Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Auto Šerý, s.r.o.

hodnocení: 3.50hodnotilo: 52celkem recenzí: 27

 recenze

Sylvie H

 Do autobazaru Auto Šerý jsme přišli po předchozí špatné zkušenosti s AAA Auto. Na prohlídku vozu a přiložených dokumentů nám dali dostatek času, projeli jsme se s vozem v rámci zkušební jízdy, vysvětlili vše na co jsme se ptali, a uvařili skvělé kafe :-). Při druhé návštěvě jsme se již měli možnost potkat přímo s majitelem autobazaru, panem Šerým, který byl podobně jako jeho kolegové příjemný profesionál. Další věcí, co nás mile překvapila bylo ,že jsme si nechali do auta namontovat tažné zařízení, kdy jsme nemuseli nic vyřizovat, vše nám zajistil autobazar. Jejich kupní smlouva je pouze dvoustránková, takže po zkušenosti s AAA, kde vám dají na podpis téměř 20-ti stránkový elaborát, bylo i tohle ujištěním, že si ten obchod nechtějí dělat nijak komplikovaný a ani nám, zákazníkům, to rádi ulehčí a nepředkladají "čtení na dobrou noc" , ve kterém můžou být schované různé nesmyslné a velmi obecné klauzule. Před koupí jsme si auto prověřili na Cebia a i tam jsme si přečetli to, co jsme se již při prohlídce vozu dozvěděli v autobazaru. Tedy žádné zatajené informace, koupě vozu proběhla v příjemné atmosféře, bez jakéhokoli nátlaku ze strany autobazaru (jak to v jinch podobných zařízeních rádi na zákazníky praktikují).

Proto bych chtěla tuto naši pozitivní zkušenost, kterou jsme nedávno měli s Auto Šerý , sdílet dál. Autobazar doporučuji.

Filip Kobrle

 Tento autobazar mohu vřele doporučit, vše kolem vozu bylo jasně doloženo tak, jak to stalo v inzerátu, absolutně bez nátlaku ke koupi, doklady, smlouvy během chvíle vyřízeny a ještě navíc pojistky s velikým bonusem ze strany autobazaru. I po zakoupení skvělá komunikace ohledně přepisu, doplňkových pojištění i informací, které mne zajímaly. I ve znackovem servisu mi podali naprosto stejné informace, které jsem obdržel při koupi. Mohu jen doporučit!!! 

Jakub Zabojnik

 Dobrý den,v tomhle bazaru dnes zakoupeno již 5.auto a jsem naprosto spokojený a hlavně super a profesionální přístup Pana Plevy který vždy a perfektně auto ukáže doporučí a ví o čem mluví.za mě naprosto top a jen pro informaci před 2.lety koupen Mercedes třídy C a za 2.roky měněna pouze žárovka.Za mě naprosto super a mužů jedine bazar doporučit a to jsme v bazaru koupili auta od 50.000-400.000 takze rozmezí je velké a opravdu nikdy žádný problém kromě běžných věci ještě jednou díky moc !!!

Petr X

Vozidlo uvedené v předchozí recenzi psané pod jménem Alexandra Karásková jsem zakoupil já. Po doložení úplné elektronické servisní histore z autorizovaného servisu BMW panem Šerým jsme s prodavačem jeli na předprodejní prohlídku do servisu BMW. Tam mě byla opět ukázána úplná servisní historie ze systému. Byl jsem ujištěn, že nedošlo k žádné manipulaci s km. Při fyzické prohlídce nebylo zjištěno, že by vozidlo bylo v minulosti havarované či jijak opravované. Tudíž recenze je smyšlená a kazí dobré jméno uvedeného autobazaru.

Za mě spokojenost a profesionalita.

 

Damir Grbic

 Velmi dobrá zkušenost a profesionalita prodavače. Původně jsem si chtěl koupit jiný vůz, ale přesvědčila mě dobrá výbava, dobrý stav vozu a také jsem ušetřil. :) jezdím s tím už 2 měsíce a bez problémů. díky moc. Skvělý kup.  

Lubomír Bařina

 Garantují najete km ale to opravdu není pravda koupil jsem Octavii 2 rs teď mě čekají opravy za 40 po 2 měsících provozu... NEDOPORUČUJI JE TO ZLODĚJ .

Alexandra Karásková

 Chtěla jsem zde zakoupit vůz BMW x5 z roku 2014. Ve všech inzerátech a na webu píší: U VŠECH NAŠICH VOZŮ DÁVÁME ZÁRUKU NA PŮVOD A POČET NAJETÝCH KM!. Bohužel jak jsem zjistila to jsou pouze prádné fráze na kterých není kouska pravdy. V interátu uváděli, že má auto najeto 190tis km.  Nechala jsem si tedy auto prověřit podle VIN u pojišťovny. A světe div se... Auto bylo v servisu a mělo najeto 180tis km, po půl roce bylo auto v servise znova a najednou mělo najeto kolem 130tis km. Jsem si vědoma toho že na tom jsou podobně i jiné autobazary, ale oni mají ještě tu drzost tvrdit že dávají záruku na počet ujetých km.  Dopuručuji se těmto lhářům vyhnout obloukem. 

