Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autocolor Šoukal

Třebíčská 474 594 01 Velké Meziříčíhodnocení: 3.12hodnotilo: 268celkem recenzí: 5

 recenze

DH DH

Je potřeba také říci, že Autobazar Šoukal si drze hraje na značkový program DasWelt Auto, který se zabývá prodejem VW vozů. Svůj program si nazval GarantAuto, používá stejný font, stejnou barvu písma a velmi podobnou strukturu stránek, snaží se tak navodit dojem, že se jedná o DasWelt. Zástupce českého vedení DasWelt Auto jsem již informoval.

Rene Herman

 Dne 24.11.2018 rovedena prohlídka vozu Škoda Roomster, 1,6 16V r 2009. Dovoz z D.  Prodejce se dušoval že se jedná o vozidlo ve velmi dobrém stavu, zkušební jízda proěhla v pořádku. Po otevření kapoty jsem zjistil že auto bylo havarované, prodejce se ještě divil kde a svým hloupými poznákami se snažil toto zjištění bagateliovat.  Meněn přední levý blatník, podběh, světlo - na podvozku minimálně vyměněno levé spodní rameno zavěšení. Havarováno bylo z levé starny na kolo! Oprava byl provedena čerstvě. Vážení, chci jen podotknout, že Autocolor je lakovna a servis aut - pro ně není problém dovézt z D bouračku ve vlastním servise opravit, nalakovat, pečlivě vyčistit a čekat na hlupáka co koupí.  Navíc tento konkrétní Roomster je na serveru Autotip pezentován jako NEHAVAROVANÝ. V tomto případě  jedání Autocoloru napňuje skutkovou podstatu trestného činu PODVODU ve stádiu pokusu.  To nezmiňuji naprosto přemrštěnou cenu!

 

https://www.tipcars.com/skoda-roomster/mpv/benzin/skoda-roomster-1-6i-zaruka-1-rok-23003535.html

Jiří Bára

Pana Vojtu Šoukala jsem v první fázi kontaktu považoval za seriozního prodejce ojetých aut. Což se zanedlouho změnilo. Oslovili jsme bazar s nabídkou snížení ceny Octavie 1,6Tdi a její koupě. Od bazaru vyšel návrh na cenu a my přijeli. Auto bylo inzerováno jako nehavarované. Vozidlo jsme tedy zakoupili a zeptali se zda k autu jsou zimní pneu, odpověď zněla, že k autu žádné další pneu nebyly.. a dostali jsme nabídku si od nich pneu můžeme koupit za 6000 kč. Po příjezdu domů jsem zjistil, že majitel vozidla bazaru dal celou kompletní sadu, kterou autobazar zapřel a chtěl ji zpeněžit zvlášt. První lež.... dále se ukázalo, že vozidlo bylo havarované na předek se škodou cca 70 000 kč. To byla další lež. Auto bylo i neodborně opraveno a kapota s blatníky viditelně rozdílných mezer. Po telefonátu s panem ŠOUKALEM byl přislíbeno řešení... ale tím to skončilo.. později už nereagoval ani na sms, ani na emaily. Baterie v autě vydržela jen na dojezd do místa bydliště. Podle automechanika asi vyměněná?? Zůstal v autě originál motor a nebo ho pan Šoukal taky vyměnil a někomu nabídl k odprodeji:??? Na vozidlo namontoval sadu ojetých pneumatik, která byla k autu jako druhá sada. takto si rozhodně nepředstavujeme čestné jednání.

Autocolor Šoukal s.r.o

Dobrý den, pan Kocman si od naší firmy zakoupil vozidlo BMW 320d, které bylo ve velmi slušném stavu. Drobné nedostatky jsou na každém ojetém vozidle. Od toho se tato vozidla prodávají jako "ojeté", tudíž se s tímto musí počítat. Pan Kocman požadoval slevu na toto vozidlo, avšak místo toho jsme dle dohody odstranili drobné nedostatky na vozidle. Cenu jsme nasadili velmi nízko, což pan Kocman moc dobře věděl. Na internetových stránkách týkající se prodeje ojetých vozidel bylo v té době naše BMW jedno z nejlevnších na trhu. Panu Kocmanovi jsme tedy ostranili závady na naše náklady včetně pravděpodobně špatného motorku ostřikovačů světel. Pan Kocman, jako každý jiný zákazník, musí podepsat zápis o motorovém stavu auta a tudíž opravy na autě (myšleno reklamace) se nevztahují na vše. Prodáváme ojetá auta a s případným (i brzkým) servisem se musí počítat. Po opětovné reklamaci onoho motorku to již řešilo vedení naší firmy. Nevidím však pádný důvod, proč pan Kocman napsal negativní recenzi kvůli (pravděpodobně) špatnému motorku ostřikovače světel, když byl automobil prodáván za víc než slušnou cenu a po technické stránce v pořádku. Navíc jsem osobně přivezl panu Kocmanovi až do domu (cca 100km) všechny doklady týkající se BMW. S panem Kocmanem jsem poté několikrát osobně hovořil, když k nám jezdil na servis a auto si pochvaloval a ještě několikrát mluvil o tom, že auto koupil velmi výhodně a je s ním spokojený a dokonce nám nabízel spolupráci v oblasti daňového poradenství. Tato recenze měla akorát pošpinit naši firmu, nic víc.

 

Tomas Kocman

Při nákupu ojetého vozu u společnost Autocolor Šoukal s.r.o. byly zjištěny nedostatky v technickém stavu, které bylo možné odstranit. Požadoval jsem snížení ceny (vůz byl nabízen jako ve výborném stavu), na což pan Šoukal nepřistoupil a navrhl, že tyto nedostatky odstraní na vlastní náklady, ve svém autoservisu. Některé - finančně méně náročné odstranil a jiné pouze zamaskoval, aby dočasně fungovaly. Konkrétně ty které zamaskoval byla oprava ostřikovačů světlometů.

Motorky ostřikovačů bylu zadřené a pan Šoukal uvedl, že to je normální, že to stačí promazat. Nicméně, asi po týdnu se motorky zadřely znovu. Kontaktoval jsem tedy opět prodejce a ten uvedl, že jeden motorek byl vadný a že motorky jsou na sobě navzájem závislé. Proto řekl, že  jeden motorek vyměnit. Následně po výměně opět chvíli oba fungovaly a pak se ten nevyměněný opět asi po týdnu zasekl.

Na moji žádost o výměnu pan Šoukal reagoval tím, že když jsem ze servisu odjel, vše fungovalo. To, že to po týdnu nefungovalo je už můj problém.

V průběhu telefonátu s panem Šoukalem jsem byl opět informován, že vše bylo v okamžiklu odjezdu ze servisu v pořádku a to že to opět nefunguje je už můj problém.

Závěrem byl pan Šoukal poměrně hrubý, přistoupil k urážkám a sprostým slovům.

Ze svojí zkušenosti s prodejcem a způsobem práce servisu společnosti Autocolor Šoukal bych tuto společnost rozhodně nedoporučil.

Tomáš Kocman