Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Jarov

hodnocení: 3.15hodnotilo: 468celkem recenzí: 17

 recenze

Zdenka Nabors

Vynikající přístup, jaký se hned tak dnes nevidí!
Byla jsem zde velmi spokojena s osobním, lidským a velmi profesionálním přístupem pana technika ve výkupu p. Stepiče. V autobazaru Auto Jarov, s.r.o. jsem prodala ojetý vůz značky Honda a na základě mé spokojenosti, velmi ráda tuto společnost každému doporučuji, já sama se zde ráda opět kdykoliv vrátím, protože jsem se mohla přesvědčit, že zde jsou skuteční profesionálové.

Petr Vodák

 Koupil jsem zde vůz v květnu 2022 rok výroby 2016 nájezd 65tkm inzerováno jako prověřený vůz v programu Das welt. 3 měsíce od prodeje při nájezdu 65tis km byla nalezena přidřená převodovka, hučící klimakompresor , porucha čerpadla ad-blue, a nefunkční stahovačka oken.  Přičemž Vaše řešení a přístup byl otřesný. Po tom co jsem odmítl vrácení peněz za vůz, proběhla oprava některých závad ( ostatní již nebyly uznány protože jsem je uplatňoval dodatečně po konzultaci s autorizovaným servisem, nicméně stále v zákonné půlroční  lhůtě) kde vrchol všeho byl, že mi bylo po více jak 3 měsících oprav vráceno auto s rozházenou geometrií a bylo mi sděleno, že tu si mám udělat na své náklady, že to není v servisním postupu od výrobce při montáži převodovky. Pokud budete mít štěstí na vůz který bude v pořádku tak asi bude vše ok, ale jakmile budete muset řešit nějaký problém, tak se Auto Jarov stará především o své finanční zájmy na úkor spokojenosti zákazníka. Speciálně vedoucí výkupu v pan Kubinec se mi zdá jako neschopný amatér, který si buď není schopen zajistit aby včas dostával od svých partnerů a podřízených relevantní informace nebo prostě jen mlží a lže a není schopen pravdivé a aktuální informace předávat zákazníkům a je z jeho chování a následných řešení cítit především zájem na ekonomickém prospěchu vlastním ( zkrátka aby  firma Auto Jarov z problému, který vznikl nedůsledným prověřením vozu co nejlevněji vybruslil) nenapadne je ani Vám za nějakou symbolickou cenu zapůjčit náhradní vozidlo, ani vám ho nevyčistí a předají ho špinavé a s rozházenou geometrií . Zkrátka neudělají nic navíc aby svoji nedůslednost odčinili. Udělají jen co musí aby Vám zavřeli pusu a aby se Vám nevyplatilo se pro zbylé prohřešky s nimi soudit. Za mne rozhodně nemohu doporučit .

Ondra Synek

Prodavaji bourane, havarovane auta... I kdyz davaji hezky vypis v jakem stavu vozidlo je, u jedneho auta doporcuji vymenit prevodovku, opravit/vymenit turbo a chteji 165000 za tenhle 10 let stare auto.

nevim jestli vsechni, ale mel zajem o 4 vozidlo, vsichni 4 vozidla byli opravovane ale podle CEBII skoda za 45-60 tisic.

AUTO JAROV

 Reakce na recenzi Marcela Žaludová:

 

 

Vážená paní Žaludová, 

společnost AUTO JAROV nabízí transparentní prodej ojetých vozů, který je navíc lustrován společností Cebia. Vůz, který jste si vyhlédla na internetu byl řádně prezentován v Zápisu o stavu motorového vozidla, jako celý po opravě a tyto informace by Vám byly sděleny, kdybyste navštívila nebo kontaktovala prodejnu ojetých vozidel. Společnost Cebia uvedla v srpnu 2020 ve svém prověření pouze výši oprav, až v průběhu září 2020, díky novým přístupům v evropské databázi, doplnila poznámku o ekonomické totální škodě, tj. škoda, která může být opravena. Samotné vyjádření společnosti Cebia, které máte ve svém emailu, potvrdilo to, že společnost AUTO JAROV neudělala ve svém popisu žádnou chybu. Vůz byl vždy před prodejem popisován jako po kompletní opravě karosérie. Tuto informaci se dozvěděl každý zájemce před koupí, která se i díky snaze nezatajovat informace v nedávné době uskutečnila. 

