Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTOCENTRUM DAN a SYN

Pražská 286 Borek u Českých Budějovichodnocení: 2.50hodnotilo: 2celkem recenzí: 43

 recenze

Lenka Šebestová

 Vstřícné jednání, ochota.

Matěj Podolský

Mám výbornou zkušenost s autocentrem Dan a Syn, rád doporučím bazar svým známým. Vše mi ukázali, vysvětlili, byl jsem nadmíru spokojen. 

Pavel Bauer

 Přes tento bazar jsem prodával své auto a ostatním lidem to opravdu nedoporučuji. Velmi špatné jednání za opravdu velké peníze. Měl jsem si ho raději prodat sám. 

Jakub Švec

 Dobrý den.

Nezbyva nic jiného nez souhlasit, ze v dnesni době narazit na takhle slusnou firmu, lidi a servis je uplne neuvěřitelné.

Zakoupil jsem Škodu Superb prvni generace a jsem nejvic spokojen (Zadnej olitanej pekac, ale opravdu pekny kousek).

Rad bych poděkoval jak panu Hončíkovi, tak Formankovi, ale dik vlastne patri všem.

Ochota, zadne tlaceni do nejakych nesmyslů atd. 

Vzal jsem si vlastniho mechanika, ten vuz prohledl, jak vizualne, tak na diagnostice. Zadny natlak, zkratka plná spokojenost u vozu nas nechali "prohlížet" jak jsme potrebovali dlouho.

Po tom co jsem zazil jinde at uz u soukromych prodejců, nebo v bazarech, tak jsem zasnul.

V době kdy se spoustu firem chová jako Slavný bazar ze seriálu Monte Karlo a hrozne prodejců uplne stejně jako Hlavni postava Čížek (a to mi verte takovy sem zazil), tak je az neuvěřitelné ze Existuje firma která si zakládá na pratelskem jednání a dobré pověsti.

Mohu vřele doporucit

Zdravím a preji mnoho úspěchů.

Jakub Švec, PRAHA.

Zdeněk Lhotecký

byl jsem mile překvapen příjemným a přívětivým přístupem k zákazníkům. ochota vše vysvětlit o historii vozidla a všech případných problémech a nedostatcích. perfektní představení a možnost vyzkoušení vozidla i v případě že máte s sebou vlastního mechanika. všem při koupi vozu doporučuji obrátit se na tento autobazar. moje zkušenost byla 100%

Tomáš Charvát

 Dobrý den, jelikož jsem poměrně dost konzervativní co se týče vozidel, tak jsem si vždy kupoval vozidla od dealera ale dostal jsem od dobrého kamaráda tip na tento bazar. S mírnou obavou jsem do toho šel a po detailní prohlídce a zkoušení vozidla jsem si přes Dan a syn koupil vybraného Forda a musím říct, že bazar měl super jednání, na všem na čem jsme si plácli, vše bylo dodrženo, skvělé jednání, vozidlo jsme měli celý den pro sebe a za mě velký palec nahoru 

Michal Gruber

Férové jednání , dobrý výběr pojištění i připojištění ( která je velkou výhodou u skoro nového vozu) . Rychlý přístup k vyřízení dokumentů a solidní jednání . Velmi doporučuji tohoto prodejce . Doufám že s vozem najedu spousty bezstarostných kilometrů  .

Rudolf Maršík

 Vynikající přístup, seriozní jednání. Možnost kontroly ve značkovém servisu.

Miroslav Vaníček

 Velice slušné jednání,dobrá domluva. Vše ukážou a předvedou. Drobné závady na vozidle všechny bez potíží odstraněny. 

Rozhodně doporučuji,byl jsem moc spokojen. Ostatní ukáže čas. Najel jsem teprve 150 km. 

Petr Profant

 Nákup vozu proběhl bez problémů, přístup vedoucího prodeje pana Hončíka byl velice přátelský, odborný a nenucený. Po prodeji se vyskytla skrytá vada k níž se postavili čelem a oprava proběhla na náklady prodejce. Celkově jsem velice spokojen, jen by možná neškodilo navýšit počet personálu, jelikož dochází k delšímu čekání zákazníků. 

