Další auto si určitě, půjdu pořídit k p. Šulcovi! :)
 
P.S. Nyní budeme přítelkyni pořizovat nový vůz. Už teď víme, že bude z Vašeho autobazaru, pane Šulc, těšíme se na návštěvu!

jiri vavra

Dobrý den,v u 20.5.2017 jsem se byl kouknout na škodu octavii 1 4x4 a po shlédnutí hned pár věcí nesedělo a to např:km,kw,emisní norma a stav a prý za vše muže brigádnice, která dává inzeráty do web. Ani, když jsem je upozornil na tyto špatné údaje, nebyli schopni je dodnes opravit na webu. Takže, hlavně než koupíte tak pořádně prohlídnout!!!!!!

Zdenek Král

Důrazně varuji před tímto autobazarem! Polopravdy, lži, podvody! Majitel pan Šulc je navíc úlisný cholerik, propukající v záchvaty hulvátského vzteku, pokud má pocit, že na jejich podvod neskočíte. Zakoupili jsme zde Fabii combi. Již v internetové nabídce bylo 5 zavádějících údajů, což vysvětlili tím, že nabídku zpracovala brigádnice. Bohužel nás to neodradilo. Byli jsme v časové tísni a ukvapeně jsme podepsali smlouvu. Ta  dle právnického posudku odporuje jednoznačně dobrým mravům.Na autě se krátce po koupi objevilo postupně 17!!! závad, z toho minimálně 3, které činily vůz nezpůsobilým silničního provozu! Nedojeli jsme ani z Boleslavi do Prahy, musela nás odvézt odtahovka.Náklady na zprovoznění a příprava na STK překročily u auta za 55tis.Kč částku 25tis.Kč! Žádali jsme slevu, sdělili, že ji projednají s majitelem, jenž k nim dal auto do komisního prodeje. Proto také nemají o autě bližší informace. Pan Šulc dokonce sdělil, kdy bude s majitelem jednat. Poté se ozve. Nestalo se, proto jsem se s původním majitelem skontaktoval sám a zjistil jsem, že Šulc po celý čas lhal. Vůbec se neznali. Ukázalo se, že auto prodělalo čelní náraz a bylo poté zakoupeno v aukci pojišťovny coby nepojízdný vrak za 18 tis. korun. Většina poškození nebyla odstraněna, pouze zamaskována. Po jednom ze záchvatů zuřivosti pak přestal Daniel Šulc komunikovat. Obrázek si udělejte sami. A bazaru Autogratis se ve vlastním zájmu ob,loukem vyhněte!

Antonin Cernik

 Skvělé jednání mne velice potěšilo již půl druhým rokem jezdím spokojeny a bez nutných investic. Pan Šulc mne se vším obeznámil a se zaručením se že zařídí přihlášení a veškeré papíry tak se stalo. Do 2dnů jsem jen přišel a jezdil. Můžu jen doporučit super :-)

Vítězslav Adamíček Adamíček

 Rád bych se podělil o zkušenost s autobazarem Autogratis s.r.o. jejímž majitelem a jednatelem je pan Daniel Šulc a bazar se nachází v Mladé Boleslavi.

Kdo nechce číst celý článek, zde je shrnutí: autobazaru Autogratis s.r.o. a panu Šulcovi, se při koupi auta vyhněte obrovským obloukem, autobazar MonteCarlo s Čtvrtničkem je asi nejtrefnější přirovnání.

 

V autobazaru jsem koupil Volkswagen Sharan 1.9tdi, r.v.2003, který mne mezi inzeráty zaujal svou cenou 89999 Kč najetými kilometry 194tkm, původem z Německa (po prvním majiteli), ale hlavně informací, že je v autě absolutně nová spojka s dvouhmotným setrvačníkem (což bývá velká slabina těchto motorů a nákladná výměna), kterou nechal dělat sám pan majitel autobazaru. Vyrazil jsem do Mladé Boleslavi, kde jsme se potkali s panem Šulcem, který na první pohled vystupoval solidně, k autu dal potřebné informace a nechal dostatek času na prohlídku i projížďku. Samozřejmě, že auto mělo své chyby, ale nečekal jsem žádný zázrak..potřeboval jsem auto do práce a na převoz lidí. Už při projížďce jsem upozorňoval, že se mi zdá spojka tuhá, ale byl jsem opět ujištěn, že je vše nové (jak bylo uvedeno v inzerátu) a že to bude asi seřízením. Vyzkoušel tedy podřadit a přidat plyn v nizkých otáčkách, abych zjistil jestli se nezačne setrvačník škubat, ale nic. (Měl jsem Škodu Octavii 1.9TDi a když mi odcházel setrvačník auto se v nízkých otáčkách a přidaném plynu začalo třepat jak setrvačník nestíhal vyvažovat).