Tým AUTO JAROV

 

Marcela Žaludová

Prodávají totální havárky...nebýt cebie, tak jim člověk naletí...a to jsou v hodnocení, nejlepší...fakt HNUS

Marcela Žaludová

Prodávají totální bouračky, nebýt Cebie, tak jim člověk nalítne...a to se hodnotí, jako jeden z nejlepších autobazarů. Je to fakt hnus...

František Flinta

 Jana Zhnusena

 

 
 Přišli jsme zde utratit 322 tis. Pro někoho to je nic, pro nás to jsou velké peníze. Měli jsme vybrané auto a když jsme chtěli vidět technicky průkaz, tak nám bylo řečeno, ze nám ho můžou ukázat až v momentě, kdy jim přijdou peníze na účet a my budeme vlastníky vozu. Údajně to je z důvodu ochrany osobních údajů. Sice nám věřili, ze nechceme znát velikost bot původního majitele, ale i přesto nám technický průkaz neukázali. Takže v rámci GDPR  my si máme koupit auto, a pak my máme nést plnou zodpovědnost za všechny vady, které auto má. Tohleto jednání mi vyrazilo dech a už nikdy více. Připadali jsme si tam s manželem jako dva žebráci, kteří měli v batohu 322 tis v hotovosti.  
-----------------------------------------------------------------------------------
Paní Zhnusená, s auty mám poměrně velké zkušenosti (původ.automechanik) a velice si vybírám, jaké vouzidlo a  u koho bych jej koupil, mluvím o ojetém vozu. Pokud bych si nesl v báglu přes 300tis., rozhodně bych neudělal takovou hovadinu, že bych si koupil za tu cenu ojeté auto, ale raději bych oželel výbavu, a koupil si auto nové, klidně nižší kategorie i s menší výbavou, což jsem již několikrát udělal. Proč? 4 roky klidu od STK, několikaletá záruka na vše a mám klídek. Doporučuji Vám to samé....

Karel Novák

 Auto Jarov nedoporučuji. Volal jsem tam,  že mě zajímá jedno vozidlo a tázal jsem se , zda bylo bourané, lakované či měněné nějaké díly. Prodejcem mi bylo sděleno,  že ne. Tak jsem jim rekl, ze se druhy den přijedu na auto podivat,  ale I přesto jsem si druhý den ověřoval přes Cebii,  zda je tvrzení prodejce skutečně pravdivé.... a ejhle, bouraný a oprava té nehody 25 000 kč!! Tak jsem jim do Jarova zavolal a řekl jsem jim, jak je možné,  že mi nějaký prodejce řekne,  že to bourané není a pak to později zjistím přes Cebii,  když se  Auto Jarov skoro u každého auta vychloubá,  že se jedná o prověřeny, nebourany, ojety vůz s certifikatem Cebia?  Když mají to auto s certifikatem od Cebie , tak jim skutečnost,  že to auto bylo bourané musela být známá,  tudíž mi to zatajili!!! Odpověď prodejce byla ubohá  - "nevím s kym jste včéra mluvil, a co vam řekl,  ale ja se do popisku k autu nedíval" 

Tomáš Kopfmann

Vcelku dobá zkušenost. Profesionální jednání prodejců. Kupoval jsem 10 roků starou oktávku Tour. Poslední, výběhový model legendární jedničkové oktávky. Vůz jsem zaplatil, najel s ním cca 300 km a objevila se skrytá závada. Bez problémů mi uznali reklamaci a ve vlastní režii vůz opravili. Pokud bych znovu kupoval ojeté auto, znovu bych je navštívil. Vyplatí se dát cca o 10 000 víc, na Jarově za auto, které je relativně v pořádku a má uvedený seznam případných závad. Lepší než kupovat auto v nějakém jiném velkém nejmenovaném autobazaru, kde se k relamacím stavějí zády. Auto Jarov docela doporučuji. 

