Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Tip Auto

Pobočka Popovice Popovice 390 686 04, Pobočka Spytihněv 687 04 Spytihněvhodnocení: 3.77hodnotilo: 631celkem recenzí: 5

 recenze

Karel Zimmermann

 Upozorňujeme všechny zákazníky a uživatele tohoto odkazu na recenzi autobazaru Tip Auto pobočka Spytihněv, ža tento autobazar již asi od roku 2010 nevlastní společnost TIP Auto s.r.o. a tudíž recenze s odkazem na vyhledání odkazu na Autobazar Spytihněv  NENÍ PRAVDIVÁ. Autobazar od roku 2010 provozuje úplně jiný vlastník pan Zimmermann Karel, který tuto provozovnu od společnosti Tip Auto s.r.o. odkoupil a provozuje. Recenze je starého data a měla by být odstraněna. 

Karel Zimmermann telf. 602517345

 

...paní Wilimová, nebude tak náhodou Váš kladný komentář ovlivněn osobní znalostí jednatele tohoto bazaru/opravny, popř. někoho z rodinných příslušníků?? Věřím, že ano....ne nadarmo se říká, že kamaráda podvedete jen jednou. Vám teda gratuluju ke kladné zkušenosti, jste asi jedna z mála

Jitka Wilimová

Dobrý den,

já mám jen kladné zkušenosti. Po mé nehodě s dvouma dětma v autě jsem byla hodně otřesena, firma Tip auto ihned přijeli s náhradním autem a vše za mě vyřídili. Oprava mého auta byla rychlá a v naprostém pořádku. Firmu mohu jen doporučit.

Ondra Janoška

jsem nucen na vaši firmu Tip auto podat tr.oznameni

Pavel Rachůnek

Pozor!Tip-Auto s.r.o. Popovice & www.resenidopravninehody.cz

 

Na tyto dvě firmy si dávejte velký pozor. Ať už zde auto nakupujete nebo si ho zde po nehodě necháváte opravit. Já sem si zde nechal opravit vozidlo. Nicméně tato firma míé vozidlo poškodila a výrazně znehodnotila jejich opravou. Bočnice, která byla likvidátorem označena na výměnu, tato firma (Milan Kaštánek majitel) bočnici jen zakitovala, přelakovala a vyfakturovala na pojišťovnu jako novou. A takových dílů je více a samozřejmě figurují ve faktuře...naprosto jasné podvodné jednání. Zajímá se o ně kriminální policie a doufejme, že budou řádně potrestáni v mezích zákona!