Po projížďce a kontrole papírů jsme si plácli, já zaplati a s autem odjel.

Hned druhý den jsem byl domluven v autorizovaném servise na prohlídce a odstranění malých vad  a nedostatků, abych mohl následně vůz dovézt na STK a nechat si vystavit české papíry.

Při předávání vozu do autoservisu jsem upozornil na tuhou spojku, ale podotknul jsem, že je nová i se setrvačníkem.

Druhý den mi volal manažer servisu s informacemi o potřebných opravách a až na pár silenbloků, prasklou žárovku, rozbitou vaničku na ostřikovače bylo auto celkově ve velice slušném stavu.Tím však má radost skončila, neboť ihned po těch drobnostech mi sdělil, že spojka ani setrvačník nové rozhodně nejsou a brzy budou potřebovat výměnu. 

Docela v šoku jsem volal panu Šulcovi, který se zdál být překvapený touto informací stejně jako já a slíbil, že celou věc pozjišťuje a pořeší.

Druhý den mi volal s tím, že autoservis, se kterým dlouhodobě spolupracuje a měl provést výměnu spojky ho podvedl a místo nových věcí tam dal ojeté v domění, že to vydrží. Chtěl, abych zavolal do daného servisu a vyřešil si s nimi nápravu, že oni si auto odvezou a opraví to. Na to jsem nechtěl přistoupit s konstatováním, že jim nevěřím, protože když podvedli jednou nebudou mít problém to udělat znovu. 

Také jsem pana Šulce upozornil (stále v klidu), že to je jeho problém a jediný s kým to budu řešit je on. Domluvili jsem se tedy na řešení: pan Šulc koupí novou spojku a setrvačník, vše mi obratem pošle kurýrem a já si zařídím výměnu. Pan Šulc mne poprosil o strpení, že se mi ještě ten den ozve. Ten den se již neozval a tak jsem mu zavolal druhý den ráno, kdy mi sdělil, že to stále řeší a ať mu dám čas do večera, že se mi zavolá.

Opět se tak nestalo a tak jsem volal druhý den kolem oběda zase já. Po třetím pokusu mi telefón nakonec zvednul s tím, že se omlouvá, ale, že kolem toho běhá a zařizuje, a že to není tak jednoduché a aby to mohl vyřešit potřebuje VIN vozu. Podotknul jsem, že přece VIN vozu má ve smlouvě o prodeji, tak proč si ho neopíše. Pan Šulc mi odpověděl, že už je v prodejně autodílu a objednává novou spojku a setrvačník, aby mi ho mohl obratem poslat.
Jak se říká, ryba smrdí od hlavy a tady ta už zapáchala řádně, nicméně jsem mu VIN poslal sms-kou.

Uběhnul další den a pan Šulc opět nevolal, moje nervy už pomalu začínaly pracovat, ale ještě stále v klidu jsem volal já. Pan Šulc zase začal výmluvami a omluvami, že spojku má, ale setvračník prý není nikde k sehnání a jaký je to problém. V té chvíli jsem už toho měl opravdu dost a vysvětlil jsem mu, že na internetu je daný setrvačník k dostání v několika prodejnách tak ať si přestane vymýšlet neustálé výmluvy. V té chvíli se pan Šulc konečně projevil začal na mě do telefónu ječet a sdělil mi, že defacto auto při předání bylo v pořádku a tím to pro něj končí a ať si ho dám klidně k soudu, že mu je to jedno a položil mi telefón, který už nezvedl.
Takže místo toho, abych autem jezdil mi nezbývá nic jiného, než vše zdlouhavě začít řešit přes právníka.