Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Kučera

hodnocení: 3.79hodnotilo: 1893celkem recenzí: 98

 recenze

Martin Červíček

 Dobrý den,

jako většina lidí zde, i já musím důrazně varovat před tímto podvodníkem. Koupil jsem u něj vozidlo VW Touran s tím, že nebylo nikdy bouráno. Básledné komplikace při předávání vozu mne měly varovat. Bohužel jsem jim nedbal. Vozidlo bylo, jak se zjistilo posléze zásadně bouráno a byl poškozen motor a jeho příslušenství, což se zjistilo až po nějaké době v autoservise, když se toto začalo projevovat. Samozřejmě podvodník Kučera nebral telefon a nechával se zapírat. Jakékoli řešení poměrně složité.   

Při prodeji nabídl, že mi nec há udělat technickou..  Ta byla udělána v nedaleké stanici TK - která jak bylo zjištěno, patří jeho bratrovi. V servise mi řekli, že toto vozidlo v žádném případě techniockou kontrolou projít nemůže! 

Adéla Vymětalíková

 V roce 2009 jsem si koupila na úvěr v tomto bazaru toyotu RAV4 za 320 tis. Kč dovezenou z Francie. Úroková sazba u úvěru byla přes 30%, ze smlouvy se prakticky nedalo vyvázat (byly zde vysoké sankce za předčasné splacení). Již od počátku byly s autem problémy, opakovaně bylo v servisu (turbo, alternátor, vstřikovače, spojka, opakované problémy se vstřikováním nafty...). Bylo prodávané jako nehavarované, ale následně při kontrole laku se zjistilo, že tomu tak není. Mé trápení s tímto autem konečně po 11 letech zkončilo, koupila jsem si nové auto. Samozřejmě jinde. 

Michael Novák

 Otec zde (bohužel) koupil Hyundai SantaFe původem z Francie, což nás mělo varovat, protože o autě a jeho minulosti nezjistíte vůbec nic a na to to Kučera hraje. Auto bylo stočeno o více než sto tisíc km, přišlo se na to při opravě dvouhmoty v autocentru Hyundai. Tady auto určitě nekupovat, místní vědí, my už také. Hnus.

P L

 Lide chteji levna auta tak jim je tahle radoby firma umi zaridit,a to jakymkoliv zpusobem .... 

Podvodny podnikatel jiz od sameho zacatku sveho podnikani kde nejde o kvalitu ale o kšeft.V okoli je tento pan s podobou jisteho lesniho  zvirete dobre znam.Svou reklamu si buduje siroko daleko :-)))

A kladne recenze typu byli moc mili,dodali mi antenu,mame jiz treti auto,vse zaridili.... dyt to je do oci bijici.Ktery magor by si u tohodle zlodeje koupil vice nez jedno auto.Smutne je ze mu  neni blbe narizovat to svym zamestancum

 

Petra Rapčanová

 Dobrý den, prosím zákazníky tohoto autobazaru, kteří mají s tímto autobazarem špatné zkušenosti, aby se mi ozvali na číslo 722066615 nebo na email 004peta@seznam.cz. V případě, že budou ochotni podat výpověď soudu, či se k nám přidat. Předem děkuji. Rapčanová 

Dagmar Dittrichová

Pane Kučero (pod pseudonymem KS). O férovém jednání z vaší strany se může potencionálním kupcům jenom zdát. Před prodejem auta tvrdíte, že nejde o borané vozy - lžete. Pod fasádou naleštěného auta se schovávají vraky poskládané z částí různých aut jako lego. Nedáte si ani práci s tím, aby vámi použité a vyměněné součásti patřily k danému typu. Už jen smlouva o koupi, kterou necháváte kupujícím podepsat a ve které se podle vašich představ zbavujete veškeré odpovědnosti za vady na vozidle je nezákonná. Slibujete roční až dvouletou záruku, ale v případě reklamace se necháváte zapírat a neberete telefony.  V tu chvíli je  vaše údajně férové chování pryč.Tady nemluvíme o autech za 20 tisíc, protože to je částka,, která skutečně opdpovídá kvalitě vámi prodávaných aut. Vy tyhle vraky prodáváte bez skrupulí od 100 tis. nahoru. Stejně tak kontrola na STK, kterou zařizujete (na vlastní STK) by si zasloužila bližší kontrolu orgánů činných v trestním řízení.  Toto děláte  už několik let. takže nejde jen o nějaké nedorozumění nebo pochybení. Vaše "obchodní praktiky" hodnotí  Trestní zákoník jako podvod. A žádná vámi napsaná kladná recenze na tom nic nezmění.

