Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTOBAZAR STYL

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 3

 recenze

Leos Nemec

Při dotazu zda-li vůz při takovém nájezdu km byl lakován (bourán), tak odpověď "NE", že je v perfektním stavu. Dle zjištění inf. WIN (Cebie) bylo auto 3x opravováno a 1 (největší) oprava byla cca 250TCZK (celý predek s boky).

Auto na fotkách vypadalo skvěle(které ne), ale již tato negativní informace mne přesvědčila o nekoupi toho vozidla. Čemu pak věřit? Nechápu prodejce (i když to byla komise) s takovým přístupem.

svatopluk kučera

 PODVOD  PODVOD JAK OSTRAVA OD AUTOBAZARU STYL OSTRAVA PRODÁVAJÍ BOURANÁ ŘEZANÁ AUTA A POSLEZE OPRAVENA A PRODÁNA OBYČEJNÝM LIDEM KTEŘI TĚŽCE DĚLAJÍ NA PENÍZE A PAK JOU OKRADENI .KONTROLUJTE VIN PROSÍM STOJÍ TO ZA TO A KONTROLUJTE JEJICH POCHYBNÉ SMLOUVY .KDYŽ AUTO PODLE ZAKONA CHCETE VRÁTIT TAK AUTOBAZAR STYL OSTRAVA OBRÁTÍ PROTI VAM A VYHROŽUJÍ JEŠTĚ ŽE VÁM NAUČTUJÍ UŽITÍ AUTA ZA DEN COŽ ČINÍ 500,- NA DEN. AUTA NEKUPOVAT JE TO ŠROT.

svatopluk kučera

 pozor pozor na autobazar styl ostrava nepodepisujte podvodne smlouvy řadne přečtěte a dukladne prověřte auto auta jsou bourana řezana lepena a nekvalitně lakované