Jana Zhnusena

 

 
 Přišli jsme zde utratit 322 tis. Pro někoho to je nic, pro nás to jsou velké peníze. Měli jsme vybrané auto a když jsme chtěli vidět technicky průkaz, tak nám bylo řečeno, ze nám ho můžou ukázat až v momentě, kdy jim přijdou peníze na účet a my budeme vlastníky vozu. Údajně to je z důvodu ochrany osobních údajů. Sice nám věřili, ze nechceme znát velikost bot původního majitele, ale i přesto nám technický průkaz neukázali. Takže v rámci GDPR  my si máme koupit auto, a pak my máme nést plnou zodpovědnost za všechny vady, které auto má. Tohleto jednání mi vyrazilo dech a už nikdy více. Připadali jsme si tam s manželem jako dva žebráci, kteří měli v batohu 322 tis v hotovosti.  

Jiří Pospíšil

Koupili jsme v Auto Jarov Kunratice roční vůz Š Octavia, přístup prodejců hodnotím na jedničku, osobně jsem jednal s panem Vašíčkem a Vojtěchem, mohu jedině doporučit, solidní a profesionální jednání, na prohlídku vozu nám byl poskytnut čas dle potřeby, vše předvedeno, bez problémů poskytnuta dostatečně dlouhá zkušební jízda s vozidlem, rychlé vyřízení prodeje, zařízení přepisu. Do Auto Jarov jsem jel na doporučení známého a dobře jsem udělal. 

Dušan Tripal

 Koupili jsme si v tomto bazaru auto v programu Škoda plus.Na tachometru mělo něco málo přes 80 000 km.Osobně jsme se ptali,zda nemůže být stočený tachometr.Byli jsme ujištěni,že ne ,protože je to jejich firemní auto.

Když nám to náš automechanik dal na diagnostiku,ukázalo mu to 208 000.

Takže příště si raději koupíme auto nové.

Vojtěch R

Velmi dobrá zkušenost, prodejce ochotný, ale ne dotěrný.. Auto projeto s vlastním technikem, byla i možnost prohlédnout na zvedáku... Po cca týdnu uznána i skrytá vada (tempomat), která byla zdarma odstraněna.. Na autě najeto zatím 1500 km a kromě výměny oleje, filtrů, geometrie a drobných oprav na rádiu zatím OK. Příště pravděpodobně znovu zde i za cenu vyšší ceny vozů a většího nájezdu v porovnání s konkurencí...

Petr P

Spoléhal jsem na to, že když bazar prodává auta v programu Škoda, tak to něco znamená. Vůz nebyl "Škoda plus", pouze "prověřené vozy". Cebia, pokud se nemýlím, byla 3*.