Michaela Kubíčková

 Auto jsem zde prodala a rovnou zakoupila nové. Ani se mi nechce použít slovo bazar, protože v prostředí kamenné prodejny (s vlastním servisem, showroomem a finančním centrem) se člověk cítí spíš jako u autorizovaného prodejce nových vozů. 

Všechna nabízená auta jsou prověřená, zkontrolovaná a perfektně umytá a připravená. Při koupi vozu lze sjednat "prodlouženou záruku", což vnímám jako velké plus.
Dále je možné rovnou na místě sjednat pojištění, leasing či přepis vozidla.
Ráda bych zdůraznila profesionální a velice příjemný personál, kdy se mi plně věnovali, včetně kávy...
V minulém týdnu jsem rovněž využila služeb servisu pro periodickou výměnu oleje a montáž tažného zařízení - naprostá spokojenost.
 
Vynikající péče o zákazníka, výhodné ceny, skvělé přidružené služby a profi servis. Pro příští auto se chystám opět do Dan&syn.
 
Děkuji

Jan Rakowski

 Dostal jsem typ na toto autocentrum a mohu jen chválit.Auto jsem kupoval poprvé z druhé ruky a jsem plně spokojen.Mohu jenom doporučit.

Iva Hauptmannová

 Koupili jsme zde krásné auto na doporučení,vše potřebné nám vyřídili,jsme velice spokojeni s přístupem zaměstnanců.Můžeme jen doporučit.

František Kotrba

Řidičák mám čtyřicet let, ale vůz jsem v autobazaru kupoval poprvé v životě. Vše v pohodě a přátelsky, co jsme domluvili, platilo a fungovalo. Zatím plná spokojenost.

Sabina Hrubantová

 Zde jsem kupovala auto, vstřícný a milý personál. Prohlídka a zkušební jízda proběhly v pořádku, nic neskrývali, ukazali veškeré protokoly a dokumenty. K mým následujícím výtkám se postavili čelem a dalo se s nimi domluvit na řešení. Dokonce i chyby, které se objevily po týdnu používání, měli snahu řešit, aniž by museli. Velice doporučuji.

Dana Vyhlídalová

Po zkušenostech z jiných autobazarů, musím napsat že za mě nejlepší autobazar.Příjemný a milý personál.Během pár hodin jsem si od nich odvezla auto.Žádné nucení do něčeho o co jsem nestála.Mohu jen a jen doporučit.

Jarda Kašpar

 Vysoký profesionální přístup firemních pracovníků ,kupoval jsem Ford Fiesta ,vozidlo mi bylo předvedeno ,a byly mi představeny  všechny způsoby financování. Po prohlídce vozidla v mém servisu se potvrdilo že je vozidlo v bezchybném stavu. Velká spokojenost.

Michal Steinbauer

Koupeno 2 roky staré auto s nízkým nájezdem, které vypadalo jako nové. Po detailnějším prohlédnutí bylo zjištěno, že auto bylo bourané. Peníze mi při reklamaci vrátili a bylo mi tvrzeno, že pokud budou auto znovu prodávat tak tam uvedou, že bylo bourané. Asi za 14 dní poté u nich auto nabízeli znovu a o nabourání nebyla ani zmínka. Po této zkušenosti už tomuto autobazaru nevěřím a nákup auta zde nedoporučuji, nebo pouze po důkladné prohlídce s odborníkem.

Eva Opelková

 Touto cestou bych chtěla velice poděkovat p.Kavkovi za profesionální,ochotný a přátelský přístup při koupi auta Volkswagen Tiguan.Také bych chtěla poděkovat p.Zachařovi za předvedení auta a nadstardantní ochotu.Byla jsem velice mile překvapena ochotným a přátelským personálem.Autocentrum Dan a Syn je pro mne známka kvality a všem toto autocentrum vřele doporučuji.

Rostislav Klima

Velmi vstřícný přístup a velká ochota.Koupě vozu proběhla v pohodě.Pozdější dotazy k vozidlu mi byly zodpovězeny.Zádný problém.Auto zatím v pohodě,žádné utajované závady.Spokojenost.

Další názory >