K S

V Klimkovicích jsme kupovali vozidlo manželce v květnu roku 2019. Musím říct, že jednání mi přišlo férové, vady vozidla byly sděleny prodejcem ihned, nelhali. Vyřešili za nás přepis vozu vč. malého TP, nemuseli jsme nikam na úřad. Po dvou dnech jsem si všiml, že ve voze není anténa, tak mi ji bezplatně našroubovali zpátky. Zkušenost dobrá. Myslím, že dnes už nenajdete vyloženě špatný autobazar. Spíše je o lidech a Vašem očekávání. Někdo chce koupit za 20 tisíc korun vozidlo na 10 let a poté se rozčiluje, že koupil vrak. Takže za mě mohu doporučit, ale samozřejmě negarantuji, že si někdo nemůže koupit špatný vůz. Ale to už by si lidi měli prověřit sami.

Aleš Černý

Auto-Kučera a Autobazar-Klimkovice je pořád jedno a to samé. Navíc přibylo Vrakoviště-Kučera v Bílovci odkud se vybírají ty "nebourané auta" do Klimkovic. Lidi vzpamatujte se, ani jedna kladná recenze tady není pravdivá. Jsem z Bílovce a vidím co se tady děje.

Markéta Swaczynová Swaczynová

 Dobrý den,Auto Kučera jeden velký podvod. Nebudu se vyjadřovat k tomu,že nám prodal šrot. Ford c-max 2004 před 8lety auto už víc jak dva roky nemáme. Byly na něm stočné km. Stoprocentně po bouračce. Kazilio se co mohlo .Ale to bylo. Včera šok volali nám z PČR. Že jestli mám doklad o koupi a zaplacení vozu v hodnotě 189 000,-  Prej pan Kučera tvrdí ,že jsme nezaplatili!!! Už jste lidi viděli aby vás nechali odjet z bazaru bez zaplacení

Veronika Čtveráková

 Dobrý den.Já mám s autobazarem v Klimkovicích dobrou zkušenost.Před třemi lety jsem u nich koupila dacii sandero rok 2009 diesel.Samozřejmě jsem si vzala na bazar sebou bráchu který tomu rozumí úrčitě víc než já abych nekoupila zajíce v pytli -nechápu lidi kteří si auto pořádně neprolezou když ví že je ojeté a potom když se jim něco pokazí tak pláčou a bjehají po soudech , tohle by mne fakt nebavilo.Samozřejmě že jsem si před koupí vzala číslo karoserie a historii si ověřila před koupí-potom si myslím že je to taky absurdní , ale jsem jen ženská. Když mi to brácha pochválil a vysvětlil mi že servis mne tak i tak čeká ať mám klid,  historie v dacii pasovala,  tak jsem složila zálohu.O vše zbývající se mi postaral bazar takže jsem si za týden přišla pro auto přihlášené , pojištěné  a po dohodě  i s novým olejem a zimníma pneumatikama.   Auto mám dodnes a  dobře mi slouží.  Můj názor na ojeté auta je kladný ,ale myslím si že celé to je o tom ,že člověk musí být před koupí důsledný ne lajdák a dohánět chybu potom. V každém případě se při koupi dalšího auta až mi toto doslouží půjdu do tohoto bazaru znovu podívat.

S pozdravem Verča

Petr Szalbot

 Dobrý den ... nevím, jak bazar momentálně funguje - níže se píše, že ho obsadili  policejní zakuklenci - každopádně já se soudím ŠESTÝM rokem o auto s tachometrem přetočeným o 130 000km a neštítili se to hodit na starou paní, která si prý u nich objednala dovoz "malého auta" - což 407 SW určitě není, že ... Bohužel se jim povedlo u oné paní podepsat (až po žalobě a těsně před prvním stáním u soudu - do té doby to "nenašli") plnou moc k prodeji a tím se bazar vyhnul žalobě ... Paní to po uznání okresním soudem o její vině a odvolání "dotáhla" momentálně k insolvenci a Kučera si může mnout ruce ... Skvělý návod pro další podvodníky ... :-(

Jan Kolegar

 Před třemi lety jsem si z nabídky autobazaru Klimkovice vybral Nissana podle fotky v internetové nabídce.

