Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Lorenc

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 2

 recenze

Daniel Fotr

 U tohoto prodejce již nikdy :) Koupil jsem auto s tím, že je ve výborném stavu.. Po měsíci a cca 800 najetých Km se ukázala vadná spojka - po dohodě s prodejcem jsem měl nechat v autorizovaném servisu Škoda zjistit, co je za problém. Po zjištění mi pan Lorenc sdělil, že mám smůlu, že mi opravu stejně nezaplatí. Po dalších 1500 km odešla převodovka. Výborný prodejce, který reklamaci nikdy neuzná, ani když člověk najede s autem pár kilometrů.

 

František Novotný

Už nikdy u tohoto autobazaru pod šmejdem Lorencem. Kupovali jsme zde Renault Kangoo 1.2 16V. Dle popisu v inzerátu nebourané, podle fotografie v dobrém stavu, bez zjevných závad. Pozvání bylo domluveno na odpolední hodinu, zřejmě aby nebylo čas na důkladnou prohlídku.

Už při cestě zpět domů se mi ta jízda nějak nelíbila. Vynechával motor při delším stáním kolísaly otáčky. Po násled né návštěvě servisu se problémy začali vršit –vynechávání motoru, kolísání otáček volnoběhu bylo potvrzeno, vadné airbagy, vytrhané kabely od reproduktorů, zasekávání postraních posuvných dveří, na podvozku bylo zjištěny plno závad od čepu řízení, manžet poloos, lambdy sondy, katalyzátoru a další věci, jejiž opravu jsem musel uhradit cca 15000kč.

O celém technickém stavu jsem informoval šmejda Lorence, ten se jen vymlouval na kupní smlouvu a na podpis.