Při prohlídce jsme si všimli zaseknutého zamykání zadních dveří - byli jsme ujištěni, že bude opraveno. Po cca týdnu jsme se stavili podruhé, vůz předvedl pouze prodejce, nenabídl možnost si jej vyzkoušet osobně - pouze jsme jeli jako spolujezdci. Zadní dveře stále byly zaseknuté, prý opraví. Auto jsme se rozhodli zakoupit. V den podepsání smlouvy bylo oznámeno, že dveře byly celou dobu uváděny jako závada a proto ji budeme muset uhradit, pokud o ni stojíme - v informacích o stavu vozu přitom nebylo o závadě ani slovo, pouze při předání smlouvy nám dali papír s ručně dopsaným na straně "zablokované zadní pravé dveře" a razítko - prý to zapomněl zadat servisák při přebírání vozu do systému a jen to tam napsal ručně. Zda to je pravda, zvažte sami - každopádně toto jsme se dozvěděli až po zaplacení automobilu a při jeho samotném převzetí, kdy prostor na dohadování už moc není. Odjeli jsme s vozem domů a co jsem při kontrole provozních kapalin nezjistil (jsem naprostý amatér, první vůz) - bylo ve voze nezvykle málo chladící kapaliny a při bližší kontrole jsem zjistil, že senzor chladící kapaliny byl jen nastrčený a uvnitř byl kus drátu, aby byl obvod sepnutý a nerozsvítila se kontrolka. Takže zpět do autobazaru, kde se zjistilo, že je špatné těsnění pod hlavou válce a uniká olej do chladící kapaliny (což se dalo poznat, protože olej byl v chladící kapalině a nádrž na kapalinu šedá tak, že nešla vidět hlavina kapaliny) - ale to mi jako amatérovi nedošlo, že je něco špatně. Takže prý auto do 3 dnů opravené - dobrá. Po 4 dnech jsme pro auto přijeli - auto stále hotové nebylo, detaily si bohužel nepamatuju, ale nakonec se ještě zjistilo, že je špatný alternátor, takže jej bylo potřeba převinout. Suma sumárum nám auto v servisu stálo asi týden, spíše déle? Takže cestu přes půl republiky jsme na poslední chvíli museli absolvovat se štěňátkem vlakem (děkujeme!). Při převzetí vozu jsme po ujetí pár metrů zjistlili, že nám tam nechali jen rezervu v nádrži, takže zpět do servisu, jestli vážně jim necháme auto na opravu s půl nádrží a oni nám ho vrátí s blikající rezervou. Dotankovali tedy přesně půlku nádrže a naschle. A jedna perlička - v rámci opravy nám vyněnili (asi) 2 žárovky, na což nezapomněli upozornit, jak to bylo od nich ušlechtilé (pravdivost výroku nemohu potvrdit, ale sám jsem světla kontroloval v rámci kontroly po koupi a musel jsem vyměnit brzdové světlo - prasklá žárovka, tak jestli praskly dodatečně, nebo jsem si jich nevšiml, nebo...?). A dveře? Samozřejmě stále zaseklé, takže to zbylo na nás. Na druhou stranu s reklamací těsnění pod hlavou válce nedělali problémy, byli vstřícní a alternátor sami po telefonu oznámili a nabídli opravu v rámci reklamace. Po dokončení reklamace jsem auto odvezl na Následovala kompletní revizi v servisu za cca 15000 Kč (neautorizovaný), dle názoru servisáka rozhodně auto nemá najeto 80.000 km, ale více - povolené rozvody, zmíněné těsnění pod hlavou válce a jiné).

Shrnutí: Už nikdy bych auto nekoupil bez cebia 5*, mám pocit, že právě chyběla hvězdička za nemožnost ověření ve všech databázích leasingových firem a jedna pro neúplnou historii nájezdu - bylo možné ověřit pouze většinu. Nechci zde hypotetizovat o tom, zda se jednalo o podvod a na čí straně, pokud to ale podvod nebyl, tak selhala zásadním způsobem vstupní kontrola - nezapsané zaseknuté dveře v systému, špatné těsnění pod hlavou válce a nádrž na chladící kapalinu od oleje že si toho prodejce při reklamaci všiml hned, vadný alternátor. Oceňuji vstřícné vyřešení reklamace a oznámení vady alternátoru a opravení v rámci jedné reklamace. Hypotézy o tom, kolik má auto skutečně najeto nechávám na čtenáři, ale s cebia 3* už bych auto podruhé nekoupil.

Závěrem poslední zajímavost - zatímco jeden prodejce mi nabídl slevu na (jiný) vůz, protože jsem zaměsnancem firmy, která má domluvené v auto jarov slevy pro zaměnstnance - respektive že se uvidí, ale třeba 2-3 tis. by bylo možné slevit (vůz za 80000 Kč), tak druhý prodejce (původní vůz prodali než jsme stihli zkušební jízdu) možnost jakékoliv slevy ihned vyloučil. Takže je to hodně i o tom, na jakého prodejce narazíte, ten druhý pěl samou chválu na vůz a jak to dopadlo...a poslední zajímavost - byli jsme na převzetí reklamovaného vozu domluveni na určitý čas, prodejce ale přijel asi s hodinvým zpožděním, aniž by se předem omluvil a nikdo jiný s námi nebyl ochoten reklamaci řešit - že to prý musí udělat ten, co to auto prodal.