Jednu sobotu po telefonické dohodě jsem přijel, uviděl Nissana naživo, projel se a líbil s mi. Jako protihodnotu jsem nabídl svoji Toyotu Rav 4 starou19 let. Dohodli jsme se na ceně Nissana i odečtu za Toyotu. Autobazar zařídil  technickou a evidenčku.

Další sobotu jsem přivezl peníze, auta jsme si vyměnili a já odjel. Všechno bylo skvěle připravené, takže jsem v Brně Nissana bez problémů přihlásil. Podotýkám, že šlo o dovoz  z Francie. Můj mechanik auto prolezl a konstatoval provotřídí stav, odpovídající deklarovaným 107 tis. km. dnes, 13.9. 2017 mám najeto 154 tis. bez závad, motor od výměny do výměny nebere olej. Takže skvělé.

Jediný mráček se vznáší nad tím, že v inzerátu na  intrnetu byl uveden jako 4x4. Chybička se vloudila. Mně to ale nevadilo, netrval jsem na tom, šlo mi  jen o auto s vysokou průchodnosti terénem. 

Jsem velmi spokojen.

 

 

f t

 Dobrý den,

Zakoupil jsem v tomto Autobazaru Klimkovice ojetý vůz Peugeot Partner Tepee 1,6D 68kW,  r.v.2011, dovoz F. Vůz byl opravdu krásný a dokonale připravený. Obsluha také a snad až příliš milá a nic nebyl problém. Toto je varování pro všechny, kteří by byť jen uvažovali zde zakoupit vůz. Nenechte se napálit tak, jako já!  Faktem, který mi měl být sdělen, že je nefunkční klimatizace, což mi zjistili v servisu při doplňování -zjištěn únik v chladiči klimatizace a kompresoru klimatizace (cca 15tis.kč za nové díly + práce) a našel jsem v kastlíku i záznam na papíře někoho od vás, že je nefunkční a sděleno mi to nebylo. Navíc jsem ve voze našel i doklad pojištění vozu z Litvy? Doufám, že tomu nerozumím. Dále rozlámané dětské pojistky v obou bočních dveřích (cca 6 tis. za opravu obou). Přestože bylo auto napíchnuté na diagnostiku u vás a bezproblémový stav vč.70% filtru pevných částic a nádrže pro močovinu, ve značkovém servisu ukázala nedávný výmaz=najeto více než 95 tis., jelikož filtr pevných částic je plný -měl by být až v cca 200tis. km a nádrž s močovinou téměř prázdná (výměna za 25 tis.). Čelní sklo vozu je měněno a není původní, přestože vůz prý nebyl bourán.

Musím zmínit i to, že jsem našel druhou servisní knihu ve voze, která je vypsána na stejné VIN vozu, a ani jedna není pravá, tedy mi předali duplikát s falešnými záznamy.

Se vším, co je nutné vyměnit u ojetého vozu na můj účet, jsem počítal. Ale toto jsou věci, které jsou opravdu nad. Cena vozu těmito zjištěními klesla a to i přesto, že byly nutné do vozu okamžité další a nemalé investice. Autobazar absolutně nekomunikuje.

 

T.

Jardík Kučera

Tak včera to tam vše obsadili zakuklení policajti, o odvezli veškeré dokumenty a PC, jak v STK, tak v obou autobazarech, u většiny zaměstnanců udělai domovní prohlídky, prý ho Kučeru odposlouchávali nějaký čas, a teď to přišlo, tak snad na tu kurvu a jeho další spolupracovníky, jak v autobazaru, tak na úřadech se snad voda dovařila.

karol vacho

tiež sme tam k upili autá 6kusov a stočené kilometre citroen c3 na tachometri 123000km ale je tak hlupy že tam nechal servisnu knižku a knižka orazená na 200000km. Kupovali sme zo slovenska celé zle ojebavač jeden mohli by ho zavriet a ludom vratit peniaze.

