Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

AUTOCENTRUM DAN a SYN

Pražská 286 Borek u Českých Budějovichodnocení: 3.70hodnotilo: 33celkem recenzí: 55

 recenze

LUCIE VALTROVA DIEPHAUSOVA

 VELMI PŘÍJEMNÝ PRODEJCI , VYŘÍZENÍ DOKLADU. VŠE PROBĚHLO RYCHLE . OCHOTA VŠE VYSVĚTLENO. KOUPĚ PROBĚHLA 16.2. PŘESTO ŽE BYLO POZDĚ VEČER . MOHU DOPORUČIT.

Václav Kříž

 První návštěva proběhla dobře, všichni ochotní, vše v pořádku. Po zakoupení vozu rozporovány VELMI důležité informace o stavu vozu. Následně se chování vedoucího změnilo o 180 stupňů, kdy hantýrkou řekl bych až kolotočářského rázu argumentoval především křikem a urážkami, no naprosto neprofesionální jednání.. Další nedostatek je povinné ručení (na měsíc zdarma) je to past, pokud sofistikovaně za pomoci někoho, kdo se vyzná neukončíte, bude od vás vymáhán poplatek za prodlení.. První a poslední zkušenost...

Libor Dokulil

 NEHODNOTITELNE. DOPORUCUJI VYHNOUT SE OBLOUKEM . DO VOZU ZATIM ZAINVESTOVANO 40.000KC A NEKONČÍCÍ SERIE OPRAV. ŘEČNICKÝ MISTR KTERÝ MA NAUČENÝ SCÉNÁŘ PRO PŘÍPAD SKRYTÝCH VAD DOPŘEDU SIGNALIZUJE, ŽE VOZIDLO OD NICH ODCHAZÍ V TOP STAVU A VŠECHNY ZÁVADY TUDÍŽ JDOU ZA VÁMI. CÉČKOVÁ ZKUŠENOST A ODSTRAŠUJICÍ ... 

Jaromír Novák

 Dobrý den. Dnes jme měli s manželkou velice zlou zkušenost z fi. DAN A SYN. Chtěli jsme si pořídit automobil inzerovaný touto firmou.Po příchodu do salonu ,po otázce co potřebujete, mi prodejce oznámil JDU NA OBĚD, druhý pán mi řekl že si mám jít prohlídnout auta,že tam hned přijde.Po 30min. čekání na dešti jsem to vzdal.Jak to asi vypadá po prodeji,když se takto chovají už před prodejem

Jana Holanová

Ráda bych poděkovala celému týmu autocentra, vše nám hezky vysvětlili a ukázali, byli jsme maximálně spokojení a můžeme jen a jen doporučit! Děkujeme!!

Ryszard Filipek

Koupil jsem vůz na doporučení od známého na tento bazar a jsem velice spokojen s přístupem a zařízením všeho kolem koupě vozu a hlavně nyní s autem, protože jezdí, jak má. Jsem velice spokojen. Děkuji

Hamid Haroun

 Moc dobra zkušenost vše nejlepší v ČR žádný podvod, všechno výjimečne a opravdu tak jak domluveno. Už nepůjdu jinam

Jiri Fous

 Tak bych se chtěl podělit o jednu špatnou zkušenost s autobazarem Dan a Syn, dejte si pozor na pojištění od defend na závady na vozidle, poté co jsem na 3 roky zaplatil 24 000 Kč a pojištění zhruba po 9 měsících zrušil bylo mi zpětně vyplaceno pouhých 9000Kč. Dle pojišťovny mi zbývající částku musi vyplatit autobazar Dan a Syn. Zprvu autobazar nekomunikoval poté se mi ozvali a bylo mi sděleno že je to v pořádku ,když podle mých výpočtu mi měli dát zhruba 17 000. 

Jan Janatka

 Mohu doporučit. Velice profesionální a vstřícné chování jak prodejce Filipa Zápotockého, tak i "papírového čerta" p. Ptáčníka. Vozy uklizené, čisté a podané info souhlasilo s naším ověřením. 