PV PV

Neutrální zkušenost. Rok 2012 jsme v Auto Jarov koupili pro bratra Octavii 2 s motorem 1,9TDI, 94000 najeto, nehavarovaná, pouze lehce poškozená střecha. Km seděly, auto opravdu nebourané bylo. Jezdí spolehlivě dodnes.

Po roce a půl jsem přišel a zajímal se o Passat B6. Byl v programu Daswelt, za překvapivě dobrou cenu (méně než podobně stará a hůř vybavená Octavia), najeto 100 000 km, chiptuning původního 1,9TDI 77kW. Při zkušební jízdě silná masáž ke koupi, ale auto zoufale nejelo. Na 1,9TDI mám najety statisíce km, ale tohle auto nejelo ani jako nečipnuté. Nakonec smlouvání a pak vůz prodali někomu jinému.

Následně jsem se dotazoval na nehavarovaný dražší Passat B6 Variant v programu Daswelt, který se ale ukázal být havarovaný. Předek, bok i zadek auta po laku, motor rosící olej. Tím jsem s Passatem skončil a koupil jinde.

Naposledy jsme se byli podívat na Octavii 2 pro kamarádku a vybrali vůz s nájezdem lehce pod 100 000. Těsně před zkušební jízdou se ale prodejce přiznal k problému s řazením druhého rychlostního stupně. (u 100 000 km najeto a normálním zacházení nemyslitelné!!!) Následně opět masáž ke koupi a nabídnuta směšná sleva 5000 Kč z původních, tuším 180 000. (oprava dle mechanika šplhá až ke 30 000) Navrhnul jsem uvedení vozidla do řádného stavu přímo v jejich značkovém servisu, ale ukázalo se, že vůz je v komisi a jeho majitel s opravou - tedy financováním opravy nesouhlasí. Tak jsme nakonec koupili raději jinde. Podle mého názoru se pohoršili a zejména v programu Daswelt si udělali vlastní výklad.

 

Petr Jambor

V bazaru auta jarov jsem koupil již 3 vozy. Je to jeden z mála autobazarů, kde vám nelžou.

Jan Linhart

Rad bych se po nekolika navstevach ruznych autobazaru vcetne auto ESA a AZCARS podelil s veskrze pozitivni zkusenosti na autobazar na jarove. Prima vecne jednani, zadny velky med kolem ust, rekl bych v mire prilezitosti poskytnute samotnym zajemcem, tedy mnou, ochota spolupracovat, moznost nahlednout do firemni databaze oprav u skodovek je priam vec, moznost privest si vlasniho znalce a auto poskytnout na takrka neomezenou dobu na technickou prohlidku byt jen v miste bazaru, to vse nakonec vedlo k tomu, ze i samotna jednani o cene odpovidala provedenym testum a po dojednani podminek uz bylo ke koupi jen krucek a jelikoz jsem na aute za ctranct dni ujel 2500km, coz je sice nic, ale velke problemy by se asi jiz ukazaly, alespon pevne doufam, tak muzu rici, ze  jsem spokojeny. Predevsim, vse dali dohromady vceten odkupu meho auta na protiucet za cenu, ktera byal nejlepsi co mi kde nabidnuli, veskere papiry provedli a pripravili zatimco ja cetl noviny v kavarne a pokukoval po jinych autech a dalsich objektech zajmu, nakonec auto rovnou obratem i prihlasili a predtim provedli evidencni prohlidku. suma sumarum, za cca dve hodiny jsem odjel s jinym vozem kompletne prihlasenym s vyresenou administrativou. tak snad hodne km a vsem ostatnim doporucuji, budte opatrni a pramyslejte co a kde kupujete, vyplati se to.