He Pa

 Je to hajzl ten majitel i Jehoshaphat vychcany zamestnanci..jednání totálně pod úroveň. Je-li jsme s manželem a ročním dítětem pro auto a bylo nám přislíbeno, že auto si ještě ten den dovezeme..jell Jemez vlakem pres 300 km. Auto nepripravene - zamestanci i ten hajzl majitel se chovali jako by sezrali vsechnu moudrost. Delaly z nas tupce, pri prebirani byla totalne vycucla baterie, daly nam za poplatek jinou....strarou, jeste na dolevani. Dali vec - byl prosinec, vsude snih a nechali nas jet zkusebni jizdu na sjetych letnich pneu. Projeli jsme se k jejich stk...to me jeho manzelky, takze vse, totalne vse podvod. Auto bylo pry nehavarovano a najeto do 100tis. Stk bylo hotove za nas, ale až dalsi pracovni den, takze jsme muesli jets nova 300km. Stk bed nas, . Po 1,5 rock uzivani aura do me tuklo auto a mussel se by emit naraznik a Shetland. V service se totalne zhrozili. Auto havarovano, poškozeny trucks klimatizace a naraznik bez vyplne a spouses jinych veci, Kettering bylo skryte a bylo Jayne, ze jet auto havarovany. Dali vec - Chet like jsme any nam dali dvoje klice, za ty druhe Chet like zaplatit 5000,-. Jsou to neskutecny kseft ari a hajzlove. POKUD MOHU RADIT, AUTO ZDE NEKUPOVAT I KDYBY VYPADALO SEBE LIP. I krasne jablko muze byt totalne prohnile. Omlouvam se za preklepy, tablet pise 

Santarius Přemek

Autobazar v Klimkovicích,STK v Bílovci a Autobazar v Bílovci(vrakoviště)provozuje ten zmetek Kučera!Takže všechna auta mají technickou o.k. včechny ty recenze s palcem nahoru píšou jeho zaměstnanci, protože musí.

Opravdu jsou to auta, která mají stočené kilometry, jsou po haváriích, a zajeďte se podívat i do Bílovce, kde má vrakoviště z čeho sestavuje nehavarovaná auta. Jiná věc je, že má uplacené policajty, právníky i Vavříkovou  na ŽP  v Bílovci, a ještě vám to řekne i do očí.

rrr nnn

 Zdravím vespolek chci se zeptat na všechny ty stížností tady jedná se o tenhle autobazar?  http://www.autobazarklimkovice.cz/

Bob Zbruz

 Nemuzu nez nedoporucit! Po dnesnim zjisteni jsem totiz maximalne vytoceny. Koupil jsem si octavii a bohuzel jsem si nevsiml ze rok vyroby neodpovida tomu co bylo napsane v inzeratu: mel to byt r.v. 2007 a az po zakoupeni jsem si v ceskem technicaku vsiml ze je to 2005. Puvodne tam byl francouzsky tak jsem to prehledl. Jinak k samotnemu prubehu nakupu: doporucil bych si vzit sebou meric tloustky laku,v inzeratu psali nebourane a po premereni jsem zjistil ze v zadni casti u nadrze to muselo byt tukle a prestrikane,nastesti to zrejmne nebylo nic vazneho tak jsem nad tim mavl rukou, ale kdybych se ho na to nezeptal tak mi nerekne pul slova. Dalsi vec : psali plna servisni historie, tak hledam servisni knizku (nemohu najit) a tak chci po prodejci at mi ji teda ukaze, chvili dela jakoze hleda a pak jakoze teda : "no asi neni". Uz toto melo byt pro me varovanim pred jejich praktikami, ale auto vypadalo velmi pekne a kilometry snad podle skodovky taky mely sedet tak jsem jej zakoupil. A dnes jsem si poradne prostudoval technicak a zjistil 2 letou sekyru v r.v a to byla posledni kapka a nezbyva mi nez vas varovat!

Pavel Janiš

Podvodník

Prodal jsem lednu 2016 do tohoto bazaru WV Pasat. rok výroby 2009, garážovaný, 1x bouraný na levou stranu, (ve 2013 a opraveno), najeto 188 300 km. A ejhle 5.března 2016, to samé auto nabízeno jako nebourané, perfektní stav, stav tachometru 86700 km. Pryč a rychle odsud.

,

Další názory >