Adam Rut

 Dnes jsme zakoupili s přítelkyní v tomto bazaru Opel Mokka. V dnešní době najít seriozní autobazar je problém. Zde jsme byli velmi mile překvapeni. Vstřícné, profesionální jednání, rodinná atmosféra, prostě vše na jedničku. Během hodiny jsme odjížděli nadšeni s novým vozem.

Roman Hrdý

 Firma, která plní sliby. Děkuji p. Formankovi a jeho kolegům za nadstandardní přístup k zákazníkovi.

Jiří Juricek

 Zdar nic nakupovat !! Naslibujou a pak si to nechají zaplatit do auta navíc investováno 100tis !!! Delaj to jinak !! 

Lenka Šebestová

 Vstřícné jednání, ochota.

Matěj Podolský

Mám výbornou zkušenost s autocentrem Dan a Syn, rád doporučím bazar svým známým. Vše mi ukázali, vysvětlili, byl jsem nadmíru spokojen. 

Pavel Bauer

 Přes tento bazar jsem prodával své auto a ostatním lidem to opravdu nedoporučuji. Velmi špatné jednání za opravdu velké peníze. Měl jsem si ho raději prodat sám. 

Jakub Švec

 Dobrý den.

Nezbyva nic jiného nez souhlasit, ze v dnesni době narazit na takhle slusnou firmu, lidi a servis je uplne neuvěřitelné.

Zakoupil jsem Škodu Superb prvni generace a jsem nejvic spokojen (Zadnej olitanej pekac, ale opravdu pekny kousek).

Rad bych poděkoval jak panu Hončíkovi, tak Formankovi, ale dik vlastne patri všem.

Ochota, zadne tlaceni do nejakych nesmyslů atd. 

Vzal jsem si vlastniho mechanika, ten vuz prohledl, jak vizualne, tak na diagnostice. Zadny natlak, zkratka plná spokojenost u vozu nas nechali "prohlížet" jak jsme potrebovali dlouho.

Po tom co jsem zazil jinde at uz u soukromych prodejců, nebo v bazarech, tak jsem zasnul.

V době kdy se spoustu firem chová jako Slavný bazar ze seriálu Monte Karlo a hrozne prodejců uplne stejně jako Hlavni postava Čížek (a to mi verte takovy sem zazil), tak je az neuvěřitelné ze Existuje firma která si zakládá na pratelskem jednání a dobré pověsti.

Mohu vřele doporucit

Zdravím a preji mnoho úspěchů.

Jakub Švec, PRAHA.

Zdeněk Lhotecký

byl jsem mile překvapen příjemným a přívětivým přístupem k zákazníkům. ochota vše vysvětlit o historii vozidla a všech případných problémech a nedostatcích. perfektní představení a možnost vyzkoušení vozidla i v případě že máte s sebou vlastního mechanika. všem při koupi vozu doporučuji obrátit se na tento autobazar. moje zkušenost byla 100%

Tomáš Charvát

 Dobrý den, jelikož jsem poměrně dost konzervativní co se týče vozidel, tak jsem si vždy kupoval vozidla od dealera ale dostal jsem od dobrého kamaráda tip na tento bazar. S mírnou obavou jsem do toho šel a po detailní prohlídce a zkoušení vozidla jsem si přes Dan a syn koupil vybraného Forda a musím říct, že bazar měl super jednání, na všem na čem jsme si plácli, vše bylo dodrženo, skvělé jednání, vozidlo jsme měli celý den pro sebe a za mě velký palec nahoru 

Michal Gruber

Férové jednání , dobrý výběr pojištění i připojištění ( která je velkou výhodou u skoro nového vozu) . Rychlý přístup k vyřízení dokumentů a solidní jednání . Velmi doporučuji tohoto prodejce . Doufám že s vozem najedu spousty bezstarostných kilometrů  .

Rudolf Maršík

 Vynikající přístup, seriozní jednání. Možnost kontroly ve značkovém servisu.

Další názory >