Recenze autobazarů 

 seznam autobazarů

 autobazar

Autobazar GARANT MMM

hodnocení: hodnotilo: 0celkem recenzí: 2

 recenze

Roman Mátl

Dobrý den, mrzí nás Váš pohled. Do e-mailové komunikace jste sám přiznal, že zaměstnanec s vozem odjel několik služebních jízd do Maďarska a zpět (během krátké doby tedy ujel 10 000 km). Je tedy patrné, že vůz včetně hlavy byl v době prodeje v pořádku (s prasklou hlavou by tolik km nikdy neujel). K poruše došlo až při užívání auta. I přesto jsme Vám nabídli adekvátní částku na opravu závady. Nelze však akceptovat požadavek částky 60 000 Kč na opravu vozu, který stál 70 000 Kč bez DPH. Garant MMM

Jakub Hablovič

 

V březnu 2020 jsme koupili v autobazaru Garant MMM vůz Opel Combo 1.4 CNG. Po 3 měsících a cca 10.000 najetých kilometrech začaly vážné problémy. Prasklá hlavu motoru a špatně fungující řazení, oprava vyčíslena na min. 60.000,- Kč.

Pokusili jsme se kontaktovat autobazar, pracovník autobazaru nás vždy odkázal na jednatele Romana Mátla, který však nikdy nebyl osobně přítomen a ani jeden ze svých telefonů nám opakovaně (min. 9x) nezvedl. Poslali jsme mu tedy e-mail a místo jeho odpovědi, snahy situaci vyřešit nebo nechat stav závad posoudit, jsme se dočkali šablonovité odpovědi jeho advokáta: “ … k závadě došlonesprávným užíváním či servisem vozidla …”.

Výsledek, auto prodáváme na díly se ztrátou cca 70.000 Kč. Kvůli této negativní zkušenosti tedy nedoporučujeme autobazar Garant MMM.