Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar Klimkovice

U Zahrádek 93 Klimkovice 74283hodnocení: 3.19hodnotilo: 73celkem recenzí: 5

 recenze

Karel Sedlo

 Strašné - inzerovaný vůz, který jsem poptal, tak mi ten šulin co tam sedí na tel. 604 564 898 vypráví od začátku února, jak auto bude za tři dni. Hned vám zavolám, zítra vám zavolám, odpoledne vám zavolám a bla bla bla - NIC. volám sám jako zakázník. Jsem znechucen a od tohoto bazaru, který ke svým zákazníků přistupuje takto si rozhodně nic nekoupím! Pán by měl změnit medikaci nebo ošetřujícího lékaře, pokud se domnívá, že takto se podniká.

Petra Rapčanová

 Dobrý den, prosím zákazníky tohoto autobazaru, kteří měli s tímto autobazarem špatné zkušenosti, aby se mi ozvali na telefon 722066615 nebo na email 004peta@seznam.cz. V případě, že by byli ochotni nám pomoci svými výpověďmi u soudu, či se k nám přidat v žalovaní výše uvedeného autobazaru. Předem děkuji za ochotu. Rapčanová

Petr Hlavna

Zakoupil jsem v  červenci vůz ¨peugeot 206!Vše proběhlo v naprostém pořádku a taková ochota a informace by mohly závidět i značkové servisy.Mám záruku,starají se mi i o servis,dokonce i o přezutí a obutí!Samozdřejmostí je i jejich servisní knížka.Po čtyřech měsících mi odešel ventilátor topení.Do 24 hod.mi ho vymněnili za nový a když jsem chtěl zaplatit tak peníze nechtěli.Dali k dispozici i náhradní vůz.Po doporučení kamarádovi(který si taky koupil vůz) slyším chválu i od něho!Můžu všem jen vřele doporučit!!!Hlavna Petr

Jirka Málek

Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit o velmi špatnou zkušenost s autobazarem Klimkovice, resp. s jeho, asi majitelem, Alešem Lukaščíkem. Nejsem žádný chronický stěžovatel a velice nerad někam píši recenze, stížnosti apod. To co jsem však dnes prožil v tomto autobazaru, budu zřejmě ještě hodně dlouho rozdýchávat a chtěl bych Výs před nákupem auta velice varovat. Vyhlédl jsem si automobil Peugeot 2008 (r.v.2017) 28 800 km ve velmi slušné výbavě (dovoz Francie) za neuvěřitelných 299000 Kč. Pořizovací cena nového vozu musela být tak něco kolem 480 000 Kč. Domluvil jsem si tedy na určitý den prohlídku vozu, s případnou koupí. Schůzka byla domluvena minimálně 24 hodin dopředu a prý nebude problém. Do telefonu jsem slečně, která v autobazaru pracuje asi jako zaměstnanec, který však neví vůbec nic a je odkázána na svého diktátora, oznámil, že dorazím něco mezi 14 a 15 hodinou. (těžko se čas plánuje vzhledem ke vzdálenosti cca 200 km a silnému provozu), aby bylo auto nachystáno k prohlídce. Ve 14.35 hod. jsme byli na místě, avšak asistentka nám oznámila, že šéf odjel a vrátí se asi za chvilku. Dobře, řekli jsme, že se zatím půjdeme ven podívat na námi vyhlédnuté auto. Asistentka souhlasila, ale ani netušila, že toto auto v bazaru ani není. Tak prý s ním asi jel šéf na vyčištění (se skoro novým autem?) Trvalo to přesně 45 minut a když se vrátil, dělal jako bysme mu byli na obtíž (málem nás ani nepozdravil) a ať prý vydržíme ještě půl hodiny, že se auto stále čistí a že dotyčný má jenom jedny ruce a další bláboly. (vše ale oznamoval velmi arogantním způsobem)Abych to ale zkrátil, po dvouhodinovém, nekonečném čekání dorazilo auto do bazaru. Myslel jsem si tedy, že konečně provedu nějakou prohlídku vozu, ale ejhle, majitel na mé otázky nereagoval a že prý dnes ještě ani neobědval a že se tedy jde najíst.Odešel si do svého auta pro pár rohlíků se salámem a odebral se do své kanceláře, aniž by mu vadilo, že jsme přijeli na domluvenou schůzku. Prosil jsem ho, ať mi něco k tomuto vozu řekne, ale on ani nereagoval a prý ať ho nechám laskavě najíst. Čas ubíhal a stále se nic nedělo. Oznámil jsem mu tedy, že již čekat nebudu a on, že mu to prý nevadí, že když nekoupím já, koupí určitě velice rychle někdo jiný. To už jsem byl rozhodnutý, že od tohoto člověka auto snad už jenom z principu koupit nemohu, přesto jsem si ale Peugeota prohlédl. Nejsem žádný odborník, ale to, co jsem ihned viděl, by musela odhalit snad i slepá důchodkyně. Auto bylo neodborně opraveno po čelním střetu. Poslední má otázka na majitele tedy zněla, zda bylo auto bouráno a on vyhýbavým způsobem odpověděl, že auto nepřivezl on, ale někdo jiný a jestli prý to bylo naboráno a opraveno ve Francii, tak to neví, ale jemu ho prý dovezli v pořádku. Bláboly, bláboly, bláboly. Těžko by se někdo ve Francii zabýval opravou automobilu, aby ho následně mohl prodat do zahraničí. To už mi však došla veškšerá trpělivost, nastartoval svůj automobil a prchal honem rychle pryč.

Jak jsem v úvodu mého hodnocení uvedl, nejsem žádný pisálek a notorický stěžovatel, ale beru zde snad za občanskou povinnost vás varovat před takovýmto tzv. podnikatelem a šetřit váš čas a peníze.

Proto prosím důrazně před nákupem automobilu u tohoto prodejce velice varuji.

Pavel Novelický

 Včera jsem navštívil výše jmenovaný autobazar s úmyslem zakoupení užitkového vozu. Ptám se prodavače, který obsluhoval jiného zákazníka ,, Kde máte uvedené ceny, žádné nevidím?" odpověď ,, Uvnitř ve vozech na sedadle!"  První mnou ohlížený vůz nebyl vůbec označen cenou. Dotázal jsem se prodavače proč není na voze uvedena cena - odpověď ,,stane se" . Druhý vůz měl popis s cenovkou pohozený na sedadle, ale přeložený tudíž ho nebylo možno číst. Znovu se ptám prodavače a jeho odpověď mě zaskočila - ,, To máte smůlu". Třetí můj dotaz ,, To jsou všechny užitkové vozy které tady máte?" odpověď ,,Ano" !. Tak mu povídám : Na netu ale inzerujete vůz který tu není !!" Odpověď ,,Ten je na dolním uložišti", Tak mu povídám zda si ze mě dělá legraci a on odpovídá : ,, Přišel jste se hádat nebo nakupovat!" Jdu se podívat na to dolní uložiště - areál uzamčený. To už nevydržela ani moje velice klidná žena a povídá mi : ,, Tak tady bych si auto v žádném případě nekoupila!!" Když jsem přicházel ke svému vozu, stál vedle mě další zákazník a slyšel jak se o tom se ženou bavíme a povídá : ,, Já jsem velmi klidný člověk, ale tomu prodavači jsem chtěl jednu natáhnout" - to hovoří za vše. Pokud máte obrovskou trpělivost tak možná uspějete, pokud ne, tak Vám autobazar nedoporučuji navštívit!