Jindrich Sramek

 Na prodavače si nemohu ztěžovat , ochota a úsměv ovšem po zakoupení vozidla loni někdy  v červnu , po ujetí asi 1000 km na dovolené začaly problémy. Vozidlo si pujčil syn a nejelo , po vrácení do autobazaru tento zjistil , že se jedná o vstřiky (do dnes jsem nedostal protokol o zkoušce) , budiž ke cti , že s autobazarem dolšo k dohodě , že poskytne částku 10 000,- na opravu vstřiků , tyto stály repas 16 000,- kč , po výměně odešli dva , kopili se nové , vyměnili , ale vstřikama to nebylo. soupis závad - vadné ad blu dávkování , vadné vysokotlaké čerpadlo. Auto konečně tento měsíc tedy od listopadu 2019 jede , ale po zahřátí ztrácí výkon - opět nějaká závada. Ćekám opravu za 30 000,- kč , platím leasing a prakticky jsem se nesvezl. Zasílat dopis se žádostí o nějaké jednání je zbytečné , protože jsem nedostal žádnou odpověď. 

Ale za to bylo zjištěno , že Mazda je přestříkávána , asi celá , má o mnoho víc km najeto než uvedl autobazar Šerý , na korespondenci nereagují. Nevadí že zákazník nejezdí a platí splátky. Nekoupil bych zde už ani koloběžku. S obavami čekám na celkovou cenu za opravy a to už mě to stálo skoro 20 000,- a to nepočítám běžnou údržbu jako oleje, brzdy , kotouče..  Děkuji za takové vozidlo z druhé ruky. Přeji všem aby se jim toto nestalo.

 

Petr Hájek

U nich na bazaru jsem sice nikdy nic nekoupil, ale dva kolegové z práce a švagr už ano a od všech jsem slyšel, že jsou spokojení a bez problémů. Švagr od nich má auto tuším už 4 roky a kromě běžných oprav mu to zatím pořád drží.. Bydlím přes ulici od nich a občas se k nim při venčení psa jen tak podívat, auta hezká, prodejci slušní, slušně oblečení a vždy se ochotně přijdou zeptat, jestli něco nepotřebuji. Za mě 1A+ a ať si o nich nejlépe udělá každý názor sám dle vlastní zkušenosti a nevěří něčím lžím. Hájek, Brno.

Dominic d

 Katastrofa, ani tam nevstupujte,při životní chybě a to bylo zakoupení vozu,sem málem zadřel motor než sem přijel domů,a to sem jel pouhých 80 km,olej tekl jak z převodovky tak z motoru,špatná váha vzduchu,oprava za 50000 ,nikdy víc od těchto *** zlodějských... Měli by to tam zavřít okamžitě...

Monika Růžičková

 NEDOPORUČUJI!!!!

Koupili jsme tam Passata r.v. 2006... Po 12ti hodinách jsem byla zpět, rozsvítila se kontrolka motoru, auto se neohrivalo... Špatný termostat a zhavice. Pan prodejce nám řekl, že to opraví, po 3 týdnech kdy se jen vymlouvali, ze to musí domluvit v servise aby nám to udělali za jeden den se nic nedělo a to se chlubil, že mají 3 servisy

dan dítě

 V Auto Šerý jsem kupoval již několik automobilů do rodiny a vždy jsem byl velice spokojen s ochotou i profesionalitou prodávajících. Mohu  doporučit. Dan

Lukáš Pavlík

 Vůz, který dle odborného mechanika snad nemohl ani jezdit. Ano, při reklamacích nabídnuto náhradní vozidlo, ale po údajné opravě ujeto pár km a opět vůz neopraven, další vyzvednutí vozu, pár km a znova odtah zpět do bazaru. Prostě auto s motorem KO ! Další reklamace již stylem, že auto opravili atd... Oprava mě stála 65 tis. Nekupujte zde vozidla, dle mého názoru a zkušenosti jsou to plečky, které v Itálii již asi ani nezvrakují, na pohled hezký, jak se tu už psalo... Navíc prodavač absolutně nezkušený!!! 

Martin Vitek

 Pozor zloději,s max rok 2007, oprava 80000, divím se že ještě funguji

Kupujici Z jm

 Zdravím koupil jsem passat b5.5 dovoz I Na drobné závady jako špatná stahovacka jednoho okna  chyceny cep na naprave super koupe ale to ze bylo ztazeno 80.000 km o tom v bazaru nevěděli jinak jednání na úrovni 

Patrik Tierberger

Při koupi vozu Audi A4 B7 2006 2.0Tfsi Quattro 4x4 S-line 147Kw 200Hp napohled krásné auto dovoz italie auto jezdilo téměř 3 měsíce první závada hned po 14 dnech koupení nouzoví režim za pár stovek jsem to nechal opravit dále olejové čidlo dále přestalo auto mazat chytla se klikovka a postupně odešel celí motor auta odnich nekupovat celková částka za vůz co jsem kupoval 130 tisíc 

Richard POjer

seriozní jednání zakoupeno 6 aut  vždy spokojenost              

Zajemce Brno

 Koupil jsem zde uz ctyri auta a vzdy bez problemu, samozřejmě nejake zakladni provozni naklady to vzdy chtelo s tim se musi pocitat, ale jinak i se sluzbami spokojenost! Doporucuji, asi se musi umet vybrat:) 

Standa Uhlík

 Za mě spokojenost o všechny  věci se postarají přihlášení evidencka i pojištění a co víc chtít kupujete auto v bazaru 

Martin Fiala

Pozor zlodeji¡!!!!!!!!!!!!

Další názory >